Tajwańczycy – Lin Yun-Ju i Chuang Chih-Yuan będa przeciwnikami Jakuba Dyjasa i Cedrica Nuytincka (Belgia) w ćwierćfinale Singapore Smash w grze podwójnej. Spotkanie zostanie rozegrane w czwartek o godzinie 11:30.

Turniej rozgrywany w Singapore Sports Hub jest bardzo udany dla wicemistrzów Europy w grze podwójnej. Zmagania w Singapurze polsko-belgijska para rozpoczęła od pokonania byłych wicemistrzów globu – Ovidiu Ionescu (Rumunia) i Alvaro Roblesa (Hiszpania) 3:1. W kolejnym spotkaniu Dyjas i Nuytinck wyeliminowali reprezentantów Anglii – Liama Pitchforda i Paula Dinkhalla.

W czwartkowym spotkaniu ćwierćfinałowym rywalami polsko-belgijskiego debla będą Lin Yun-Ju i Chuang Chih-Yuan z Tajwanu, którzy w 1/8 finału pewnie pokonali rozstawionych z „dwójką” Szwedów – Mattiasa Falcka i Kristiana Karlssona 3:0.

Triumfator ćwierćfinału z udziałem Dyjasa i Nuytincka oraz Lina i Chuanga w półfinale zmierzy się ze zwycięzcą meczu pomiędzy Horacio Cifuentesem i Gastonem Alto z Argentyny a Jangiem Woojinem i Limem Jonghoonem z Korei Południowej.

Reprezentantów Polski w walce o medale wspiera Enea – Sponsor Generalny Polskiego Związku Tenisa Stołowego.