W Zielonej Górze (01.06.2019) na hali sportowej Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano II Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar PZTS. Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Zielona Góra zgromadziła na starcie blisko ponad 100 uczestników z 4 województw, którzy rywalizowali na 16 stołach, w czterech kategoriach wiekowych osobno dziewczęta i chłopcy.

Wszyscy uczestnicy otrzymali: dyplom, obiad z napojami, lody rożek ufundowane przez firmę NORDIS, a zawodnicy, którzy zajęli miejsca I-IV  dodatkowo otrzymali puchary, medale oraz nagrody rzeczowe (sprzęt do gry). Dla wszystkich uczestników do dyspozycji był trener ZKS-u, który prowadził warsztaty tenisa stołowego – różne techniki serwisu. Każdy, który przybył na obiekt WOSiR-u tego dnia mógł również pozjeżdżać na dmuchanych zjeżdżalniach i zamku. Więcej zdjęć w galerii na facebooku klubowym ZKS Palmiarnia.

Poniżej najlepsze czwórki w poszczególnych kategoriach:

SKRZATKI:

1. Kulczycka Wanessa (GKS Gorzovia)

2. Grobelna Lena (MUKS Bocian Słońsk)

3. Wieczorek Zuzanna (Polonia Śmigiel)

4. Grobelna Marlena (MUKS Bocian Słońsk)

 

SKRZACI:

1. Stanowski Dawid (Księginice)

2. Czarnogredzki Wiktor (MUKS Bocian Słońsk)

3. Babiak Filip (Fiber Nowogród)

4. Żmuda Leon (ZKS Palmiarnia)

 

ŻACZKI:

1. Borowska Julia (Polonia Śmigiel)

2. Przybylska Aleksandra (Polonia Śmigiel)

3. Kucharczyk Oliwia (KS Bocian Słońsk)

4. Jaworska Amelia (KS Bocian Słońsk)

 

ŻACY:

1. Babiak Oliwier (Fiber Nowogród)

2. Wieczorek Piotr (Polonia Śmigiel)

3. Sikorski Mateusz (Fiber Nowogród Bobrzański)

4. Staniowski Stanisław (Księginice)

 

MŁODZICZKI:

1. Nowak Katarzyna (Polonia Śmigiel)

2. Świniarska Weronika (Polonia Śmigiel)

3. Trybuła Weronika (Polonia Śmigiel)

4. Sowa Andżelika (Brzeg Dolny)

 

MŁODZICY:

1. Kusyk Alex (Spartakus Otyń)

2. Buda Kazper (ZKS Palmiarnia)

3. Czarnogredzki Oskar (MUKS Bocian Słońk)

4. Maniewski Adam (Pełcz Gorki Noteckie)

 

KADETKI:

1. Glińska Zuzanna (Choszczno ZPM)

2. Koryzna Klaudia (MUKS Bocian Słońsk)

3. Kopania Patrycja (Fiber Nowogród)

 

KADECI:

1. Krzywniak Filip (ZKS Palmiarnia)

2. Gruszka Damian (ZKS Palmiarnia)

3. Franc Igor (ZKS Palmiarnia)

4. Jankowski Patryk (SP-1 Zielona Góra