Zawodniczki i zawodnicy KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki zdominowali Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Luboniu w Wielkopolsce. Zdobyli 8 medali, w tym 5 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Milena Mirecka i Adam Smoter w młodzikach, Zofia Śliwka w kadetach, Michał Gawlas w juniorach i Martyna Lis w grupach młodzieżowej.

Zawody rozgrywane były w ośmiu kategoriach wiekowych – od młodzików do młodzieżowców. W meczach finałowych Milena Mirecka wygrała z Marią Toborek (Sokół Orzesze) 3:2, Zofia Śliwka z Wiktorią Przybytkowską (LUKS Chełmno ) 3:1 i Martyna Lis z koleżanką klubową Katarzyną Trochimiuk 3:2.

W rywalizacji tenisistów stołowych, o złote medale Adam Smoter pokonał Samuela Michnę (UKS Lis Sierakowice) 3:2, Kamil Kostyk wygrał z Damianem Pyśkiem (obaj LKTS Luboń), Michał Gawlas z Jakubem Kwapisiem (Ostródzianka Ostróda) 3:1, Jakub Jankowski (Polonia Śmigiel) triumfował w pojedynku z Oskarem Jadachem (LZS SKS Raszówka) 3:0.

Brązowe medale zdobyli: młodzicy – Aleks Pakuła (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Wanessa Kulczycki (Gorzovia Gorzów Wielkopolski), kadeci – Krzysztof Stąporek (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Wiktoria Kowalska (Orlik Kcynia), juniorzy – Wiktoria Wrzosek (Dwójka Rawa Mazowiecka) i Jakub Matkowski (ULKS Ciechów), młodzieżowcy – Anita Chudy (LKTS Luboń) i Jakub Witkowski (Ostródzianka Ostróda).

W klasyfikacji klubowej zwyciężyła Bogoria Grodzisk Mazowiecki 163 pkt przed LKTS Luboń 80, LUKS Chełmno 68, ULKS Moszczenica 56 i KS Polonia Śmigiel 54. Na 6 miejscu ex aequo Ostródzianka Ostróda i Dwójka Rawa Mazowiecka po 46. W rywalizacji województw pierwsze miejsce dla wielkopolskiego 220 pkt, drugie dla mazowieckiego 163, trzecie dla łódzkiego 141.