Polski Związek Tenisa Stołowego ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę oficjalnej strony internetowej. Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat zmian – pod treścią artykułu. Wdrożenie nowej strony internetowej zostało podzielone na kilka etapów i odbywać będzie się stopniowo. Na początek zmieniona została szata graficzna, wdrożono nowy system Aktualności (z możliwością dodawania komentarzy) i uzupełniono portal podstawowymi danymi. Nowością jest dział Multimedia, który będzie gromadził najciekawsze materiały wideo, zarejestrowane wokół pingpongowych stołów zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Kolejnym krokiem będzie opracowanie i oddanie do użytku nowego panelu ligowego, obejmującego rozgrywki Ekstraklasy kobiet, Superligi mężczyzn oraz I ligi kobiet i mężczyzn.

Całość zakończy przeniesienie kompletu danych z archiwalnych wersji stron PZTS, a także obecnej strony Wydziału Rozgrywek. W związku z planowanymi dalszymi pracami, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, przepraszając za ewentualne problemy techniczne, powstałe w wyniku zmian.

Nowej odsłonie strony internetowej PZTS towarzyszy również odświeżenie profilu dla facebookowych fanów tenisa stołowego, dostępnego pod adresem facebook.com/PolskiTS.

Mamy nadzieję, że – po zakończeniu prac wdrożeniowych – poruszanie się po stronie internetowej PZTS stanie się dużo bardziej intuicyjne i przyjemne, a sam portal będzie stanowił godną wizytówkę całego Polskiego Tenisa Stołowego.