Samuel Kulczycki w juniorach i Miłosz Redzimski w kadetach znaleźli się na liście startowej młodzieżowego TOP 10. Turniej odbędzie się w dniach 15 – 17 października we francuskim Tours.

Już wkrótce w greckich Salonikach rozegrany zostanie seniorski TOP 16, ale bez udziału Biało-Czerwonych. Za niewiele ponad miesiąc kadeci i juniorzy rywalizować będą w swoim TOP 10, a gospodarzem jest miasto Tours. W tamtejszym II-ligowym klubie występował Daniel Górak.

Na liście uczestników są dwaj Polacy, obydwaj z numerami 4 – Mistrz Polski Seniorów Samuel Kulczycki i Mistrz Polski Juniorów Miłosz Redzimski. Zagrają w juniorach i kadetach.

Trzecim rezerwowym w juniorach jest Maciek Kubik, aktualny Wicemistrz Polski Juniorów i były brązowy medalista MP Seniorów, oraz siódma w kadetkach jest Wiktoria Wróbel, która również stawała na najniższym stopniu podium seniorskich mistrzostw kraju w singlu.

Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy Juniorów w Varażdinie Samuel Kulczycki zdobył 4 medale – złote w turnieju drużynowym i w deblu z Maciejem Kubikiem, srebro w singlu i brąz w mikście z Anną Brzyską.

W składzie „złotego” zespołu byli także Maciej Kubik, Miłosz Redzimski oraz rezerwowi Szymon Kolasa i Łukasz Sokołowski. Niedługo później Miłosz Redzimski ponownie zagrał w Varażdinie, tyle że w ME Kadetów. Sięgnął po złoto w grze mieszanej z Wiktorią Wróbel oraz brąz w grze pojedynczej i podwójnej z Alanem Kulczyckim.