Rywalizacja w Mistrzostwach Europy w Warszawie wkracza w decydującą fazę. Zapraszamy do śledzenia bieżących wydarzeń w COS Torwar na naszej stronie internetowej.

godz. 17:18 Polak w finale Mistrzostw Europy w Warszawie! Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck awansowali do finału turnieju gry podwójnej. Polsko-belgijska para w półfinale pokonała Portugalczyków – Tiago Apolonię i Joao Monteiro 3:0!

godz. 15:13 Rozstawiony z numerem czwartym – Patrick Franziska poza najlepszą „ósemką” Mistrzostw Europy. Jeden z czołowych reprezentantów Niemiec w 1/8 finału został wyeliminowany przez aktualnego wicemistrza Starego Kontynentu – Ovidiu Ionescu (Rumunia).

godz. 15:12 Do ćwierćfinału gry pojedynczej kobiet awansowały aż trzy Niemki: Sabine Winter, Petrissa Solja i Shan Xiaona. W 1/8 finału odpadła czwarta z reprezentantek tego kraju – Han Ying, która w polskiej lidze reprezentuje barwy KTS-u Enea Siarkopolu Tarnobrzeg.

godz. 13:52 O godzinie 16:35 Jakub Dyjas wspólnie z Cedricecm Nuytinckiem zagrają w półfinale gry podwójnej. Rywalami polsko-belgijskiego duetu będą Tiago Apolonia i Joao Monteiro

godz. 13:41 Natalia Bajor o krok od sprawienia sporej niespodzianki. Mistrzyni Polski uległa w 1/8 finału rozstawionej z numerem drugim reprezentantce Niemiec – Petrissi Solja 3:4.

godz. 11:24 Jakub Dyjas i Belg Cedric Nuytinck zapewnili sobie przynajmniej brązowy medal Mistrzostw Europy w grze podwójnej. Polsko-belgijski duet pokonał w ćwierćfinale turnieju w COS Torwar Vladimira Sidorenkę i Kirilla Skachkova 3:2!

Plan sobotnich gier Polaków:

gra podwójna mężczyzn – 1/4 finału:
Kirill Skachkov/Vladimir Sidorenko (Rosja) – Jakub Dyjas/Cedric Nuytinck (Polska/Belgia) [sobota, godz. 10:35, stół 1]