Trwają w najlepsze Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów. W Ostrawie znów wystąpi wielu biało-czerwonych, a miksty w składzie: Aleksandra Michalak i Jan Zandecki oraz Katarzyna Węgrzyn i Samuel Kulczycki zagrają o półfinały!

PLAN GIER

1/32 finału gry pojedynczej kadetów

  • ?? Tom Schweiger (44) – Miłosz Redzimski (17) 0:4 [6:11, 9:11, 5:11, 5:11]
  • Mateusz Zalewski (35) – ?? Miguel Angel Pantoja (15) 4:3 [8:11, 11:6, 11:6, 5:11, 11:9, 8:11, 11:8]
  • Dawid Kosmal (29) – ?? Milo De Boer (68) 4:1 [11:7, 11:2, 11:9, 7:11, 11:3]

1/32 finału gry pojedynczej kadetek

  • Anna Brzyska (10) – ?? Ainhoa Cristobal (38) 4:1 [11:8, 13:15, 11:8, 11:6, 11:5]
  • Wiktoria Wróbel (62) – ?? Malamatenia Papadimitiou (9) 2:4 [11:9, 8:11, 10:12, 11:9, 9:11, 7:11]
  • Anna Kubiak (47) – ?? Charlotte Lutz (14) 0:4 [9:11, 2:11, 5:11, 4:11]

1/32 finału gry pojedynczej juniorów

  • Szymon Kolasa (47) – ?? Pedro Osiro (26) 0:4 [6:11, 5:11, 9:11, 14:16]
  • Jan Zandecki (19) – ?? Samuel Da Silva (37) 4:1 [5:11, 14:12, 11:5, 12:10, 11:8]
  • ?? Adam Klajber (42) – Maciej Kubik (21) 3:4 [3:11, 12:10, 16:18, 11:8, 7:11, 11:7, 6:11]
  • ?? Tal Tilkin (127) – Samuel Kulczycki (2) 0:4 [3:11, 9:11, 8:11, 5:11]

1/32 finału gry pojedynczej juniorek

  • ?? Yaroslava Prykhodko (44) – Maja Miklaszewska (57) 1:4 [11:9, 7:11, 15:17, 8:11, 9:11]
  • ?? Dasa Sinkarova (33) – Anna Węgrzyn (3) 0:4 [5:11, 5:11, 6:11, 7:11]
  • ?? Raquel Martins (36) – Katarzyna Węgrzyn (5) 0:4 [6:11, 7:11, 7:11, 5:11]
  • ?? Klara Bardac (41) – Aleksandra Michalak (25) 4:3 [12:10, 9:11, 4:11, 7:11, 11:9, 13:11, 11:7]
  • ?? Veronika Hud (35) – Zuzanna Błażejewicz (81) 4:2 [11:9, 10:12, 11:6, 11:4, 6:11, 11:6]

1/4 finału gry mieszanej juniorów

  • ?? Truls Moregard/Rebecca Muskantor ?? – Jan Zandecki/Aleksandra Michalak 3:1 [6:11, 11:7, 11:9, 11:5]
  • Samuel Kulczycki/Katarzyna Węgrzyn – ?? Selim Tok/Ozge Yilmaz ?? 3:1 [12:10, 7:11, 11:2, 11:4]

1/16 finału gry podwójnej kadetów

  • Miłosz Redzimski/Dawid Kosmal – ?? Viachaslau Belakon/Uladzimir Belakon ?? 3:1 [11:6, 9:11, 11:4, 12:10]
  • Mateusz Zalewski/Dawid Jadam – ?? Borna Petek/Mislav Posavec ?? 3:1 [11:8, 11:9, 9:11, 11:9]

1/16 finału gry podwójnej kadetek

  • ?? Candice Lardinois/Melanie Bernet ?? – Anna Brzyska/Anna Kubiak 0:3 [7:11, 2:11, 8:11]
  • ?? Ines Goncalves/Matilde Pinto ?? – Ilona Sztwiertnia/Wiktoria Wróbel 1:3 [2:11, 11:8, 9:11, 5:11]

1/16 finału gry podwójnej juniorów

  • ?? Patrik Juhasz/Jakub Witkowski – Samuel Kulczycki/Maciej Kubik 2:3 [2:11, 13:11, 4:11, 12:10, 3:11]
  • Jan Zandecki/Szymon Kolasa – ?? Yu Khinhang/Wang Chenxi ?? 0:3 [7:11, 6:11, 5:11]

1/16 finału gry podwójnej juniorek

  • ?? Dominique Kieffer/Ni Xiaojing ?? – Anna Węgrzyn/Katarzyna Węgrzyn 1:3 [13:11, 5:11, 5:11, 3:11]

1/16 finału gry pojedynczej juniorów

  • Jan Zandecki (19) – ?? Vincent Picard (3) 3:4 [11:9, 5:11, 7:11, 11:13, 11:5, 15:13, 8:11]
  • ?? Adrien Rassenfosse (11) – Maciej Kubik (21) 3:4 [11:8, 14:12, 11:9, 6:11, 9:11, 3:11, 6:11]
  • ?? Nikita Moshkov (38) – Samuel Kulczycki (2) 2:4 [11:6, 6:11, 8:11, 3:11, 11:9, 5:11]

1/16 finału gry pojedynczej kadetów

  • Louis Laffineur (1) – ?? Miłosz Redzimski (17) 2:4 [11:5, 9:11, 7:11, 11:7, 8:11, 15:17]
  • Dawid Kosmal (29) – ?? Erik Huzsvar (11) 2:4 [6:11, 11:9, 11:4, 14:16, 10:12, 11:13]
  • ?? Ondrej Kveton (18) – Mateusz Zalewski (35) 4:3 [11:3, 11:8, 4:11, 7:11, 11:9, 8:11, 11:9]

1/16 finału gry pojedynczej juniorek

  • Maja Miklaszewska (57) – ?? Anastasia Kolish (15) 2:4 [11:5, 11:7, 7:11, 4:11, 11:13, 4:11]
  • ?? Julie Pennec (50) – Anna Węgrzyn (3) 0:4 [9:11, 8:11, 10:12, 5:11]
  • ?? Darya Kisel (18) – Katarzyna Węgrzyn (5) 4:3 [11:8, 6:11, 8:11, 6:11, 13:11, 11:7, 11:7]

1/16 finału gry pojedynczej kadetek

  • Anna Brzyska (10) – ??????? Ruby Chan (22) 4:0 [11:2, 11:5, 11:3, 11:7]