W sobotni wieczór w portugalskim Guimarães rozpoczyna się rywalizacja w trzecim etapie europejskich kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

godz. 23:05 Ostatecznie Jakub Dyjas przegrywa z Danielem Habesohnem 3:4 i podobnie jak Samuel Kulczycki, odpada z europejskich kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

godz. 22:35 W grze o wyjazd do Tokio jest ciągle Jakub Dyjas. W meczu naszego reprezentanta z Danielem Habesohnem trwa aktualnie przerwa (awaria oświetlenia na hali). Po czterech setach jest remis 2:2.

godz. 22:33 Samuel Kulczycki przegrał z Włochem Mihailem Bobocicą 2:4 w drugiej rundzie trzeciego etapu europejskich kwalifikacji do IO w Tokio. Porażka dla młodego Polaka oznacza odpadnięcie z turnieju w Guimarães

godz. 20:04 Transmisja z meczów Polaków:

godz. 19:25 Rywalem Samuela Kulczyckiego w drugiej rundzie trzeciego etapu będzie Mikhai Bobocica z Włoch (początek spotkania dziś o 20:55). Jakub Dyjas zmierzy się z Austriakiem Daniel Habesohnem (początek spotkania dziś o godzinie 21:45)