W czwartek z udziałem trójki biało-czerwonych rozpoczyna się turnieju Singapore Smash w tenisie stołowym. W środę reprezentanci Polski poznali rywali w eliminacjach gry pojedynczej.
Do Azji na pierwszy w 2025 roku turniej z cyklu WTT Smash wybrali się Miłosz Redzimski, Katarzyna Węgrzyn i Natalia Bajor. Pierwsza dwójka o awans do turnieju głównego gry pojedynczej walczyć musi w kwalifikacjach.
Miłosz Redzimski w pierwszej rundzie eliminacji singla zmierzy się z Luką Mladenovicem (Luksemburg), który w tym sezonie występuje w niemieckiej Bundeslidze. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek o godzinie 5:45 czasu polskiego.
Także w piątek udział w kwalifikacjach gry pojedynczej rozpocznie Katarzyna Węgrzyn. Aktualna mistrzyni naszego kraju o godzinie 6:55 zagra z Jessicą Reyes Lai ze Stanów Zjednoczonych.
Aby awansować do głównej drabinki, zarówno Redzimski jak i Węgrzyn, muszą wygrać po trzy pojedynki w kwalifikacjach.
Partnerem generalnym reprezentacji Polski jest Enea.