Wydarzeniem poniedziałku będzie z pewnością półfinał miksta, w którym zagrają: Katarzyna Węgrzyn i Samuel Kulczycki. Reszta pojedynków biało-czerwonych pod znakiem walki o ćwierćfinały.

PLAN GIER

 

1/2 finału gry mieszanej juniorów

 

Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn (1) – ?? Truls Moregard/Rebecca Muskantor ?? (12) 3:0 [11:6, 11:8, 11:9]

 

1/8 finału gry podwójnej kadetów

 

Miłosz Redzimski/Dawid Kosmal (12) – ?? Felix Lebrun/Thibault Poret ?? (8) 2:3 [11:6, 9:11, 8:11, 11:5, 5:11]

??????? Anna Hursey/Helena Sommerova (4) ?? – Ilona Sztwiertnia/Wiktoria Wróbel (14) 2:3 [10:12, 11:7, 4:11, 11:5, 9:11]

Mateusz Zalewski/Dawid Jadam – ?? Hugo Deshamps/Alexis Kouraichi ??  0:3 [6:11, 3:11, 5:11]

?? Prithika Pavade/Elena Zaharia ?? (1) – Anna Brzyska/Anna Kubiak (10) 3:0 [11:6, 11:2, 13:11]

 

1/8 finału gry podwójnej juniorów

 

?? Nicolas Degros/David Comeliau ?? – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik (4) 2:3 [11:9, 8:11, 12:10, 8:11, 5:11]

?? Marta Vukelic/Klara Bardac ?? (15) – Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn (2) 2:3 [6:11, 11:5, 9:11, 11:9, 10:12]

 

1/8 finału gry pojedynczej kadetów

 

Anna Brzyska (10) – ?? Alina Zavarakina (7) 1:4 [3:11, 11:5, 7:11, 11:13, 8:11]

Miłosz Redzimski (17) – ?? Thibault Poret (16) 4:0 [11:6, 11:7, 13:11, 11:8]

 

1/8 finału gry pojedynczej juniorów

 

?? Anita Drabant (85) – Anna Węgrzyn (3) 0:4 [9:11, 8:11, 8:11, 8:11]

Maciej Kubik (21) – ?? Yu Khinhang (34) 2:4 [11:3, 8:11, 8:11, 6:11, 11:9, 6:11]

?? Kirill Fadeev (49) – Samuel Kulczycki (2) 0:4 [12:14, 4:11, 4:11, 5:11]

 

1/4 finału gry podwójnej kadetek

 

Ilona Sztwiertnia/Wiktoria Wróbel (14) – ?? Fiona Elvira Rad/Jana Riera ?? 3:2 [7:11, 11:9, 6:11, 13:11, 11:5]

 

1/4 finału gry podwójnej juniorów

 

?? Isa Cok/Camille Lutz ?? (7) – Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn (2) 3:2 [11:8, 9:11, 7:11, 14:12, 11:9]

?? Vladislav Ursu/Maciej Kolodziejczyk ?? – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik (4) 3:0 [11:5, 11:6, 11:5]

 

1/4 finału gry pojedynczej kadetów

 

Miłosz Redzimski (17) – ?? Vladislav Makarov (7) 4:3 [13:11, 5:11, 14:12, 11:5, 5:11, 10:12, 11:9]

 

1/4 finału gry pojedynczej juniorów

 

?? Vladimir Sidorenko (12) – Samuel Kulczycki (2) 4:1 [11:6, 11:8, 4:11, 11:3, 11:5]

?? Elizabet Abraamian (9) – Anna Węgrzyn (3) 0:4 [8:11, 6:11, 6:11, 3:11]

 

finał gry mieszanej juniorów

 

Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn (1) – ?? Lev Katsman/Elizabet Abraamian ?? (2) 3:2 [6:11, 11:7, 6:11, 11:9, 11:5]