Karolina Pęk zdobyła złote medale w mikście z Piotrem Grudniem i deblu z Węgierką Alexą Szvitacs w ostatnim dniu turnieju osób niepełnosprawnych ITTF Czech Para Open w Ostrawie.

W XD 17 Piotr Grudzień i Karolina Pęk w finale wygrali z Japończykami Koyo Iwabuchi i Yuri Tomono 3:0.

W WD 20, z udziałem Karoliny Pęk i Alexy Szvitacs, trzy pary miały po 3-1 w pojedynkach, a Polka i Węgierka najlepszy bilans bezpośrednich gier. 4 miejsce zajęły Katarzyna Marszał i Ewa Foskett 1-3.

Srebro w XD 20 zdobyli Paweł Włodyka i Ewa Fosett 2-1. Porażkę ponieśli tylko z parą niemiecko-turecką Mio Wagner/Merve Demir.

W MD 18 po srebro sięgnęli Igor Misztal i Maksym Chudzicki; w finale przegrali z Brytyjczykami Joshuą Staceyem i Aaronem McKibbinem 2:3, a w półfinale wygrali 3:0 z Pawłem Włodyką i Marcinem Zielińskim. Druga nasza para wywalczyła brąz.

Z kolei w XD 14 brązowymi medalistami zostali Marcin Zieliński i Barbara Jabłonka. W półfinale przegrali z parą niemiecko-egipską Bjoern Schnake/Samah Abdelaziz 2:3.

Brąz także w XD 22 dla Macieja Makajewa i Ewy Cychowskiej. W meczu półfinałowym porażka z duetem koreańsko-tureckim Kim Gi Tae/Ebru Acer 0:3.

Wcześniej w singlu triumfowali Piotr Grudzień (klasa 8), Igor Misztal (klasa 10), Maciej Makajew (klasa 11), srebro zdobyli Katarzyna Marszał (klasa 6) i Paweł Włodyka (klasa 10), a brąz Barbara Jabłonka (klasa 6) i Rafał Kraft (klasa 6).