Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Zgłoszenia weteranów

Lp.
całk.
Lp.
KW
Poz.
rkg
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Miejscowość Wojew. P-ty

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 1 1 3 ROSIK Iwona 1971 186 Szczecin ZPM 328
2 2 2 GADOMSKA Iwona 1975 205 Łasin KPM
3 3   1294 ZHALUDOK Nuriya 1971 29 Inowrocław KPM

Kobiety - kategoria 50-59 lat

4 1 1 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 227 Kraków MŁP 710
5 2 2 177 FIDALA Małgorzata 1969 33 Lębork POM 591
6 3 3 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 219 Chorzów ŚLS 497
7 4 4 16 MICHLIK Aleksandra 1968 175 Zielona Góra LBU 496
8 5 5 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 248 Świętochłowice ŚLS 478
9 6 6 13 PALUCH Dorota 1961 122 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 455
10 7 7 1317 RYBAK Agnieszka 1968 242 Jarzębia Łąka MAZ 442
11 8 8 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 284 Katowice ŚLS 434
12 9 9 6 KAMAN Halina 1961 204 Ostrów Wielkopolski WLP 424
13 10 11 15 ZBOROWSKA Alina 1964 123 Jastrzębie-Zdrój ŚLS 391
14 11 17 17 NOWACKA Dorota 1966 228 Kraków MŁP 186
15 12 18 9 BIELAK Katarzyna 1966 393 Radom MAZ 170
16 13 19 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 358 Kraków MŁP 170
17 14 20 203 CZEKAJ Ewa 1961 291 Kielce ŚWI 140

Kobiety - kategoria 60-64 lata

18 1 1 23 SIEWERT Halina 1957 133 Siemianowice Śląskie ŚLS 705
19 2 2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 27 Kraków MŁP 640
20 3 3 19 VOHRYZKA Krystyna 1957 139 Ustroń ŚLS 569
21 4 4 1318 SANDECKA Iwona 1959 249 Warszawa MAZ 561
22 5 5 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 22 Kraków MŁP 530
23 6 6 21 KIERSZNICKA Halina 1956 259 Szczecin ZPM 420
24 7 206 GNIEWEK Walentyna 1959 261 Tarnów MŁP
25 8   229 GREGORCZYK Teresa 1956 405 Warszawa MAZ

Kobiety - kategoria 65-69 lat

26 1 2 235 GRZEJDA Grażyna 1951 233 Warszawa MAZ 586
27 2 3 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 40 Jaszkowa Dolna DŚL 420
28 3 4 26 WRÓBEL Krystyna 1950 140 Jeleśnia ŚLS 380

Kobiety - kategoria 70-74 lata

29 1 1 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 311 Lubin DŚL 500

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

30 1 1 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 241 Żory ŚLS 665
31 2 2 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 244 Mysłowice ŚLS 641
32 3 3 1297 MICHALSKI Piotr 1978 212 Sochocin MAZ 424
33 4 4 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 136 Skierniewice ŁDZ 416
34 5 6 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 168 Grudziądz KPM 410
35 6 7 28 CHWOJKO Marcin 1975 221 Białystok PDL 408
36 7 8 27 REUCKI Adam 1972 107 Białystok PDL 388
37 8 9 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 361 Białystok PDL 372
38 9 10 44 ŚLAZYK Paweł 1971 155 Kraków MŁP 368
39 10 15 536 SZYMIK Robert 1976 342 Rybnik ŚLS 306
40 11 16 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 213 Płońsk MAZ 284
41 12 21 249 FLAUMENHAFT Jacek 1976 378 Szówsko PKR 250
42 13 22 54 TEBECIO Wojciech 1974 178 Skarszewy POM 250
43 14 23 574 WOJTASZCZYK Tomasz 1974 239 Zawiercie ŚLS 240
44 15 26 247 BERKA Ryszard 1972 25 Nakło nad Notecią KPM 212
45 16 28 284 PROKOP Jacek 1971 16 Rzeszów PKR 205
46 17 29 262 FLOREK Sławomir 1977 60 Tarnów MŁP 204
47 18 30 50 RAMENDA Krzysztof 1970 57 Czechowice-Dziedzice ŚLS 198
48 19 32 32 GABSKI Marek 1973 206 Łasin KPM 189
49 20 33 1360 PRUDEL Leszek 1976 344 Rybnik ŚLS 186
50 21 34 1336 STOSZKO Marek 1974 102 Wierzchosławice MŁP 176
51 22 39 367 HAZIK Jakub 1971 156 Brzesko MŁP 166
52 23   1358 STRZEJA Andrzej 1971 324 Strzelce Opolskie OPO 166
53 24 43 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 121 Bielsko-Biała ŚLS 158
54 25 45 423 LIPOWSKI Daniel 1970 208 Rogóźno KPM 152
55 26 47 49 GWIZDON Artur 1976 388 Będzin ŚLS 136
56 27 48 1371 RACZEK Marcin 1978 372 Łękawica ŚLS 136
57 28 49 45 ZAKRZEWSKI Rafał 1974 112 Wałbrzych DŚL 136
58 29 53 302 BOLSĘGA Henryk 1971 377 Słopnice MŁP 112
59 30 56 243 ROSIŃSKI Stanisław 1971 26 Piastów MAZ 89
60 31 57 1350 DZIUB Arkadiusz 1973 240 Zawiercie ŚLS 83
61 32 62 256 STRZELCZAK Robert 1971 44 Ostrów Wielkopolski WLP 75
62 33 64 51 JAKUBIEC Krzysztof 1976 394 Szczyrk ŚLS 75
63 34   1373 TABOR Krzysztof 1974 374 Jodłownik MŁP 75
64 35 288 ADAMIAK Grzegorz 1971 68 Gdańsk POM
65 36   1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 407 Rzezawa MŁP
66 37   36 CICHOCKI Aleksander 1976 201 Kwidzyn POM
67 38   376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 408 Chojnice POM
68 39   52 KASPERSKI Adam 1974 379 Chorzów ŚLS
69 40   240 MICHALSKI Paweł 1970 414 Warszawa MAZ
70 41   1331 PAWŁOWSKI Paweł 1974 83 Bielsko-Biała ŚLS
71 42   41 SZURGOT Piotr 1971 179 Starogard Gdański POM
72 43   541 TATARCZUCH Marek 1974 65 Żabno MŁP
73 44   1381 TOMSIA Sławomir 1979 413 Olkusz MŁP
74 45   263 WAWRZYNIAK Przemysław 1978 410 Olsztyn WMZ

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

75 1 1 258 KIEROŃSKI Adam 1969 59 Tarnów MŁP 710
76 2 2 601 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 66 Biecz MŁP 666
77 3 3 60 STOKŁOSA Jacek 1967 97 Świnna ŚLS 492
78 4 4 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 299 Warszawa MAZ 484
79 5 6 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 96 Toruń KPM 416
80 6 10 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 269 Klucze MŁP 392
81 7 11 30 STRZAŁKA Marek 1969 101 Kraków MŁP 376
82 8 12 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 340 Strzelin DŚL 356
83 9 14 33 BOCHENEK Mariusz 1969 153 Kraków MŁP 336
84 10 15 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 349 Ustroń ŚLS 322
85 11 16 65 DURKA Tadeusz 1960 321 Bielsko-Biała ŚLS 306
86 12 17 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 106 Toruń KPM 292
87 13 18 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 85 Bystrzyca Kłodzka DŚL 284
88 14 20 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 245 Kościelisko MŁP 264
89 15 21 616 MOROZ Artur 1963 162 Radom MAZ 264
90 16 22 595 PIECHNIK Roman 1964 163 Lublin LLS 248
91 17 23 653 BORKOWSKI Marek 1960 300 Nowy Sącz MŁP 248
92 18 24 72 JURGOŃSKI Tomasz 1960 167 Zielona Góra LBU 240
93 19 26 643 BARUCH Dariusz 1965 157 Białystok PDL 230
94 20 27 80 BALAWAJDER Jacek 1968 315 Pszów ŚLS 224
95 21 29 1342 PUDA Piotr 1969 131 Czechowice-Dziedzice ŚLS 221
96 22 30 63 ROSIAK Jacek 1968 110 Boguszów-Gorce DŚL 219
97 23 31 79 RYBAK Kazimierz 1961 288 Rybnik ŚLS 212
98 24 33 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 113 Wodzisław Śląski ŚLS 203
99 25 34 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew 1962 166 Pawłowice ŚLS 202
100 26 35 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 267 Sadowie ŚLS 197
101 27 38 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 322 Janków Przygodzki WLP 179
102 28 39 662 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 62 Breń MŁP 167
103 29 46 1330 ŻYREK Piotr 1966 82 Bielsko-Biała ŚLS 145
104 30 47 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 52 Limanowa MŁP 145
105 31 51 671 CZARNECKI Dariusz 1962 158 Czarna Białostocka PDL 138
106 32 52 669 CUDNY Krzysztof 1967 392 Warszawa MAZ 136
107 33 53 62 SŁOWIK Robert 1966 111 Boguszów-Gorce DŚL 136
108 34 55 1337 STOSZKO Artur 1969 103 Wierzchosławice MŁP 134
109 35 58 1338 PALUCH Janusz 1963 109 Bielsko-Biała ŚLS 124
110 36   1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 341 Szczecinek ZPM 124
111 37 60 64 PASIECZNY Jan 1967 382 Kraków MŁP 112
112 38 62 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 36 Wrocław DŚL 112
113 39 64 82 WILK Andrzej 1966 273 Stobierna PKR 93
114 40 81 90 MIREK Krzysztof 1961 181 Tymbark MŁP 67
115 41 86 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 209 Gubiny KPM 55
116 42 87 1377 REMIAN Janusz 1965 397 Tarnów MŁP 55
117 43 61 MELLER Kazimierz 1960 169 Płąchawy KPM
118 44   59 PAGA Paweł 1968 207 Łasin KPM
119 45   67 RACHAŃSKI Artur 1968 399 Tomaszów Lubelski LLS
120 46   896 TOBIASZ Jan 1963 409 Korfantów OPO

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

121 1 1 93 MADEJ Bogusław 1955 98 Węgierska Górka ŚLS 640
122 2 2 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 138 Olsztyn WMZ 577
123 3 4 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 257 Skop WMZ 542
124 4 6 98 KAMIŃSKI Marek 1958 214 Sochocin MAZ 512
125 5 7 71 LEWCZUK Mirosław 1959 132 Świętochłowice ŚLS 508
126 6 8 97 PYZIK Marek 1958 92 Bilcza ŚWI 400
127 7 9 105 TYLSKI Krzysztof 1958 296 Warszawa MAZ 372
128 8 12 76 NOWOTNY Ryszard 1959 351 Racibórz ŚLS 304
129 9 15 99 RYGIEL Wiesław 1958 154 Kraków MŁP 268
130 10 17 103 WOLNY Marek 1955 236 Katowice ŚLS 264
131 11 18 101 ZBYLUT Władysław 1956 246 Koszalin ZPM 262
132 12 19 56 MOLĘDA Jan 1959 280 Radom MAZ 250
133 13 23 112 BRACH Zbigniew 1955 28 Szczecinek ZPM 209
134 14 32 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 357 Tarnów MŁP 124
135 15 34 1356 POREMBSKI Damian 1957 316 Radlin ŚLS 116
136 16 948 GNIEWEK Andrzej 1957 262 Tarnów MŁP
137 17   858 SEKYRA Andrzej 1955 161 Opole OPO
138 18   1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 77 Mełno KPM
139 19   117 WOŹNIAK Ryszard 1957 415 Kryspinów MŁP

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

140 1 1 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 127 Gliwice ŚLS 685
141 2 3 118 STRZAŁKA Marian 1952 281 Gliwice ŚLS 577
142 3 6 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 218 Olsztyn WMZ 500
143 4 7 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 258 Sosnowiec ŚLS 435
144 5 8 106 NOSSOL Józef 1954 100 Walce OPO 380
145 6 11 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 128 Kęty MŁP 340
146 7 12 129 PIETRZYK Andrzej 1952 120 Skoczów ŚLS 332
147 8 14 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 71 Bydgoszcz KPM 310
148 9 16 136 WRZÓD Jerzy 1951 116 Wodzisław Śląski ŚLS 310
149 10 17 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 188 Szczecin ZPM 310
150 11 18 125 ROZWADOWSKI Adam 1953 173 Zamość LLS 304
151 12 20 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 125 Bojanów ŚLS 286
152 13 22 137 CYWIŃSKI Roman 1953 78 Grudziądz KPM 276
153 14 23 124 TOKARSKI Jerzy 1953 50 Bielsko-Biała ŚLS 268
154 15 24 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 217 Olsztyn WMZ 244
155 16 25 131 PITALA Stanisław 1952 53 Mszana Dolna MŁP 242
156 17 26 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard 1953 325 Strzelce Opolskie OPO 238
157 18 29 126 URBAŃSKI Adam 1950 376 Tymbark MŁP 152
158 19 32 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 354 Dębica PKR 134
159 20 34 1131 TALAR Andrzej 1951 352 Bolesławiec DŚL 124
160 21 35 1100 MADEJ Tomasz 1951 380 Węgierska Górka ŚLS 112
161 22 37 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 141 Ustroń ŚLS 92
162 23 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 406 Człuchów POM
163 24   954 KONSTANTY Adam 1954 381 Gołkowice Górne MŁP
164 25   1012 PIWOWARSKI Krzysztof 1954 400 Warszawa MAZ

Mężczyźni - kategoria 70-74 lata

165 1 1 140 KURZAK Bronisław 1947 86 Bilcza ŚWI 656
166 2 2 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 294 Łódź ŁDZ 561
167 3 3 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 250 Łódź ŁDZ 556
168 4 4 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 104 Polonia Hanower 511
169 5 7 142 PRZYGODA Jerzy 1947 314 Kobyla Góra WLP 435
170 6 8 147 KONIUCH Jan 1948 17 Rzeszów PKR 420
171 7 9 144 PIETRZAK Henryk 1947 119 Skoczów ŚLS 410
172 8 10 152 SCHREIBER Jerzy 1948 360 Żywiec ŚLS 391
173 9 11 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 159 Gubin LBU 326
174 10 12 127 HOJNACKI Jerzy 1949 118 Bielsko-Biała ŚLS 292
175 11 13 149 PASZEK Władysław 1946 143 Ustroń ŚLS 280
176 12 14 146 KAPTUR Wojciech 1947 114 Wodzisław Śląski ŚLS 278
177 13 15 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 117 Bielsko-Biała ŚLS 260
178 14 16 1145 OSICKI Jerzy 1948 312 Polkowice DŚL 186
179 15 19 1141 PUU Aarne 1948 10 Kraków MŁP 174
180 16 24 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 353 Bolesławiec DŚL 128
181 17 1378 KRZYWAK Stanisław 1947 404 Wierzchosławice MŁP
182 18   1203 WĄSEK Józef 1945 412 Rzeszów PKR

Mężczyźni - kategoria 75-79 lat

183 1 1 153 GLURA Henryk 1941 72 Bydgoszcz KPM 730
184 2 2 161 SZWAB Antoni 1942 115 Wodzisław Śląski ŚLS 615
185 3 3 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 11 Brzeg Dolny DŚL 593
186 4 4 160 GĘSICKI Marian 1942 146 Działdowo WMZ 577
187 5 5 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 180 Łowicz ŁDZ 561
188 6 6 156 MALARZ Janusz 1941 94 Tarnobrzeg PKR 518
189 7 7 1061 BIADUŃ Antoni 1944 313 Zabrze ŚLS 480
190 8 8 159 BUKOWSKI Jan 1941 231 Bystra ŚLS 462
191 9 9 163 WOREK Jan 1940 19 Rzeszów PKR 450
192 10 10 158 SAJDAK Marek 1943 260 Gliwice ŚLS 318
193 11 12 1153 DRZEWIECKI Roman 1944 327 Strzelce Opolskie OPO 302
194 12 14 148 CZYŻ Karol 1944 142 Ustroń ŚLS 186
195 13 165 DĄBROWSKI Edward 1940 398 Warszawa MAZ
196 14   145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 411 Gdańsk POM

Mężczyźni - kategoria od 80 lat

197 1 1 167 HNYDA Adam 1938 49 Świerklaniec ŚLS 665
198 2 2 173 KWODAWSKI Marian 1938 137 Gliwice ŚLS 641
199 3 3 175 MIZERSKI Wiktor 1938 95 Ziębice DŚL 615
200 4 4 174 CZEKAJ Teofil 1937 225 Lublin LLS 520
201 5 5 172 MRYC Henryk 1937 58 Rząska MŁP 500
202 6 7 169 DOJKA Lech 1935 1 Gdynia POM 492
203 7 8 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 51 Wrocław DŚL 488
204 8 9 168 RETERSKI Michał 1938 24 Ustroń ŚLS 486
205 9 10 171 BULA Karol 1936 286 Radzionków ŚLS 438
206 10 11 1343 SUTKOWSKI Zygmunt 1936 145 Wrocław DŚL 432
207 11 17 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 164 Głogów DŚL 170