Zwycięstwem Natalii Bajor (KU AZS UE Wrocław) i Patryka Zatówki (ASTS Olimpia-Unia Grudziądz) zakończyło się rozgrywane w Bilczy, 2. Grand Prix Polski Juniorów. W finałach laureaci pokonali odpowiednio: Paulinę Knyszewską (KS Bronowianka Kraków) oraz Tomasza Kotowskiego (KST Energa-Manekin Toruń). Reprezentantka KU AZS UE Wrocław, rozstawiona w turnieju z numerem 1, w półfinale okazała się lepsza od Katarzyny Galus, zwyciężając 4:2. Z kolei Paulina Knyszewska (turniejowa „dwójka”) – w takim samym stosunku – pokonała klubową koleżankę Aleksandrę Falarz. W finale Natalia Bajor nie oddała rywalce nawet jednego seta, choć aż trzy z czterech partii kończyły się przewagą zaledwie dwóch punktów.

O wiele bardziej wyrównany był finał kategorii juniorów. Tomasz Kotowski wychodził trzykrotnie na prowadzenie w setach (kolejno 1:0, 2:1 i 3:2) i bliski był zakończenia spotkania, jednak szóstą partię na przewagi wygrał Zatówka. W decydującej odsłonie zawodnik ASTS Olimpii-Unii Grudziądz (rozstawiony w turnieju z numerem 1) nie dał już przeciwnikowi wielu szans i wygrał do 6. W walce o finał Zatówka pokonał 4:2 Adama Dosza (LKS Pogoń Lębork), natomiast Kotowski w pięciu setach uporał się z Jakubem Folwarskim (MKS Pogoń Siedlce).