Były indywidualny Mistrz Polski w grze pojedynczej – Artur Daniel (KS AZS AWFiS Gdańsk) znalazł się w gronie ośmiu zawodników, którzy wywalczyli awans do sobotniego turnieju grupowego podczas 2. Grand Prix Polski Seniorów w tenisie stołowym. Zawody w piątek rozpoczęły się w Nowym Dworze Mazowieckim. Oprócz Daniela awans na drugi dzień zmagań w mazowieckim turnieju wywalczyli także Przemysław Walaszek (Energa KTS Toruń), Łukasz Wachowiak (ZKS Zielona Góra), Jakub Perek (Orlicz 1924 Suchedniów), Patryk Dziuba (Politechnika Rzeszów), Miłosz Redzimski (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Piotr Chłodnicki (ZKS Zielona Góra) i Łukasz Sokołowski (Ostródzianka Ostróda). Wśród seniorek przepustki do udziału w sobotniej fazie grupowej zdobyły Kamila Gryko (UKS Dojlidy Białystok), Karolina Lalak (AUKS Trefl Zamość), Natalia Szymczyk (Skarbek Tarnowskie Góry), Aleksandra Guzik (UKS Gryf Gdów), Michalina Górska (UKS Dojlidy Białystok), Estera Razakowska (Skarbek Tarnowskie Góry), Alicja Łebek (Chrobry Międzyzdroje) i Anna Brzyska (PKS Kolping Jarosław). Podczas drugiego dnia turnieju w Nowym Dworze Mazowieckim zostanie rozegrana faza grupowa oraz spotkania 1/8 finału. Mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe i finały zaplanowano na niedzielę. Najwyżej rozstawionymi zawodnikami w 2. Grand Prix Polski Seniorów są Robert Floras (TTS Polonia Bytom) i Paulina Krzysiek (MUKS Start Nadarzyn). Szczegółowe wyniki –> https://www.pzts.pl/wydarzenia/2-grand-prix-polski-seniorow-20-21