Miłosz Redzimski został brązowym medalistą Mistrzostw Europy kadetów w grze pojedynczej. Polak podczas turnieju w chorwackim Varazdinie wywalczył łącznie cztery medale: dwa złote i dwa brązowe.

Reprezentującemu w polskiej lidze barwy Bogorii Grodzisk Mazowiecki Miłoszowi Redzimskiego na drodze do awansu do upragnionego finału stanął Felix Lebrun. Francuz pokonał w półfinale aktualnego mistrza Polski juniorów w grze pojedynczej 4:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:5, 12:10). Oprócz porażki z Lebrunem, Redzimski w poniedziałek pokonał w ćwierćfinale Nikona Shutova (Białoruś) 4:0 (11:6, 11:2, 11:1, 11:5).

Miłosz Redzimski po raz drugi z rzędu stanął na najniższym stopniu podium Mistrzostw Europy kadetów w grze pojedynczej. W 2019 roku w Ostrawie reprezentant Polski także przegrał w półfinale. Wówczas lepszy okazał się Iulian Chirita, zwyciężając 4:3.

Turniej w chorwackim Varazdinie był bardzo udany dla Miłosza Redzimskiego. Polak co prawda nie stanął na najwyższym stopniu podium w turnieju gry pojedynczej, ale łącznie wywalczył cztery medale. Do brązowego krążka w singlu syn Tomasza Redzimskiego dorzucił także dwa złote (w turnieju drużynowym juniorów i grze mieszanej kadetów) i brązowy medal (w grze podwójnej kadetów).