​​Mistrzostwa Europy Weteranów w 2021 roku odbędą się w Cardiff Metropolitan University w stolicy Walii. Rozpoczną się w poniedziałek 21 czerwca i potrwają do niedzieli 27 czerwca 2021 roku.

– ETTU, wspomagana przez przewodniczącego Komitetu Weteranów, była pod wrażeniem ogólnej jakości ofert od związków w Norwegii, Hiszpanii i Walii na EVC 2021. Jesteśmy przekonani, że cała trójka zorganizowałaby doskonały turniej. Niemniej jednak, jednogłośny wybór dla Walii opiera się na naszym uznaniu dla ich wybitnej prezentacji oraz fakt, że nie była gospodarzem imprez pod egidą ETTU przez długi czas – stwierdził szef ETTU, Ronald Kramer.

Steve Eades, Mike Watts, Owen Rodgers i Ryan Jenkins przedstawili prezentację Zarządowi ETTU w Cluj-Napoca w Rumunii podczas Mistrzostw Europy.

– Walijski Związek jest zachwycony, że oferta Komitetu Organizacyjnego w sprawie organizacji Mistrzostw Europy Weteranów 2021 w Walii zakończyła się sukcesem. Z niecierpliwością oczekujemy na wspaniałe mistrzostwa w Cardiff – podsumowali.