Zwycięstwem Zrzeszenia Sportowo-Rehabilitacyjnego Start Zielona Góra zakończyły się rozgrywane w miniony weekend w Drzonkowie, Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Pingpongistom z Zielonej Góry na podium towarzyszyli reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg oraz IKS AWF Warszawa. Trwające trzy dni Mistrzostwa rozpoczęły zmagania eliminacyjne, w których komplet szesnastu startujących ekip został podzielony na cztery grupy. Po dwie czołowe drużyny z każdej grupy awansowały do fazy pucharowej i walki o miejsca 1 – 8, pozostali rywalizowali o miejsca 9 – 16.

W półfinałach drużyna ZSR Start I Zielona Góra pokonała 3:1 reprezentantów Szansy Start Gdańsk, a IKS Jezioro I Tarnobrzeg zwyciężył po trudnym boju, w stosunku 3:2, IKS AWF I Warszawa.

Tarnobrzeżanie również w finale stoczyli długi pojedynek, który rozstrzygnął dopiero piąty mecz. Ostatecznie po złoty medal sięgnęli pingpongiści z Zielonej Góry, wygrywając 3:2. W takich samych rozmiarach IKS AWF I Warszawa pokonał Szansę Start Gdańsk w walce o 3. miejsce.