Od piątku do niedzieli w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku rozgrywane będą 88. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. Turniej na żywo będzie można zobaczyć w telewizji SportKlub.

Pierwsza telewizyjna transmisja z Białegostoku rozpocznie się w sobotę o godzinie 14:30. Fani tenisa stołowego zobaczą na żywo na szklanym ekranie pojedynki ćwierćfinałowe w grze pojedynczej oraz półfinały gry mieszanej. W niedzielę bezpośrednia relacja w SportKlubie rozpocznie się w samo południe. Kibice w trzecim dniu 88. Indywidualnych Mistrzostw Polski zobaczą w telewizji transmisję z finałów gry podwójnej i gry mieszanej.

Faworytami tegorocznego czempionatu w stolicy Podlasia są Natalia Partyka i Natalia Bajor w gronie kobiet oraz Jakub Dyjas i Marek Badowski wśród mężczyzn. Tytułów wywalczonych przed rokiem w grze pojedynczej bronić będą Natalia Bajor i Patryk Chojnowski.

Telewizja SportKlub dostępna jest w wybranych sieciach kablowych oraz na platformach NC+, UPC, Vectra, Multimedia i Netia. (pełna lista operatorów posiadających w swojej ofercie SportKlub dostępna jest na stronie sportklub.pl)