Piotr Chodorski triumfuje w turnieju „Spójnia Open 2018” w Warszawie. Nowy zawodnik PKS-u Kolping FRAC Jarosław pokonał w finale Tomasza Lewandowskiego (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów) 3:1. Dla Chodorskiego był to bardzo udany turniej i dobry prognostyk przed inauguracją LOTTO Superligi. Popularny „Chodor” ograł w Warszawie m.in. Konrada Kulpę z Energii KTS Toruń (w półfinale 3:0) czy Przemysława Sałacińskiego ze Spójni (w fazie grupowej 3:0).

W finale nowy zawodnik jarosławskiego Kolpinga pokonał zawodnika Fibrain AZS Politechniki Rzeszów – Tomasza Lewandowskiego 3:1 (9,-12,5,7).

Trzecie miejsce zajął Konrad Kulpa z toruńskiej Energii, a czwarte Patryk Chojnowski (Unia AZS AWFiS Gdańsk).

Zwycięzca „Spójnia Open 2018” wzbogacił się o 3 500 zł, srebrny medalista o 2 000 zł, brązowy o 1500 zł, a czwarty o 1000 zł.