W siedmioosobowym składzie wystąpi reprezentacja Polski w ostatnim turnieju World Tour – w Linzu (12-17 listopada). W grze podwójnej kobiet i mężczyzn oraz mieszanej zachowali szanse awansu do grudniowego finału cyklu w chińskim Zhengzhou.

W Austrii wystąpią: aktualna mistrzyni Europy w singlu Li Qian, Natalia Bajor, Natalia Partyka oraz Magdalena Sikorska, a także brązowy medalista ME 2016 Jakub Dyjas, Marek Badowski i Daniel Górak.

W deblu Bajor zagra z Partyką, Sikorska z Chilijką Pauliną Vegą, Dyjas z Belgiem Cedricem Nuytinckiem, a Badowski tym razem z Górakiem. To kolejna próba poszukiwań optymalnego zestawienie osobowego w tej konkurencji przez trenera Tomasza Krzeszewskiego pod kątem drużynowych kwalifikacji olimpijskich.

W mikście pary utworzą Badowski z Bajor i Dyjas z Partyką.

Turniej w Linzu kończy cykl World Tour. Po jego zakończeniu ogłoszona zostanie lista uczestników Grand Finals, czyli wielkiego finału w chińskim Zhengzhou w dniach 12-15 grudnia.

W Azji rywalizować będzie po 16 najlepszych singlistek i singlistów, oraz po osiem par w grach podwójnych. Polacy mają szansę na awans w deblu i mikście.