Najlepsza drużyna Europy w sezonie 2018/2019 – Enea Siarka Tarnobrzeg rozpocznie rozgrywki Ligi Mistrzyń przed swoją widownią. W terminie 20-22 listopada (termin proponowany przez ETTU) Mistrzynie Polki zagrają z zespołem wyłonionym w kwalifikacjach.

W grupie A rywalkami podopiecznych trenera-menedżera Zbigniewa Nęcka będą francuska drużyna Metz TT oraz klub z rundy wstępnej. Na tym etapie rywalizują m.in.: CP Lyssois Lille Métropole – Budaörsi 2I SC i TTC „Carintia Winds” Villach – TTC Kazań.

Tarnobrzeżanki rozpoczną nowy sezon Ligi Mistrzyń właśnie z zespołem z kwalifikacji. W 1 kolejce (20-22.11) pauzuje klub Natalii Partyki – Stavoimpex Hodonin (gr. D).

Tydzień później Enea Siarka Tarnobrzeg spotka się na wyjeździe z Metz TT, zaś Stavoimpex Hodonin podejmie jednego z faworytów rozgrywek TTC Berlin Eastide.

Na grudzień zaplanowane są dwie kolejki. W dniach 4-6.12 tarnobrzeżanki nie grają, zaś drużyna Natalii Partyki zmierzy się na wyjeździe z klubem z kwalifikacji. Natomiast przeciwnika z rundy wstępnej w jego hali będzie miały tenisistki stołowe z Tarnobrzega w serii gier wyznaczonej na 18-20 grudnia. Stavoimpex wtedy pauzuje.

Po Nowym Roku kibiców Enei Siarki czekają emocje w meczu z Metz TT 8-10 stycznia u siebie. Tydzień później drużyna trenera Zbigniewa Nęcka pauzuje. Stavoimpex Hodonin, w składzie z Natalią Partyką, kiedyś grała w tarnobrzeskich barwach, będzie rywalizował z pingpongistkami z Berlina w Niemczech 8-10.01 i z ekipą rywalek z kwalifikacji w Czechach 15-17 stycznia.

Poprzedni sezon Ligi Mistrzyń został przerwany tuż przed rozpoczęciem półfinałów, a powodem była pandemia koronawirusa. Mistrzynie Polski był najlepszej czwórce z TTC Berlin Eastide, francuskim TT Saint Quentinois i austriackim Linz AG Froschberg.

W sezonie 2018/2019 KTS Enea Siarka Tarnobrzeg triumfował w Champions League. W latach 2015/2016 i 2016/2017 tarnobrzeżanki zajmowały 2 miejsce po finałowych porażkach z TTC Berlin Eastside.

W rozgrywkach 2017/2018 zwyciężył chorwacki Dr. Časl, a drużyna z Podkarpacia była w półfinale.