Pięciokrotny mistrz Polski w grze pojedynczej – Daniel Górak ma za sobą bardzo pracowity początek kwietnia. Polak wziął udział w dwóch spotkaniach swojego zespołu 4S Tours TT we francuskiej Pro B (odpowiednik polskiej 1. ligi).

W świąteczną niedzielę drużyna byłego reprezentanta Polski pokonała we własnej hali Nantes TT 3:2. Z kompletem zwycięstw mecz zakończył Daniel Górak, który najpierw w grze pojedynczej pokonał Paula Gauzy 3:0, a następnie wspólnie z Clementem Debruyeresem zwyciężyli w grze podwójnej 3:2.

Drugi mecz, który odbył się w środę, nie był już tak udany dla zespołu Polaka. Drużyna 4S Tours TT przegrała na wyjeździe z TT Thorigne-Fouillard 0:3. Daniel Górak uległ w tym spotkaniu jednemu z liderów reprezentacji Iranu – Noshadowi Alamiyanowi 1:3.

Po 14 kolejkach drużyna Daniela Góraka zajmuje ex aequo z Batard Argentan i TT Thorigne-Fouillard piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. Liderem rozgrywek jest Amiens STT.

Do zakończenia sezonu tenisistom stołowy 4S Tours TT pozostały już tylko cztery spotkania. W połowie kwietnia „Górak i spółka” zmierzą się z Roanne LNTT. Pozostałe trzy mecze odbędą się w maju.