Czas na kolejną odsłonę naszego quizu wiedzy o tenisie stołowym. Dzisiejszy test w całości dotyczy 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski. Powodzenia!

0%
3 votes, 2.3 avg
411
Created on By Mateusz Przybył

Quiz. Sprawdź swoją wiedzę o tenisie stołowym (16)

1 / 8

Miastem gospodarzem 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym w 2020 roku był?

2 / 8

Partnerką mikstową Jakuba Perka podczas 88. IMP była?

3 / 8

Konrad Kulpa i Tomasz Kotowski w Białymstoku wywalczyli złote medale 88. IMP w grze podwójnej. Po raz który z rzędu torunianie stanęli na najwyższym stopniu podium w krajowym czempionacie?

4 / 8

Najmłodszą medalistką 88. IMP była?

5 / 8

Triumfatorami 88. IMP w grze mieszanej zostali?

6 / 8

Jeden z faworytów turnieju singlowego mężczyzn - Samuel Kulczycki podczas 88. IMP odpadł w 2. rundzie. Kto wyeliminował lidera listy światowej juniorów?

7 / 8

Patryk Chojnowski w Białymstoku po raz drugi z rzędu zagrał w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w grze pojedynczej. W spotkaniu półfinałowym, który decydował o grze o złoty medal, gracz AZS AWFiS Balty Gdańsk pokonał?

8 / 8

Jakub Dyjas w finale 88. IMP w grze pojedynczej pokonał Patryka Chojnowskiego. Jakim wynikiem zakończył się ten mecz?