Polski Związek Tenisa Stołowego z prawdziwą satysfakcją informuje, iż Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda przychylił się do prośby i wyraził zgodę na przyjęcie honorowego patronatu nad międzynarodowymi zawodami w tenisie stołowym 2016 ITTF World Tour Warsaw Polish Open, które odbędą się w dniach 20-24 kwietnia 2016 roku w Warszawie.

KANCELARIA PREZYDENTA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Sekretarz Stanu
Maciej Łopiński

Pan Wojciech Waldowski
Prezes
Polskiego Związku Tenisa Stołowego

Szanowny Panie Prezesie!

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy dziękuję za zaproszenie do honorowego patronatu nad międzynarodowymi zawodami w tenisie stołowym 2016 ITTF World Tour Warsaw Polish Open, które odbędą się w dniach 20-24 kwietnia 2016 roku w Warszawie.

Mam przyjemność poinformować Pana Prezesa, że Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przychylił się do prośby i wyraził zgodę na przyjęcie honorowego patronatu nad 2016 ITTF World Tour Warsaw Polish Open. Pan Prezydent wyraża przekonanie, że organizowane przez Państwa przedsięwzięcie, w którym uczestniczyć będą najlepsi zawodnicy z całego świata z pewnością przyczyni się do popularyzacji tenisa stołowego w naszym kraju oraz stanie się znakomitą okazją do promocji Warszawy i Polski.

Życzę Panu Prezesowi, sukcesu organizacyjnego, zawodnikom zaś – satysfakcji z osiągniętych wyników, a kibicom wielu sportowych emocji.

Z poważaniem
Maciej Łopiński

Materiały do pobrania

1. Odpowiedź z Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej ws. przyjęcia honorowego partonatu