Anna Węgrzyn, Julia Ślązak, Maja Mańkiewicz, Agata Zakrzewska, Kamil Nalepa, Kamil Urbanowicz i Aleksander Werecki awansowali do turnieju głównego gry pojedynczej ITTF Premium Junior Circuit Czech Cadet Open, rozgrywanego w Hodoninie. Z kompletem zwycięstw grupowe zmagania zakończyli: Anna Węgrzyn, Kamil Nalepa i Aleksander Werecki. Zawodniczka UKS MLKS Śnieżnik Stronie Śląskie najpierw pokonała w stosunku 3:2 Węgierkę Orsolyę Feher, a następnie w czterech setach uporała się z Turczynką Aybuke Oner.

Zacięty pojedynek w pierwszym występie w Hodoninie stoczył również Nalepa, wygrywając 3:2 z rozstawionym z numerem 1 w grupie, Włochem Carlo Rossim. W drugiej grze reprezentant Polski pokonał w stosunku 3:0 Turka Tarika Ulucaka. Jednego seta w zmaganiach grupowych stracił Werecki, który za przeciwników miał: Włocha Antonino Amato (3:1) oraz Rumuna Bogdana Singeorzana (3:0).

Po jednej porażce w fazie grupowej zanotowali: Julia Ślązak, Maja Mańkiewicz, Agata Zakrzewska i Kamil Urbanowicz. Nie przeszkodziło im to jednak w kwalifikacji do turnieju głównego, zajmując 2. miejsca w grupach.

Kwalifikacji nie udało się natomiast przebrnąć Katarzynie Węgrzyn, Agacie Uchnast oraz Samuelowi Kulczyckiemu, którzy przegrali obie gry eliminacyjne i zostali ostatecznie sklasyfikowani na 3. pozycjach w grupach.