Po raz 14 z rzędu Natalia Partyka zagra w Mistrzostwach Europy Seniorów. Debiutowała w 2007 roku w Belgradzie, a za kilka dni wystąpi w ME w Warszawie. Zdobyła 5 medali – cztery w zawodach drużynowych (1 srebro, 3 brązowe) i brąz w grze podwójnej z Xu Jie w 2008 roku w St. Petersburgu. Jej trenerami w reprezentacji byli Zbigniew Nęcek (cały czas prowadzi kadrę) i Michał Dziubański.

Natalia Partyka zadebiutowała w ME Seniorów jako 17-letnia zawodniczka w 2007 roku. W drużynówce Polki zajęły 13 miejsce, pokonując w ostatnim meczu Serbię 3:2. Decydujący punkt zdobyła Natalia Partyka wygrywając z Aną Marią Erdelji 3:2. Juniorka zagrała też miksta z Danielem Górakiem oraz debla ze swoją rówieśniczką Natalią Bąk.

Pierwszy medal w ME Natalia Partyka zdobyła w październiku 2008 roku w St. Petersburgu w wieku 19 lat. Z Xu Jie doszła do półfinału gry podwójnej, a w nim reprezentantki Polski przegrały 3:4 z Włoszkami Tan-Monfardini/Stefanova, mimo prowadzenia po dwóch setach.

W następnym 2009 roku reprezentacja Polski w Stuttgartcie wygrała 5 meczów i wystąpiła w wielkim finale, w którym przegrała z Holandią 1:3. Wspaniale grały Natalia Partyka, Li Qian, Xu Jie, a w składzie był też Katarzyna Grzybowska i Magdalena Szczerkowska.

W 2010 roku w czeskiej Ostravie kolejny sukces Biało-Czerwonych, w składzie z bohaterką tego tekstu – brąz w drużynówce ME. Medalu nie udało się zdobyć w 2011 roku w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. W 2012 roku w Herning Natalia Partyka i Katarzyna Grzybowska osiągnęły ćwierćfinał w deblu, a rundę wcześniej odpadły w 2013 roku w Schwechat.

Przyszedł rok 2014, DME w Lizbonie i kolejny wielki wynik reprezentantek Polski. W portugalskiej stolicy nasze zawodniczki sięgnęły po kolejny brązowy medal. W półfinale porażka z Austrią 1:3, a jedyny punkt zdobył Natalia Partyka wygrywając z Amelie Solją.

Do historii przejdzie również turniej ME w 2015 roku w Jekaterynburgu. W ćwierćfinale Natalia i Katarzyna przegrały ze swoją reprezentacyjną koleżanką Li Qian grającą w parze z Holenderką Li Jie 3:4.

Dziesiąty turniej o ME w karierze Natalii Partyki to Budapeszt 2016, jedenasty DME w Luksemburgu w 2017 roku, zaś dwunasty Alicante w 2018 roku. Szczęśliwa okazała się trzynastka i DME we francuskim Nantes w 2019 roku. Polki po raz kolejny prowadzone do sukcesu przez trenera Zbigniewa Nęcka dotarły aż do półfinału, w którym przegrały z Rumunią 1:3.