Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 1 1 13 PALUCH Dorota 1961 122 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 980
2 2 2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 227 Kraków MŁP 960
3 3 4 7 KASPRZAK Regina 1964 310 Jelenia Góra DŚL 807
4 4 7 9 BIELAK Katarzyna 1966 393 Radom MAZ 732
5 5 8 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 358 Kraków MŁP 731
6 6 9 15 ZBOROWSKA Alina 1964 123 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 723
7 7 10 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 219 Chorzów ŚLS 695
8 8 11 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 34 Wrocław DŚL 685
9 9 12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 248 Świętochłowice ŚLS 684
10 10 14 6 KAMAN Halina 1961 204 Ostrów Wielkopolski WLP 640
11 11 15 1317 RYBAK Agnieszka 1968 242 Jarzębia Łąka MAZ 622
12 12 17 214 MIKULSKA Beata 1960 290 Kielce ŚWI 574
13 13 18 10 BORKOWSKA Dorota 1968 35 Wrocław DŚL 455
14 14 19 189 HAŁAS Iwona 1969 266 Bogatynia DŚL 300
15 15 20 203 CZEKAJ Ewa 1961 291 Kielce ŚWI 140

Kobiety - kategoria 60-64 lata

16 1 3 21 KIERSZNICKA Halina 1956 259 Szczecin ZPM 855
17 2 4 19 VOHRYZKA Krystyna 1957 139 Ustroń ŚLS 805
18 3 5 1318 SANDECKA Iwona 1959 249 Warszawa MAZ 786
19 4 6 227 MARUSZCZAK Anna 1955 229 Lublin LLS 750
20 5 7 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 22 Kraków MŁP 716
21 6 9 206 GNIEWEK Walentyna 1959 261 Tarnów MŁP 395

Kobiety - kategoria 65-69 lat

22 1 1 24 WOLNY Grażyna 1951 135 Szczecin ZPM 940
23 2 2 235 GRZEJDA Grażyna 1951 233 Warszawa MAZ 820
24 3 3 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 40 Jaszkowa Dolna DŚL 650
25 4 4 26 WRÓBEL Krystyna 1950 140 Jeleśnia ŚLS 580

Kobiety - kategoria 70-74 lata

26 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 311 Lubin DŚL 955

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

27 1 2 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 241 Żory ŚLS 870
28 2 3 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 168 Grudziądz KPM 826
29 3 6 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 136 Skierniewice ŁDZ 772
30 4 7 248 LACH Marcin 1977 108 Grudziądz KPM 756
31 5 8 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 361 Białystok PDL 747
32 6 12 27 REUCKI Adam 1972 107 Białystok PDL 608
33 7 13 36 CICHOCKI Aleksander 1976 201 Kwidzyn POM 598
34 8 14 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 343 Rybnik ŚLS 596
35 9 15 41 SZURGOT Piotr 1971 179 Starogard Gdański POM 594
36 10 16 1297 MICHALSKI Piotr 1978 212 Sochocin MAZ 592
37 11 17 28 CHWOJKO Marcin 1975 221 Białystok PDL 576
38 12 21 267 MOLENDA Adam 1970 438 Warszawa MAZ 508
39 13 23 49 GWIZDON Artur 1976 388 Będzin ŚLS 505
40 14 25 44 ŚLAZYK Paweł 1971 155 Kraków MŁP 480
41 15 27 253 SAWOCH Artur 1972 185 Gorzów Wielkopolski LBU 468
42 16 33 262 FLOREK Sławomir 1977 60 Tarnów MŁP 416
43 17 34 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 213 Płońsk MAZ 400
44 18 36 247 BERKA Ryszard 1972 25 Nakło nad Notecią KPM 389
45 19 38 495 RECHENEK Andrzej 1972 450 Gdańsk POM 384
46 20 40 1360 PRUDEL Leszek 1976 344 Rybnik ŚLS 372
47 21 45 38 BIEL Jakub 1977 152 Kraków MŁP 352
48 22 46 367 HAZIK Jakub 1971 156 Brzesko MŁP 336
49 23 47 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 407 Rzezawa MŁP 328
50 24 51 1371 RACZEK Marcin 1978 372 Łękawica ŚLS 288
51 25 53 245 KLOCEK Krzysztof 1971 275 Łętownia PKR 286
52 26 54 284 PROKOP Jacek 1971 16 Rzeszów PKR 280
53 27 55 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 8 Dobra MŁP 260
54 28 60 52 KASPERSKI Adam 1974 379 Chorzów ŚLS 248
55 29 62 48 GOCH Krzysztof 1971 174 Zamość LLS 235
56 30 63 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 121 Bielsko-Biała ŚLS 235
57 31 65 278 SUM Grzegorz 1974 177 Brzozów PKR 231
58 32 66 386 KACZMAREK Mariusz 1973 160 Wrocław DŚL 229
59 33 68 45 ZAKRZEWSKI Rafał 1974 112 Wałbrzych DŚL 213
60 34 69 1381 TOMSIA Sławomir 1979 413 Olkusz MŁP 183
61 35 70 1386 BREŃSKI Jacek 1970 430 Zielonka WMZ 176
62 36 74 465 OLECHNIK Dariusz 1973 20 Bogatynia DŚL 166
63 37 76 1350 DZIUB Arkadiusz 1973 240 Zawiercie ŚLS 164
64 38 77 541 TATARCZUCH Marek 1974 65 Żabno MŁP 156
65 39 81 344 FURTAK Krzysztof 1970 263 Dąbrowa Tarnowska MŁP 149
66 40 84 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 383 Piotrków Trybunalski ŁDZ 128
67 41 298 BATÓG Tomasz 1975 403 Bogatynia DŚL
68 42   1319 BRACHA Michał 1978 504 Kielce ŚWI
69 43   306 BRUZDA Rafał 1974 505 Wieliczka MŁP
70 44   1402 CERAZY Zbigniew 1970 493 Koskowice DŚL
71 45   1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 417 Olkusz MŁP
72 46   1398 GRATKOWSKI Jacek 1971 489 Kraków MŁP
73 47   1404 HANKUS Artur 1971 495 Raszówka DŚL
74 48   1403 JADACH Tomasz 1974 494 Legnica DŚL
75 49   474 PASZKIEWICZ Wiesław 1974 21 Bogatynia DŚL
76 50   1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 418 Olkusz MŁP
77 51   1341 STRZELECKI Daniel 1978 130 Bolesławiec DŚL
78 52   1410 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 501 Kraków MŁP

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

79 1 1 258 KIEROŃSKI Adam 1969 59 Tarnów MŁP 980
80 2 2 601 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 66 Biecz MŁP 915
81 3 5 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 299 Warszawa MAZ 782
82 4 7 60 STOKŁOSA Jacek 1967 97 Świnna ŚLS 776
83 5 8 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 96 Toruń KPM 747
84 6 10 595 PIECHNIK Roman 1964 163 Lublin LLS 679
85 7 12 30 STRZAŁKA Marek 1969 101 Kraków MŁP 608
86 8 13 679 DOROFEEV Victor 1966 395 Rosja 605
87 9 17 68 PROKURAT Zbigniew 1968 171 Siedlce MAZ 544
88 10 18 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 269 Klucze MŁP 534
89 11 19 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 349 Ustroń ŚLS 527
90 12 23 80 BALAWAJDER Jacek 1968 315 Pszów ŚLS 472
91 13 24 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 106 Toruń KPM 469
92 14 25 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 245 Kościelisko MŁP 467
93 15 26 65 DURKA Tadeusz 1960 321 Bielsko-Biała ŚLS 458
94 16 27 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 90 Bilcza ŚWI 452
95 17 29 643 BARUCH Dariusz 1965 157 Białystok PDL 438
96 18 31 33 BOCHENEK Mariusz 1969 153 Kraków MŁP 427
97 19 32 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 85 Bystrzyca Kłodzka DŚL 420
98 20 33 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 307 Warszawa MAZ 400
99 21 34 662 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 62 Breń MŁP 388
100 22 35 605 STOKLAS Hubert 1965 23 Sulejówek MAZ 385
101 23 36 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 264 Siekierczyn DŚL 382
102 24 37 914 WIELGUS Stefan 1961 251 Radom MAZ 377
103 25 38 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 36 Wrocław DŚL 370
104 26 40 653 BORKOWSKI Marek 1960 300 Nowy Sącz MŁP 360
105 27 41 63 ROSIAK Jacek 1968 110 Boguszów-Gorce DŚL 355
106 28 44 91 WYMIATAŁ Robert 1961 5 Police ZPM 351
107 29 47 66 FOMIN Yuriy 1961 3 Mysłowice ŚLS 338
108 30 48 606 RATYŃSKI Wojciech 1961 301 Warszawa MAZ 336
109 31 50 1330 ŻYREK Piotr 1966 82 Bielsko-Biała ŚLS 330
110 32 51 669 CUDNY Krzysztof 1967 392 Warszawa MAZ 317
111 33 52 64 PASIECZNY Jan 1967 382 Kraków MŁP 313
112 34 54 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 165 Kielce ŚWI 297
113 35 55 619 WÓJCIK Sylwester 1965 387 Warszawa MAZ 291
114 36 56 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 293 Chełm LLS 288
115 37 58 82 WILK Andrzej 1966 273 Stobierna PKR 282
116 38 62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 469 Nasielsk MAZ 270
117 39 63 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 209 Gubiny KPM 268
118 40 64 1338 PALUCH Janusz 1963 109 Bielsko-Biała ŚLS 266
119 41 65 67 RACHAŃSKI Artur 1968 399 Tomaszów Lubelski LLS 264
120 42 66 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 267 Sadowie ŚLS 264
121 43 68 618 WOJSZ Waldemar 1961 105 Olsztyn WMZ 248
122 44 70 81 KĘPKA Jacek 1968 190 Kwidzyn POM 232
123 45 73 83 PTASZEK Grzegorz 1963 247 Mysłowice ŚLS 227
124 46 74 62 SŁOWIK Robert 1966 111 Boguszów-Gorce DŚL 225
125 47 84 596 KACZOREK Marek 1963 463 Wodzisław Śląski ŚLS 194
126 48 85 808 MILCZAREK Waldemar 1964 215 Płońsk MAZ 191
127 49 87 90 MIREK Krzysztof 1961 181 Tymbark MŁP 179
128 50 90 1396 FILAK Dariusz 1968 480 Katowice ŚLS 144
129 51 92 61 MELLER Kazimierz 1960 169 Płąchawy KPM 140
130 52 94 92 ŻMIJEWSKI Artur 1968 271 Sosnowiec ŚLS 139
131 53 97 632 FILAR Krzysztof 1968 265 Zaręba DŚL 130
132 54 98 1377 REMIAN Janusz 1965 397 Tarnów MŁP 122
133 55 120 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 134 Mędrzechów MŁP 0
134 56 1407 BULZAK Jan 1964 498 Świniarsko MŁP
135 57   1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 492 Lubin DŚL
136 58   1405 LASZUK Czesław 1966 496 Legnica DŚL
137 59   1406 MOŻEJKO Piotr 1967 497 Legnica DŚL
138 60   1400 ROGALSKI Marek 1965 491 Raszówka DŚL
139 61   1397 WAGNER Mieczysław 1963 484 Szczecinek ZPM

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

140 1 1 56 MOLĘDA Jan 1959 280 Radom MAZ 955
141 2 2 93 MADEJ Bogusław 1955 98 Węgierska Górka ŚLS 940
142 3 3 71 LEWCZUK Mirosław 1959 132 Świętochłowice ŚLS 846
143 4 5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 138 Olsztyn WMZ 782
144 5 6 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 257 Skop WMZ 782
145 6 7 98 KAMIŃSKI Marek 1958 214 Sochocin MAZ 744
146 7 8 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 230 Lublin LLS 705
147 8 9 102 DĘBSKI Jerzy 1956 278 Wrocław DŚL 697
148 9 11 101 ZBYLUT Władysław 1956 246 Koszalin ZPM 612
149 10 12 97 PYZIK Marek 1958 92 Bilcza ŚWI 612
150 11 13 94 JÓZALA Waldemar 1957 367 Wieluń ŁDZ 607
151 12 14 105 TYLSKI Krzysztof 1958 296 Warszawa MAZ 590
152 13 15 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 357 Tarnów MŁP 574
153 14 16 109 GŁÓD Andrzej 1956 268 Czeladź ŚLS 565
154 15 18 99 RYGIEL Wiesław 1958 154 Kraków MŁP 554
155 16 19 942 PĘDA Leszek 1957 297 Warszawa MAZ 552
156 17 20 103 WOLNY Marek 1955 236 Katowice ŚLS 540
157 18 21 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 77 Mełno KPM 540
158 19 23 112 BRACH Zbigniew 1955 28 Szczecinek ZPM 500
159 20 24 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 147 Ostróda WMZ 464
160 21 31 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 337 Gdańsk POM 367
161 22 32 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof 1956 253 Białystok PDL 360
162 23 33 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 270 Czeladź ŚLS 356
163 24 34 948 GNIEWEK Andrzej 1957 262 Tarnów MŁP 340
164 25 37 110 CHORZĘPA Jan 1955 9 Żmigród DŚL 292
165 26 39 115 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 6 Dobra MŁP 268
166 27 40 946 SKROCKI Dariusz 1957 189 Kwidzyn POM 240
167 28 43 1375 DYNIAK Ryszard 1958 384 Piotrków Trybunalski ŁDZ 200
168 29 50 858 SEKYRA Andrzej 1955 161 Opole OPO 132
169 30 56 1298 ORZEŁ Sławomir 1955 479 Piaski KPM 91
170 31 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 483 Szczecinek ZPM

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

171 1 1 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 188 Szczecin ZPM 960
172 2 2 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 218 Olsztyn WMZ 955
173 3 4 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 127 Gliwice ŚLS 855
174 4 5 118 STRZAŁKA Marian 1952 281 Gliwice ŚLS 826
175 5 6 123 WOLNY Michał 1952 235 Ruda Śląska ŚLS 792
176 6 7 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 74 Grudziądz KPM 763
177 7 8 1135 WOŹNIAK Marian 1950 237 Radom MAZ 736
178 8 9 137 CYWIŃSKI Roman 1953 78 Grudziądz KPM 728
179 9 10 1050 SMÓŁKA Mirosław 1951 431 Olsztyn WMZ 684
180 10 12 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 71 Bydgoszcz KPM 632
181 11 13 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 258 Sosnowiec ŚLS 621
182 12 15 125 ROZWADOWSKI Adam 1953 173 Zamość LLS 614
183 13 17 124 TOKARSKI Jerzy 1953 50 Bielsko-Biała ŚLS 586
184 14 19 129 PIETRZYK Andrzej 1952 120 Skoczów ŚLS 562
185 15 21 131 PITALA Stanisław 1952 53 Mszana Dolna MŁP 504
186 16 22 106 NOSSOL Józef 1954 100 Walce OPO 504
187 17 27 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 389 Suchy Las WLP 432
188 18 29 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 354 Dębica PKR 420
189 19 30 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 217 Olsztyn WMZ 396
190 20 33 138 MRÓZEK Jan 1951 7 Dobra MŁP 345
191 21 39 1100 MADEJ Tomasz 1951 380 Węgierska Górka ŚLS 220
192 22 40 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 141 Ustroń ŚLS 189

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

193 1 2 142 PRZYGODA Jerzy 1947 314 Kobyla Góra WLP 890
194 2 4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 104 Polonia Hanower 826
195 3 5 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 294 Łódź ŁDZ 801
196 4 6 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 250 Łódź ŁDZ 791
197 5 8 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 317 Bydgoszcz KPM 668
198 6 9 144 PIETRZAK Henryk 1947 119 Skoczów ŚLS 660
199 7 12 152 SCHREIBER Jerzy 1948 360 Żywiec ŚLS 577
200 8 13 147 KONIUCH Jan 1948 17 Rzeszów PKR 568
201 9 14 1145 OSICKI Jerzy 1948 312 Polkowice DŚL 558
202 10 16 1139 RENKEL Edmund 1947 277 Grudziądz KPM 546
203 11 17 1141 PUU Aarne 1948 10 Kraków MŁP 535
204 12 21 127 HOJNACKI Jerzy 1949 118 Bielsko-Biała ŚLS 462
205 13 25 149 PASZEK Władysław 1946 143 Ustroń ŚLS 412
206 14 26 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 117 Bielsko-Biała ŚLS 400
207 15 27 1203 WĄSEK Józef 1945 412 Rzeszów PKR 312
208 16 28 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 353 Bolesławiec DŚL 252
209 17 30 1048 HOŁDA Marian 1949 37 Oleśnica DŚL 140
210 18 1182 NOWAK Jan 1948 503 Międzyrzecz LBU
211 19   1408 SZATKOWSKI Jerzy 1947 499 Kraków MŁP

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

212 1 1 153 GLURA Henryk 1941 72 Bydgoszcz KPM 1000
213 2 2 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 11 Brzeg Dolny DŚL 940
214 3 3 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 411 Gdańsk POM 870
215 4 5 156 MALARZ Janusz 1941 94 Tarnobrzeg PKR 808
216 5 6 161 SZWAB Antoni 1942 115 Wodzisław Śląski ŚLS 801
217 6 7 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 180 Łowicz ŁDZ 782
218 7 8 1061 BIADUŃ Antoni 1944 313 Zabrze ŚLS 666
219 8 10 159 BUKOWSKI Jan 1941 231 Bystra ŚLS 632
220 9 11 163 WOREK Jan 1940 19 Rzeszów PKR 618
221 10 12 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty 1942 391 Poznań WLP 610
222 11 20 148 CZYŻ Karol 1944 142 Ustroń ŚLS 344
223 12 1411 KULCZYCKI Ryszard 1941 502 Gorzów Wielkopolski LBU

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

224 1 1 167 HNYDA Adam 1938 49 Świerklaniec ŚLS 980
225 2 3 173 KWODAWSKI Marian 1938 137 Gliwice ŚLS 865
226 3 4 174 CZEKAJ Teofil 1937 225 Lublin LLS 788
227 4 6 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 736
228 5 7 171 BULA Karol 1936 286 Radzionków ŚLS 710
229 6 8 172 MRYC Henryk 1937 58 Rząska MŁP 705
230 7 15 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 164 Głogów DŚL 492