W weekendowym wydaniu Przeglądu Sportowego ukaże się dwunastostronicowy dodatek o tenisie stołowym. W ten sposób uczcimy Narodowy Dzień Tenisa Stołowego, który w tym roku odbywa się 4 września.

Polski Związek Tenisa Stołowego oraz LOTTO Superliga Tenisa Stołowego od wielu lat współpracują z Przeglądem Sportowym, który jest Partnerem Medialnym polskiego tenisa stołowego i dba o to, aby miłośnicy pingponga wiedzieli gdzie odbija się piłeczka. W weekendowym numerze najstarszego dziennika sportowego w Polsce, który w tym roku świętuje swoje 100-lecie istnienia znajdziecie skarb kibica, dwunastostronicowy dodatek, a w nim: prezentację drużyn LOTTO Superligi Tenisa Stołowego i Ekstraklasy Kobiet sezonu 2021-2022, rozmowy z trenerami kadry narodowej, wywiad z Prezesem PZTS Dariuszem Szumacherem i wiele innych.

Data publikacji dodatku nie jest przypadkowa, to właśnie 4 września ma miejsce tegoroczny Narodowy Dzień Tenisa Stołowego, święto wszystkich miłośników pingponga. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na STRONIE NDTSu.

Nie zwlekajcie i czym prędzej kierujcie swoje kroki do kiosków po najświeższy numer Przeglądu Sportowego.