Natalia Bajor (ZKS Palmiarnia Zielona Góra/TTC Berlin Eastside) awansowała z 59 na 54 miejsce, a Miłosz Redzimski (Orlen Bogoria Grodzisk Mazowiecki) spadł z 49 na 53 w światowym rankingu tenisistów stołowych.
Największy awans uzyskał Marek Badowski (Orlen Bogoria Grodzisk Mazowiecki) – ze 178 na 141 pozycję.
W drugiej setce męskiej listy są również: Maciej Kubik (Dekorglass Działdowo/Zugbrucke Grenzau) 137 (wcześniej był 155), Samuel Kulczycki (Dekorglass Działdowo) – 161 (145) i Mateusz Zalewski (Bank Spółdzielczy Orlicz 1924 Suchedniów) – 194 (180).
W żeńskiej klasyfikacji Katarzyna Węgrzyn (Uniwersytet Ekonomiczny AZS Wrocław) zajmuje 93 miejsce (99), Zuzanna Wielgos (PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów) 166 (172), Anna Węgrzyn (Uniwersytet Ekonomiczny AZS Wrocław) 229 (209), Anna Brzyska (Bronowianka Kraków) 286 (255).
W grach podwójnych na najwyższych lokatach sklasyfikowani są: mikst 58 Marek Badowski/Zuzanna Wielgos, debel 60 Maciej Kubik/Miłosz Redzimski, 72 Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn.
W maju Biało-Czerwoni będą zdobywać punkty do rankingu w turniejach WTT Feeder w Turcji, Portugalii i Francji.







