Rozgrywki ligowe 2019/2020

Nadchodzące spotkania (7 dni)

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2019-11-15
g. 14:00
431
8:2 Szczegóły
S. Główny: Jesiołowski Andrzej  |  S. Liczący: Grządziel Andrzej
2019-11-15
g. 16:00
138
1:3 Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian
2019-11-15
g. 19:00
532
2:8 Szczegóły
S. Główny: Wiśniowska Grażyna  |  S. Liczący: Wilk Jacek
2019-11-16
g. 11:00
531
-:- Szczegóły
S. Główny: Walawender Edyta  |  S. Liczący: Osińska Katarzyna
2019-11-16
g. 12:00
330
-:- Szczegóły
S. Główny: Janowski Artur  |  S. Liczący: Kutrowski Paweł
2019-11-16
g. 12:00
533
-:- Szczegóły
S. Główny: Plewa Marek  |  S. Liczący: Moczko Andrzej
2019-11-16
g. 13:00
434
-:- Szczegóły
S. Główny: Chyliński Eugeniusz  |  S. Liczący: Seidel Mirosław
2019-11-16
g. 15:00
231
-:- Szczegóły
S. Główny: Rzoska Dagmar  |  S. Liczący: Faran Michał
2019-11-16
g. 15:00
432
-:- Szczegóły
S. Główny: Lemieszka Andrzej  |  S. Liczący: Musiał Patryk
2019-11-16
g. 16:00
136
-:- Szczegóły
S. Główny: Gromek Marta
2019-11-16
g. 16:00
139
-:- Szczegóły
S. Główny: Kozaczuk Adrian
2019-11-16
g. 16:00
230
-:- Szczegóły
S. Główny: Grządziel Andrzej  |  S. Liczący: Sivakova Katsiaryna
2019-11-16
g. 16:00
234
-:- Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian  |  S. Liczący: Osiński Zbigniew
2019-11-16
g. 16:00
331
-:- Szczegóły
S. Główny: Kordyś Jakub  |  S. Liczący: Majcher Michał
2019-11-16
g. 16:00
332
-:- Szczegóły
S. Główny: Gajewicz Konrad  |  S. Liczący: Ruszkiewicz Tomasz
2019-11-16
g. 16:00
333
-:- Szczegóły
S. Główny: Wolnicki Marcin  |  S. Liczący: Wiśniowska Grażyna
2019-11-16
g. 16:00
430
-:- Szczegóły
S. Główny: Niemiec Aleksandra  |  S. Liczący: Pielaciński Piotr
2019-11-16
g. 16:00
530
-:- Szczegóły
S. Główny: Zajdel Jerzy  |  S. Liczący: Kąsek Tomasz
2019-11-16
g. 16:00
534
-:- Szczegóły
S. Główny: Cichoń Krystian  |  S. Liczący: Cichoń Elżbieta
2019-11-17
g. 12:00
236
-:- Szczegóły
S. Główny: Szwochert Bogusław  |  S. Liczący: Sivakova Katsiaryna
2019-11-17
g. 12:00
435
-:- Szczegóły
S. Główny: Chyliński Eugeniusz
2019-11-17
g. 14:00
217
-:- Szczegóły
S. Główny: Zakrzewski Marek  |  S. Liczący: Dąbrowski Jarosław
2019-11-17
g. 16:00
135
-:- Szczegóły
S. Główny: Lichołai Lech
2019-11-17
g. 16:00
329
-:- Szczegóły
S. Główny: Wolny Michał  |  S. Liczący: Wolny Grażyna
2019-11-17
g. 16:00
343
-:- Szczegóły
S. Główny: Kąsek Tomasz  |  S. Liczący: Zajdel Jerzy
2019-11-17
g. 16:00
529
-:- Szczegóły
S. Główny: Kołodziej Andrzej
2019-11-21
g. 17:30
324
-:- Szczegóły

Ostatnie wyniki

Data Numer Gospodarz Gość Wynik Szczegóły
2019-11-15
g. 16:00
138
1:3 Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian
2019-11-15
g. 14:00
431
8:2 Szczegóły
S. Główny: Jesiołowski Andrzej  |  S. Liczący: Grządziel Andrzej
2019-11-15
g. 19:00
532
2:8 Szczegóły
S. Główny: Wiśniowska Grażyna  |  S. Liczący: Wilk Jacek
2019-11-14
g. 19:00
237
8:2 Szczegóły
S. Główny: Chyliński Eugeniusz  |  S. Liczący: Seidel Mirosław
2019-11-12
g. 17:00
521
8:2 Szczegóły
S. Główny: Plewa Marek  |  S. Liczący: Walawender Edyta
2019-11-11
g. 18:30
526
6:4 Szczegóły
S. Główny: Żądło Izabela  |  S. Liczący: Zlezarczyk Rafał
2019-11-11
g. 12:00
334
1:9 Szczegóły
S. Główny: Miliński Maciej  |  S. Liczący: Jędras Andrzej
2019-11-11
g. 11:00
538
9:1 Szczegóły
S. Główny: Żak Marian  |  S. Liczący: Żak Przemysław
2019-11-10
g. 16:00
043
3:1 Szczegóły
S. Główny: Lewandowski Grzegorz
2019-11-10
g. 14:00
044
1:3 Szczegóły
S. Główny: Rozner Izabela
2019-11-10
g. 16:00
045
3:0 Szczegóły
S. Główny: Kąsek Tomasz
2019-11-10
g. 16:00
046
2:3 Szczegóły
S. Główny: Fidala Marcin
2019-11-10
g. 16:00
047
1:3 Szczegóły
S. Główny: Kaźmierczak Jacek
2019-11-10
g. 13:00
130
0:3 Szczegóły
S. Główny: Mazurek Paweł
2019-11-10
g. 16:00
133
3:2 Szczegóły
S. Główny: Lewczuk Mateusz
2019-11-09
g. 16:00
225
9:1 Szczegóły
S. Główny: Bor Grzegorz  |  S. Liczący: Pawlak Michał
2019-11-10
g. 14:00
241
4:6 Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian
2019-11-09
g. 12:00
427
3:7 Szczegóły
S. Główny: Wojtaś Jan  |  S. Liczący: Kania Karolina
2019-11-09
g. 18:00
048
1:3 Szczegóły
S. Główny: Faran Michał
2019-11-09
g. 17:00
131
3:2 Szczegóły
S. Główny: Ruszkiewicz Tomasz
2019-11-09
g. 17:00
134
0:3 Szczegóły
S. Główny: Lewandowski Grzegorz
2019-11-09
g. 16:00
226
9:1 Szczegóły
S. Główny: Osińska Katarzyna  |  S. Liczący: Osiński Zbigniew
2019-11-09
g. 16:00
229
5:5 Szczegóły
S. Główny: Lemieszka Andrzej  |  S. Liczący: Uchmanowicz Milena
2019-11-09
g. 16:00
325
7:3 Szczegóły
S. Główny: Chwiejczak Tadeusz  |  S. Liczący: Kołodziej Andrzej
2019-11-09
g. 16:00
326
8:2 Szczegóły
S. Główny: Cichoń Elżbieta  |  S. Liczący: Cichoń Krystian
2019-11-09
g. 16:00
327
8:2 Szczegóły
S. Główny: Lichołai Lech  |  S. Liczący: Kąsek Tomasz
2019-11-09
g. 16:00
328
9:1 Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian  |  S. Liczący: Respondowski Jan
2019-11-09
g. 16:00
425
3:7 Szczegóły
S. Główny: Fidala Małgorzata  |  S. Liczący: Fidala Marcin
2019-11-09
g. 12:00
426
6:4 Szczegóły
S. Główny: Rozner Izabela  |  S. Liczący: Załęski Sławomir
2019-11-09
g. 16:00
429
1:9 Szczegóły
S. Główny: Kaźmierczak Jacek  |  S. Liczący: Moder Jan
2019-11-09
g. 11:00
525
7:3 Szczegóły
S. Główny: Jędras Andrzej  |  S. Liczący: Kulawiak Bartłomiej
2019-11-09
g. 16:00
528
4:6 Szczegóły
S. Główny: Dąbrowski Jarosław  |  S. Liczący: Zakrzewski Marek
2019-11-16
g. 16:00
136
-:- Szczegóły
S. Główny: Gromek Marta
2019-11-16
g. 16:00
139
-:- Szczegóły
S. Główny: Kozaczuk Adrian
2019-11-16
g. 16:00
230
-:- Szczegóły
S. Główny: Grządziel Andrzej  |  S. Liczący: Sivakova Katsiaryna
2019-11-16
g. 15:00
231
-:- Szczegóły
S. Główny: Rzoska Dagmar  |  S. Liczący: Faran Michał
2019-11-16
g. 16:00
234
-:- Szczegóły
S. Główny: Kilar Krystian  |  S. Liczący: Osiński Zbigniew
2019-11-16
g. 12:00
330
-:- Szczegóły
S. Główny: Janowski Artur  |  S. Liczący: Kutrowski Paweł
2019-11-16
g. 16:00
331
-:- Szczegóły
S. Główny: Kordyś Jakub  |  S. Liczący: Majcher Michał
2019-11-16
g. 16:00
332
-:- Szczegóły
S. Główny: Gajewicz Konrad  |  S. Liczący: Ruszkiewicz Tomasz
2019-11-16
g. 16:00
333
-:- Szczegóły
S. Główny: Wolnicki Marcin  |  S. Liczący: Wiśniowska Grażyna
2019-11-16
g. 16:00
430
-:- Szczegóły
S. Główny: Niemiec Aleksandra  |  S. Liczący: Pielaciński Piotr
2019-11-16
g. 15:00
432
-:- Szczegóły
S. Główny: Lemieszka Andrzej  |  S. Liczący: Musiał Patryk
2019-11-16
g. 13:00
434
-:- Szczegóły
S. Główny: Chyliński Eugeniusz  |  S. Liczący: Seidel Mirosław
2019-11-16
g. 16:00
530
-:- Szczegóły
S. Główny: Zajdel Jerzy  |  S. Liczący: Kąsek Tomasz
2019-11-16
g. 11:00
531
-:- Szczegóły
S. Główny: Walawender Edyta  |  S. Liczący: Osińska Katarzyna
2019-11-16
g. 12:00
533
-:- Szczegóły
S. Główny: Plewa Marek  |  S. Liczący: Moczko Andrzej
2019-11-16
g. 16:00
534
-:- Szczegóły
S. Główny: Cichoń Krystian  |  S. Liczący: Cichoń Elżbieta