Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolski ranking weteranów

Punkty w KGW podawane są z najnowszego dostępnego rankingu.

Poz. #Z Zawodnik
Rok urodz.
Miejscowość
Woj. (#LO)
R0 1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
IMP
P-ty KGW

Kobiety - kategoria 40-49 lat

1 3 ROSIK Iwona
1971
Szczecin
ZPM (186)
925
5
158 9
170 7-8
 
148 11-12
205 3-4
 
200 4
190 5
 
 
765 1071
1
2 1294 ZHALUDOK Nuriya
1971
Inowrocław
KPM (29)
1040
1
 
 
 
250 1
 
 
250 1
250 1
 
 
750 750
2
3 1311 SAWECKA Małgorzata
1976
Warszawa
MAZ (292)
1035
2
 
 
 
 
250 1
250 1
 
230 2
 
 
730 730
3
4 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita
1975
Olsztyn
WMZ (443)
950
3
 
 
 
 
230 2
230 2
210 3
 
 
 
670 670
4
5 196 NIEDŹWIECKA Alicja
1970
Orneta
WMZ (457)
210
9
 
 
 
 
205 3-4
 
230 2
205 3-4
 
 
640 640
5
6 179 ZDUNEK Małgorzata
1971
Warszawa
MAZ (445)
850
7
 
 
 
 
190 5
210 3
 
205 3-4
 
 
605 605
6
7 178 BARSKA Beata
1972
Blizne
PKR (176)
930
4
186 5-6
 
 
 
 
 
 
182 6
 
 
368 368
7
8 2 GADOMSKA Iwona
1975
Łasin
KPM (205)
880
6
 
 
 
170 7-8
182 6
 
 
 
 
 
352 352
8
9 1390 SZULECKA Renata
1977
Pułtusk
MAZ (461)

 
 
 
 
 
200 4
 
 
 
 
200 200
9

Kobiety - kategoria 50-59 lat

1 13 PALUCH Dorota
1961
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (122)
1040
2
 
205 3-4
250 1
205 3-4
250 1
250 1
 
230 2
 
 
980 1640
2
2 14 SZATKO-NOWAK Jolanta
1960
Kraków
MŁP (227)
1030
3
250 1
230 2
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
 
250 1
 
 
960 1786
1
3 177 FIDALA Małgorzata
1969
Lębork
POM (33)
990
4
230 2
156 9-10
205 3-4
205 3-4
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
870 1417
5
4 7 KASPRZAK Regina
1964
Jelenia Góra
DŚL (310)
945
5
 
186 5-6
186 5-6
 
230 2
205 3-4
 
 
 
 
807 1012
9
5 11 OSIŃSKA Anna
1963
Siedlce
MAZ (172)
930
6
205 3-4
 
 
 
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
 
801 801
15
6 17 NOWACKA Dorota
1966
Kraków
MŁP (228)
505
17
186 5-6
 
 
 
205 3-4
186 5-6
 
186 5-6
 
 
763 763
16
7 9 BIELAK Katarzyna
1966
Radom
MAZ (393)
840
10
 
 
170 7-8
186 5-6
174 7
 
186 5-6
186 5-6
 
 
732 1056
8
8 12 ZIELIŃSKA Grażyna
1963
Kraków
MŁP (358)
555
16
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
186 5-6
205 3-4
 
 
731 901
13
9 15 ZBOROWSKA Alina
1964
Jastrzębie-Zdrój
ŚLS (123)
880
9
 
186 5-6
205 3-4
158 9
 
174 7
 
 
 
 
723 909
12
10 5 ŚLUSARCZYK Izabella
1968
Chorzów
ŚLS (219)
830
11
205 3-4
156 9-10
136 13-16
140 13-14
166 8
166 8
156 9-10
158 9
 
 
695 1423
4
11 8 KAZBERUK Elżbieta
1968
Wrocław
DŚL (34)
925
7
 
205 3-4
 
 
 
230 2
250 1
 
 
 
685 915
11
12 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna
1969
Świętochłowice
ŚLS (248)
905
8
170 7-8
150 11
158 9
186 5-6
156 9-10
156 9-10
156 9-10
170 7-8
 
 
684 1450
3
13 16 MICHLIK Aleksandra
1968
Zielona Góra
LBU (175)
815
12
170 7-8
140 13-14
186 5-6
148 11-12
 
 
174 7
148 11-12
 
 
678 966
10
14 6 KAMAN Halina
1961
Ostrów Wielkopolski
WLP (204)
780
13
148 11-12
140 13-14
136 13-16
140 13-14
148 11-12
156 9-10
166 8
170 7-8
 
 
640 1374
6
15 1317 RYBAK Agnieszka
1968
Jarzębia Łąka
MAZ (242)
655
15
148 11-12
124 17-18
170 7-8
132 15-16
156 9-10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
622 1158
7
16 4 NOWAKIEWICZ Danuta
1961
Katowice
ŚLS (284)
780
14
154 10
132 15-16
148 11-12
154 10
148 11-12
 
148 11-12
 
 
 
604 884
14
17 214 MIKULSKA Beata
1960
Kielce
ŚWI (290)
298
18
140 13-14
132 15-16
148 11-12
 
 
 
 
154 10
 
 
574 714
17
18 10 BORKOWSKA Dorota
1968
Wrocław
DŚL (35)
1055
1
 
250 1
 
 
 
 
205 3-4
 
 
 
455 641
18
19 189 HAŁAS Iwona
1969
Bogatynia
DŚL (266)

 
146 12
154 10
 
 
 
 
 
 
 
300 458
19
20 203 CZEKAJ Ewa
1961
Kielce
ŚWI (291)
160
19
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 288
20

Kobiety - kategoria 60-64 lata

1 23 SIEWERT Halina
1957
Siemianowice Śląskie
ŚLS (133)
925
5
205 3-4
250 1
250 1
205 3-4
 
230 2
 
 
 
 
935 1140
4
2 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta
1957
Kraków
MŁP (27)
1010
2
230 2
205 3-4
205 3-4
250 1
205 3-4
 
 
 
 
 
890 1095
5
3 21 KIERSZNICKA Halina
1956
Szczecin
ZPM (259)
970
4
 
190 5
230 2
230 2
 
 
205 3-4
 
 
 
855 1085
6
4 19 VOHRYZKA Krystyna
1957
Ustroń
ŚLS (139)
910
6
174 7
205 3-4
190 5
182 6
205 3-4
205 3-4
190 5
190 5
 
 
805 1746
1
5 1318 SANDECKA Iwona
1959
Warszawa
MAZ (249)
670
8
186 5-6
170 7-8
205 3-4
205 3-4
190 5
182 6
 
182 6
 
 
786 1510
3
6 227 MARUSZCZAK Anna
1955
Lublin
LLS (229)
1080
1
250 1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
 
 
750 1000
7
7 20 ŁAPIŃSKA Magdalena
1955
Kraków
MŁP (22)
885
7
166 8
182 6
182 6
170 7-8
170 7-8
170 7-8
182 6
170 7-8
 
 
716 1574
2
8 229 GREGORCZYK Teresa
1956
Warszawa
MAZ (405)
995
3
 
 
 
 
250 1
 
230 2
230 2
 
 
710 710
8
9 206 GNIEWEK Walentyna
1959
Tarnów
MŁP (261)

 
 
 
190 5
 
205 3-4
 
 
 
 
395 600
9
10 210 KOPACZYŃSKA Jolanta
1959
Psary
DŚL (38)

 
230 2
 
 
 
 
 
 
 
 
230 230
10

Kobiety - kategoria 65-69 lat

1 24 WOLNY Grażyna
1951
Szczecin
ZPM (135)
1055
1
205 3-4
230 2
230 2
 
230 2
 
250 1
 
 
 
940 1375
2
2 235 GRZEJDA Grażyna
1951
Warszawa
MAZ (233)
875
4
186 5-6
200 4
200 4
210 3
182 6
190 5
205 3-4
205 3-4
 
 
820 1768
1
3 25 BROMBOSZCZ Barbara
1951
Jaszkowa Dolna
DŚL (40)
935
2
 
210 3
210 3
230 2
 
 
 
 
 
 
650 860
3
4 26 WRÓBEL Krystyna
1950
Jeleśnia
ŚLS (140)
885
3
 
190 5
190 5
200 4
 
 
 
 
 
 
580 780
4

Kobiety - kategoria 70-74 lata

1 236 SKRZYPICKA Alicja
1948
Lubin
DŚL (311)
1060
1
 
250 1
250 1
250 1
 
 
 
205 3-4
 
 
955 1205
1

Mężczyźni - kategoria 40-49 lat

1 54 TEBECIO Wojciech
1974
Skarszewy
POM (178)
900
4
250 1
 
 
230 2
230 2
250 1
205 3-4
250 1
 
 
980 1415
2
2 47 SZOŁTYSEK Artur
1971
Żory
ŚLS (241)
905
3
230 2
230 2
205 3-4
205 3-4
 
 
 
152 9-12
 
 
870 1158
8
3 238 WOJEWÓDKA Michał
1974
Grudziądz
KPM (168)
850
8
205 3-4
205 3-4
 
186 5-6
152 9-12
152 9-12
230 2
170 7-8
 
 
826 1505
1
4 40 MYSZEWSKI Adrian
1975
Mysłowice
ŚLS (244)
890
5
205 3-4
250 1
186 5-6
152 9-12
 
 
 
 
 
 
793 793
12
5 43 ŚWIDER Dariusz
1974
Kwidzyn
POM (200)
685
14
170 7-8
 
 
 
205 3-4
 
205 3-4
205 3-4
 
 
785 785
14
6 1305 STOPIŃSKI Paweł
1976
Skierniewice
ŁDZ (136)
705
11
186 5-6
 
230 2
136 13-16
186 5-6
170 7-8
 
152 9-12
 
 
772 1212
5
7 248 LACH Marcin
1977
Grudziądz
KPM (108)
885
6
186 5-6
152 9-12
 
 
170 7-8
230 2
170 7-8
112 17-24
 
 
756 1206
6
8 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław
1967
Białystok
PDL (361)
920
4
 
186 5-6
186 5-6
205 3-4
170 7-8
124 17-18
152 9-12
112 17-24
 
 
747 1385
3
9 512 SKUBISZEWSKI Witold
1975
Gdańsk
POM (454)
985
1
 
 
 
 
250 1
 
250 1
205 3-4
 
 
705 705
16
10 29 BARAN Robert
1972
Lubartów
LLS (279)
725
10
170 7-8
 
152 9-12
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
644 644
20
11 251 GRZELAK Ryszard
1972
Elbląg
WMZ (350)
865
7
 
 
 
 
205 3-4
205 3-4
 
230 2
 
 
640 640
22
12 27 REUCKI Adam
1972
Białystok
PDL (107)
680
15
136 13-16
100 23-24
152 9-12
112 17-24
 
152 9-12
152 9-12
152 9-12
 
 
608 1068
9
13 36 CICHOCKI Aleksander
1976
Kwidzyn
POM (201)
775
9
 
 
 
170 7-8
152 9-12
 
186 5-6
90 27
 
 
598 768
15
14 37 ZWOLIŃSKI Mariusz
1978
Rybnik
ŚLS (343)
980
2
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
 
596 801
11
15 41 SZURGOT Piotr
1971
Starogard Gdański
POM (179)
695
13
 
 
 
152 9-12
98 24
136 13-16
136 13-16
170 7-8
 
 
594 922
10
16 1297 MICHALSKI Piotr
1978
Sochocin
MAZ (212)
385
44
152 9-12
120 17-20
152 9-12
136 13-16
152 9-12
108 21-22
124 17-18
93 25-26
 
 
592 1189
7
17 28 CHWOJKO Marcin
1975
Białystok
PDL (221)
640
17
136 13-16
136 13-16
136 13-16
152 9-12
79 31-34
136 13-16
152 9-12
136 13-16
 
 
576 1215
4
18 1347 KURZEJA Sebastian
1979
Kwidzyn
POM (192)

152 9-12
 
 
 
102 23
 
152 9-12
152 9-12
 
 
558 558
25
19 423 LIPOWSKI Daniel
1970
Rogóźno
KPM (208)
343
49
152 9-12
 
 
136 13-16
 
124 17-18
124 17-18
112 17-24
 
 
536 648
19
20 250 WARDZYŃSKI Marian
1973
Biała Podlaska
LLS (80)
560
23
152 9-12
 
170 7-8
 
 
205 3-4
 
 
 
 
527 527
27
21 267 MOLENDA Adam
1970
Warszawa
MAZ (438)
307
54
 
 
 
 
136 13-16
152 9-12
108 21-22
112 17-24
 
 
508 644
21
22 260 SKRZEKUT Roman
1973
Bryzgiel
PDL (433)
130
74
 
 
 
 
93 25-26
152 9-12
170 7-8
93 25-26
 
 
508 508
30
23 49 GWIZDON Artur
1976
Będzin
ŚLS (388)
320
53
 
 
136 13-16
136 13-16
152 9-12
 
 
81 31-32
 
 
505 598
24
24 263 WAWRZYNIAK Przemysław
1978
Olsztyn
WMZ (410)
290
55
 
 
 
112 17-24
116 17-22
136 13-16
136 13-16
 
 
 
500 500
31
25 44 ŚLAZYK Paweł
1971
Kraków
MŁP (155)
435
36
136 13-16
120 17-20
112 17-24
112 17-24
 
 
 
112 17-24
 
 
480 667
18
26 536 SZYMIK Robert
1976
Rybnik
ŚLS (342)

 
136 13-16
170 7-8
170 7-8
 
 
 
 
 
 
476 476
32
27 253 SAWOCH Artur
1972
Gorzów Wielkopolski
LBU (185)
703
12
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
112 17-24
 
 
468 604
23
28 42 GÓRSKI Przemysław
1978
Gniew
POM (309)
560
20
 
152 9-12
112 17-24
 
116 17-22
 
87 27-30
 
 
 
467 467
34
29 241 BALAK Marian
1970
Góra Kalwaria
MAZ (43)
563
19
120 17-20
 
 
 
136 13-16
118 19
 
88 28
 
 
462 462
38
30 246 WOJEWÓDZKI Tomasz
1970
Warszawa
MAZ (42)
237
62
100 23-24
93 25-26
 
 
116 17-22
136 13-16
 
81 31-32
 
 
445 526
28
31 375 JANOWICZ Piotr
1973
Olsztyn
WMZ (452)
260
58
 
 
 
 
79 31-34
186 5-6
87 27-30
85 29-30
 
 
437 437
41
32 249 FLAUMENHAFT Jacek
1976
Szówsko
PKR (378)
440
35
 
 
250 1
186 5-6
 
 
 
 
 
 
436 436
42
33 262 FLOREK Sławomir
1977
Tarnów
MŁP (60)
219
67
110 21
 
94 25
112 17-24
 
87 27-30
100 23-24
71 39-42
 
 
416 686
17
34 39 KAMIŃSKI Krzysztof
1972
Płońsk
MAZ (213)
333
51
83 29-32
89 27-28
112 17-24
73 37-40
79 31-34
79 31-34
87 27-30
112 17-24
 
 
400 789
13
35 275 PRZESMYCKI Przemysław
1976
Łódź
ŁDZ (345)
525
27
 
106 22
152 9-12
 
 
 
 
136 13-16
 
 
394 394
44
36 247 BERKA Ryszard
1972
Nakło nad Notecią
KPM (25)
525
28
 
100 23-24
112 17-24
92 26
 
 
 
85 29-30
 
 
389 525
29
37 32 GABSKI Marek
1973
Łasin
KPM (206)
475
33
100 23-24
 
89 27-28
112 17-24
85 29-30
 
79 31-34
 
 
 
386 465
36
38 495 RECHENEK Andrzej
1972
Gdańsk
POM (450)
182
70
 
 
 
 
116 17-22
93 25-26
100 23-24
75 35-38
 
 
384 472
33
39 341 FRĄTCZAK Arkadiusz
1973
Łódź
ŁDZ (347)

 
152 9-12
63 41-56
 
 
87 27-30
 
75 35-38
 
 
377 377
45
40 1360 PRUDEL Leszek
1976
Rybnik
ŚLS (344)

 
186 5-6
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
372 542
26
41 31 WAWRYŁO Sławomir
1970
Myszków
ŚLS (54)
419
37
120 17-20
77 33-36
75 33-40
 
75 35-38
100 23-24
 
 
 
 
372 447
39
42 305 BRONAKOWSKI Michał
1974
Bargłów
PDL (432)

 
 
 
 
116 17-22
108 21-22
136 13-16
 
 
 
360 360
48
43 1332 KOZIKOWSKI Adam
1975
Tczew
POM (84)

 
110 21
 
 
136 13-16
 
114 20
 
 
 
360 360
49
44 574 WOJTASZCZYK Tomasz
1974
Zawiercie
ŚLS (239)

120 17-20
120 17-20
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
352 352
51
45 38 BIEL Jakub
1977
Kraków
MŁP (152)
441
34
120 17-20
120 17-20
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
352 464
37
46 367 HAZIK Jakub
1971
Brzesko
MŁP (156)

 
83 29-32
83 29-32
77 33-36
 
 
93 25-26
65 43-50
 
 
336 466
35
47 1380 BŁĄKAŁA Leszek
1971
Rzezawa
MŁP (407)

 
 
 
73 37-40
75 35-38
87 27-30
93 25-26
 
 
 
328 328
52
48 452 NADROWSKI Robert
1975
Iława
WMZ (234)

 
 
 
 
186 5-6
 
136 13-16
 
 
 
322 322
53
49 376 JANUSZEWSKI Sławomir
1975
Chojnice
POM (408)
565
18
 
 
 
94 25
93 25-26
 
118 19
 
 
 
305 305
56
50 265 OKRUCH Jarosław
1970
Wołomin
MAZ (436)
512
30
 
 
 
 
116 17-22
100 23-24
 
78 33-34
 
 
294 294
58
51 1371 RACZEK Marcin
1978
Łękawica
ŚLS (372)

 
 
136 13-16
152 9-12
 
 
 
 
 
 
288 440
40
52 50 RAMENDA Krzysztof
1970
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (57)
256
59
106 22
 
92 26
89 27-28
 
 
 
 
 
 
287 287
59
53 245 KLOCEK Krzysztof
1971
Łętownia
PKR (275)
413
38
136 13-16
 
75 33-40
 
 
 
 
75 35-38
 
 
286 357
50
54 284 PROKOP Jacek
1971
Rzeszów
PKR (16)
127
76
71 37-44
71 37-44
63 41-56
73 37-40
 
 
 
65 43-50
 
 
280 414
43
55 53 PIETRZAK Krzysztof
1972
Dobra
MŁP (8)
93
92
77 33-36
100 21-26
83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
260 372
46
56 302 BOLSĘGA Henryk
1971
Słopnice
MŁP (377)

 
 
112 17-24
81 31-32
 
 
 
65 43-50
 
 
258 258
62
57 1336 STOSZKO Marek
1974
Wierzchosławice
MŁP (102)

93 25-26
83 29-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
253 253
63
58 1358 STRZEJA Andrzej
1971
Strzelce Opolskie
OPO (324)

 
83 29-32
83 29-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
251 251
64
59 288 ADAMIAK Grzegorz
1971
Gdańsk
POM (68)

 
 
 
250 1
 
 
 
 
 
 
250 250
65
60 52 KASPERSKI Adam
1974
Chorzów
ŚLS (379)
390
43
 
 
 
112 17-24
 
 
 
136 13-16
 
 
248 360
47
61 1373 TABOR Krzysztof
1974
Jodłownik
MŁP (374)

 
 
75 33-40
89 27-28
 
 
 
75 35-38
 
 
239 239
68
62 48 GOCH Krzysztof
1971
Zamość
LLS (174)
329
52
89 27-28
 
75 33-40
 
 
 
 
71 39-42
 
 
235 313
54
63 1339 MAJOCHA Jarosław
1970
Bielsko-Biała
ŚLS (121)

 
83 29-32
75 33-40
77 33-36
 
 
 
 
 
 
235 235
69
64 256 STRZELCZAK Robert
1971
Ostrów Wielkopolski
WLP (44)
354
47
 
 
75 33-40
73 37-40
85 29-30
 
 
 
 
 
233 233
70
65 278 SUM Grzegorz
1974
Brzozów
PKR (177)
337
50
83 29-32
 
83 29-32
 
 
 
 
65 43-50
 
 
231 306
55
66 386 KACZMAREK Mariusz
1973
Wrocław
DŚL (160)

 
93 25-26
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
229 229
72
67 1392 NOWICKI Maciej
1973
Białystok
PDL (464)

 
 
 
 
 
79 31-34
79 31-34
65 43-50
 
 
223 223
73
68 45 ZAKRZEWSKI Rafał
1974
Wałbrzych
DŚL (112)
524
29
 
136 13-16
 
77 33-36
 
 
 
 
 
 
213 270
60
69 1381 TOMSIA Sławomir
1972
Olkusz
MŁP (413)

 
 
 
112 17-24
 
 
 
71 39-42
 
 
183 295
57
70 1386 BREŃSKI Jacek
1970
Zielonka
WMZ (430)

 
 
 
 
89 27-28
 
87 27-30
 
 
 
176 241
67
71 552 TUL Zbigniew
1975
Brachlewo
POM (191)

93 25-26
 
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
172 172
77
72 272 DOBROWOLSKI Maciej
1975
Łomża
PDL (466)
382
45
 
 
 
 
 
170 7-8
 
 
 
 
170 170
78
73 1323 WROŃSKI Piotr
1978
Rzgów
ŁDZ (346)
47
100
 
170 7-8
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
170 170
79
74 465 OLECHNIK Dariusz
1973
Bogatynia
DŚL (20)

 
77 33-36
89 27-28
 
 
 
 
 
 
 
166 244
66
75 1296 ROSIŃSKI Mariusz
1976
Malużyn
MAZ (216)
227
65
77 33-36
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
164 164
80
76 1350 DZIUB Arkadiusz
1973
Zawiercie
ŚLS (240)

83 29-32
nkl.
 
81 31-32
 
 
 
 
 
 
164 229
71
77 541 TATARCZUCH Marek
1974
Żabno
MŁP (65)
53
98
 
 
 
85 29-30
 
 
 
71 39-42
 
 
156 213
74
78 243 ROSIŃSKI Stanisław
1971
Piastów
MAZ (26)
351
48
89 27-28
 
 
nkl.
nkl.
 
 
65 43-50
 
 
154 154
81
79 46 ZAWADZKI Roman
1973
Lubań
DŚL (363)
560
21
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
 
152 152
82
80 1320 KOZIEŁ Dariusz
1974
Kielce
ŚWI (375)
47
101
 
 
75 33-40
 
75 35-38
 
 
 
 
 
150 150
83
81 344 FURTAK Krzysztof
1970
Dąbrowa Tarnowska
MŁP (263)
105
78
71 37-44
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
149 261
61
82 499 RÓŻYŃSKI Robert
1971
Borówno
KPM (69)
402
41
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
84
83 489 PORĘBA Sylwester
1972
Boguszów-Gorce
DŚL (332)

 
136 13-16
 
 
 
 
 
 
 
 
136 136
85
84 1374 KOWALCZYK Piotr
1979
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (383)

 
 
63 41-56
 
 
 
 
65 43-50
 
 
128 199
75
85 261 UNRUH Marek
1971
Olsztyn
WMZ (474)
560
22
 
 
 
 
 
114 20
 
 
 
 
114 114
86
86 240 MICHALSKI Paweł
1970
Warszawa
MAZ (414)
405
40
 
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
112 112
88
87 242 ZALEWSKI Krzysztof
1975
Warszawa
MAZ (318)
528
26
 
 
112 17-24
 
 
 
 
 
 
 
112 112
89
88 1302 KURZEJA Artur
1977
Kwidzyn
POM (193)
105
80
 
 
 
 
 
 
108 21-22
 
 
 
108 108
90
89 274 RODZIEWICZ Marek
1972
Dobrzyniewo
PDL (472)
95
89
 
 
 
 
 
93 25-26
 
 
 
 
93 93
92
90 257 GŁÓWCZYK Sebastian
1978
Olsztyn
WMZ (446)
407
39
 
 
 
 
89 27-28
 
 
 
 
 
89 89
94
91 1353 PIETRASZ Tomasz
1978
Domaradz
PKR (283)

83 29-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
83 83
97
92 426 LUBNAU Artur
1974
Jamielnik
WMZ (444)
268
57
 
 
 
 
nkl.
 
79 31-34
 
 
 
79 79
100
93 259 FALĘCKI Jacek
1974
Pułtusk
MAZ (437)
377
46
 
 
 
 
79 31-34
 
 
 
 
 
79 79
101
94 406 KOZIARSKI Jacek
1976
Skierniewice
ŁDZ (255)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
  1348 WIŚNIOWSKI Waldemar
1971
Bilcza
ŚWI (223)

77 33-36
 
 
 
 
 
 
 
 
 
77 77
102
96 51 JAKUBIEC Krzysztof
1976
Szczyrk
ŚLS (394)

 
 
75 33-40
nkl.
 
 
 
 
 
 
75 75
105
97 523 STĘPIEŃ Krzysztof
1970
Strzeniówka
MAZ (426)

 
 
 
 
69 39-46
 
 
nkl.
 
 
69 69
106
98 1331 PAWŁOWSKI Paweł
1974
Bielsko-Biała
ŚLS (83)

 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
 
67 67
107
99 482 PIOTROWSKI Andrzej
1972
Warszawa
MAZ (488)

 
 
 
 
 
 
 
65 43-50
 
 
65 65
110
100 1389 SOLIWODA Mariusz
1970
Płocochowo
MAZ (460)

 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
111
101 1340 PRCÚCH Martin
1977
Słowacja
(129)

 
nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
0 0
112

Mężczyźni - kategoria 50-59 lat

1 258 KIEROŃSKI Adam
1969
Tarnów
MŁP (59)
663
19
250 1
230 2
230 2
186 5-6
205 3-4
250 1
230 2
250 1
 
 
980 1983
1
2 601 PUSHKAROV Kostyantyn
1968
Biecz
MŁP (66)
605
26
230 2
186 5-6
250 1
152 9-12
205 3-4
230 2
152 9-12
 
 
 
915 1655
2
3 239 PIŃSKI Krzysztof
1969
Nowa Wieś Lęborska
POM (170)
1010
1
205 3-4
250 1
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
 
910 910
8
4 593 KLECZKOWSKI Adam
1967
Lublin
LLS (232)
920
5
205 3-4
 
205 3-4
 
230 2
 
 
230 2
 
 
870 870
10
5 57 ZIELIŃSKI Artur
1966
Warszawa
MAZ (299)
850
8
186 5-6
186 5-6
112 17-24
170 7-8
112 17-24
205 3-4
186 5-6
205 3-4
 
 
782 1498
4
6 592 WIECZERZAK Jacek
1966
Bydgoszcz
KPM (70)
895
6
 
205 3-4
 
 
152 9-12
170 7-8
250 1
 
 
 
777 777
11
7 60 STOKŁOSA Jacek
1967
Świnna
ŚLS (97)
950
2
186 5-6
136 13-16
170 7-8
250 1
 
170 7-8
 
 
 
 
776 1117
7
8 255 PIOTROWSKI Krzysztof
1969
Toruń
KPM (96)
700
16
112 17-24
152 9-12
152 9-12
186 5-6
152 9-12
205 3-4
170 7-8
186 5-6
 
 
747 1520
3
9 34 SOBKÓW Zbigniew
1969
Strzelin
DŚL (340)
533
25
 
170 7-8
186 5-6
170 7-8
186 5-6
186 5-6
nkl.
 
 
 
728 898
9
10 595 PIECHNIK Roman
1964
Lublin
LLS (163)
820
10
112 17-24
 
136 13-16
205 3-4
136 13-16
186 5-6
112 17-24
152 9-12
 
 
679 1191
6
11 613 BERNATOWICZ Andrzej
1966
Pułtusk
MAZ (289)
720
15
152 9-12
 
 
 
170 7-8
152 9-12
136 13-16
 
 
 
610 610
18
12 30 STRZAŁKA Marek
1969
Kraków
MŁP (101)
590
28
112 17-24
112 17-24
152 9-12
112 17-24
152 9-12
152 9-12
152 9-12
152 9-12
 
 
608 1266
5
13 679 DOROFEEV Victor
1966
Rosja
(395)
260
71
 
 
78 33
 
186 5-6
136 13-16
205 3-4
 
 
 
605 605
20
14 69 PIOTROWSKI Tadeusz
1963
Zawiercie
ŚLS (238)
945
3
 
205 3-4
205 3-4
 
 
 
 
186 5-6
 
 
596 596
21
15 268 REGULSKI Mariusz
1969
Warszawa
MAZ (252)
420
47
136 13-16
 
 
 
152 9-12
136 13-16
 
152 9-12
 
 
576 576
25
16 626 GUMIŃSKI Grzegorz
1964
Morąg
WMZ (442)
660
20
 
 
 
 
112 17-24
152 9-12
186 5-6
112 17-24
 
 
562 562
29
17 68 PROKURAT Zbigniew
1968
Siedlce
MAZ (171)
680
18
136 13-16
136 13-16
136 13-16
 
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
544 656
15
18 78 GLANOWSKI Waldemar
1962
Klucze
MŁP (269)
303
63
170 7-8
86 29
136 13-16
92 26
 
 
 
136 13-16
 
 
534 707
12
19 58 NOWAKOWSKI Witold
1962
Ustroń
ŚLS (349)
690
17
 
170 7-8
152 9-12
205 3-4
 
 
 
 
 
 
527 639
16
20 616 MOROZ Artur
1963
Radom
MAZ (162)
535
34
152 9-12
112 17-24
 
112 17-24
 
 
136 13-16
112 17-24
 
 
512 624
17
21 59 PAGA Paweł
1968
Łasin
KPM (207)
770
13
 
 
 
230 2
112 17-24
 
170 7-8
 
 
 
512 512
34
22 600 POTRYKUS Wojciech
1959
Lębork
POM (449)
795
11
 
 
 
 
170 7-8
 
112 17-24
205 3-4
 
 
487 487
37
23 80 BALAWAJDER Jacek
1968
Pszów
ŚLS (315)
548
33
 
112 17-24
112 17-24
112 17-24
 
 
 
136 13-16
 
 
472 608
19
24 594 BREŃSKI Remigiusz
1968
Toruń
KPM (106)
580
30
93 25-26
112 17-24
87 25-32
152 9-12
 
 
nkl.
112 17-24
 
 
469 668
14
25 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz
1967
Kościelisko
MŁP (245)
630
22
152 9-12
 
112 17-24
112 17-24
 
 
 
91 25-28
 
 
467 554
31
26 65 DURKA Tadeusz
1960
Bielsko-Biała
ŚLS (321)
840
9
 
136 13-16
170 7-8
152 9-12
 
 
 
 
 
 
458 570
27
27 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek
1966
Bilcza
ŚWI (90)
341
57
170 7-8
 
112 17-24
 
 
 
 
170 7-8
 
 
452 588
22
28 756 KOSEWSKI Witold
1961
Dąbrówno
WMZ (144)
426
45
 
 
87 25-32
 
112 17-24
136 13-16
112 17-24
 
 
 
447 447
40
29 643 BARUCH Dariusz
1965
Białystok
PDL (157)
417
49
65 43-50
78 33-34
87 25-32
136 13-16
136 13-16
79 31-34
nkl.
 
 
 
438 693
13
30 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew
1969
Łączyno
POM (323)

 
 
112 17-24
 
136 13-16
 
112 17-24
76 35-36
 
 
436 436
42
31 33 BOCHENEK Mariusz
1969
Kraków
MŁP (153)
555
32
112 17-24
112 17-24
112 17-24
85 29-30
 
 
 
91 25-28
 
 
427 581
24
32 88 MAKOWSKI Tomasz
1964
Bystrzyca Kłodzka
DŚL (85)
432
44
85 29-30
112 17-24
87 25-32
136 13-16
 
 
 
73 37-40
 
 
420 552
32
33 597 SKOWROŃSKI Dariusz
1964
Warszawa
MAZ (307)
850
7
112 17-24
 
 
 
nkl.
nkl.
152 9-12
136 13-16
 
 
400 570
26
34 662 CHMIELEWSKI Tomasz
1964
Breń
MŁP (62)

112 17-24
 
55 49-64
112 17-24
 
93 25-26
71 39-42
 
 
 
388 555
30
35 605 STOKLAS Hubert
1965
Sulejówek
MAZ (23)
518
37
 
152 9-12
 
 
 
 
152 9-12
81 31-32
 
 
385 497
35
36 75 ADAMCZUK Andrzej
1967
Siekierczyn
DŚL (264)
477
40
75 35-38
81 31-32
76 35-36
 
89 27-28
 
136 13-16
 
 
 
382 533
33
37 914 WIELGUS Stefan
1961
Radom
MAZ (251)
790
12
 
 
73 37-40
 
 
152 9-12
 
152 9-12
 
 
377 563
28
38 612 MASZKIEWICZ Maciej
1962
Wrocław
DŚL (36)
172
88
 
112 17-24
 
67 41-48
 
79 31-34
112 17-24
 
 
 
370 421
43
39 79 RYBAK Kazimierz
1961
Rybnik
ŚLS (288)
184
86
136 13-16
 
76 35-36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
364 364
53
40 653 BORKOWSKI Marek
1960
Nowy Sącz
MŁP (300)

85 29-30
76 35-36
87 25-32
112 17-24
 
 
 
73 37-40
 
 
360 585
23
41 63 ROSIAK Jacek
1968
Boguszów-Gorce
DŚL (110)
452
41
 
152 9-12
67 41-48
136 13-16
 
 
 
 
 
 
355 442
41
42 72 JURGOŃSKI Tomasz
1960
Zielona Góra
LBU (167)
418
48
112 17-24
73 37-40
55 49-64
81 31-32
 
 
88 28
nkl.
 
 
354 409
47
43 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz
1963
Burdeniszki
PDL (470)

 
 
 
 
 
124 17-18
136 13-16
91 25-28
 
 
351 351
55
44 91 WYMIATAŁ Robert
1961
Police
ZPM (5)
308
60
 
81 31-32
73 37-40
 
112 17-24
 
85 29-30
 
 
 
351 416
45
45 560 WAWRZYNIAK Andrzej
1969
Janków Przygodzki
WLP (322)

 
112 17-24
67 41-48
77 33-36
 
87 27-30
 
 
 
 
343 343
56
46 70 BALAWAJDER Bogusław
1967
Wodzisław Śląski
ŚLS (113)
532
35
 
91 25-28
112 17-24
136 13-16
 
 
 
 
 
 
339 339
58
47 66 FOMIN Yuriy
1961
Mysłowice
ŚLS (3)
720
14
 
152 9-12
186 5-6
 
 
 
 
 
 
 
338 416
44
48 606 RATYŃSKI Wojciech
1961
Warszawa
MAZ (301)
299
65
75 35-38
 
 
 
77 33-36
87 27-30
81 31-32
91 25-28
 
 
336 483
38
49 621 SOBCZAK Krzysztof
1961
Limanowa
MŁP (52)
210
82
78 33-34
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
76 35-36
 
 
333 333
60
50 1330 ŻYREK Piotr
1966
Bielsko-Biała
ŚLS (82)

 
78 33-34
67 41-48
73 37-40
 
 
 
112 17-24
 
 
330 395
50
51 669 CUDNY Krzysztof
1967
Warszawa
MAZ (392)
414
50
 
 
136 13-16
81 31-32
nkl.
100 23-24
nkl.
 
 
 
317 376
52
52 64 PASIECZNY Jan
1967
Kraków
MŁP (382)
379
53
 
 
112 17-24
89 27-28
 
 
 
112 17-24
 
 
313 400
48
53 1342 PUDA Piotr
1969
Czechowice-Dziedzice
ŚLS (131)

71 39-42
63 45-52
87 25-32
85 29-30
 
 
 
 
 
 
306 306
66
54 871 SOSNOWSKI Grzegorz
1960
Kielce
ŚWI (165)
145
90
112 17-24
 
73 37-40
 
112 17-24
 
 
 
 
 
297 409
46
55 619 WÓJCIK Sylwester
1965
Warszawa
MAZ (387)
413
51
 
 
87 25-32
 
92 26
 
112 17-24
 
 
 
291 378
51
56 428 ŁATYŃSKI Wojciech
1969
Chełm
LLS (293)
531
36
152 9-12
 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
288 474
39
57 676 DOBRZYŃSKI Jarosław
1964
Płaska
PDL (330)
44
118
 
 
 
 
73 37-40
73 35-42
71 39-42
69 41-44
 
 
286 286
69
58 82 WILK Andrzej
1966
Stobierna
PKR (273)
332
58
93 25-26
nkl.
 
77 33-36
 
 
 
112 17-24
 
 
282 333
59
59 1359 SZATKOWSKI Ryszard
1963
Szczecinek
ZPM (341)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
73 37-40
 
71 39-42
63 45-52
 
 
280 398
49
60 714 HATAŁA Bohdan
1961
Iława
WMZ (211)
390
52
136 13-16
 
55 49-64
 
89 27-28
nkl.
 
 
 
 
280 280
70
61 627 KLASSA Michał
1967
Nowa Wieś Lęborska
POM (364)
361
56
 
nkl.
73 37-40
 
 
 
93 25-26
112 17-24
 
 
278 278
71
62 1393 MICHNOWSKI Krzysztof
1965
Nasielsk
MAZ (469)

 
 
 
 
 
114 20
78 33-34
78 33-34
 
 
270 339
57
63 87 KALISZEWSKI Jacek
1965
Gubiny
KPM (209)
208
84
 
 
55 49-64
77 33-36
73 37-40
 
 
63 45-52
 
 
268 327
62
64 1338 PALUCH Janusz
1963
Bielsko-Biała
ŚLS (109)

 
69 41-44
55 49-64
67 41-48
 
 
75 35-38
 
 
 
266 353
54
65 67 RACHAŃSKI Artur
1968
Tomaszów Lubelski
LLS (399)
575
31
 
 
 
94 25
 
 
 
170 7-8
 
 
264 494
36
66 84 KOZIEŁ Krzysztof
1963
Sadowie
ŚLS (267)
246
72
75 35-38
55 53-60
67 41-48
67 41-48
 
 
 
 
 
 
264 323
63
67 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz
1965
Warszawa
MAZ (458)
299
64
 
 
 
 
81 31-32
87 27-30
93 25-26
 
 
 
261 261
73
68 618 WOJSZ Waldemar
1961
Olsztyn
WMZ (105)
306
62
 
 
 
 
67 41-48
100 23-24
81 31-32
 
 
 
248 307
65
69 693 FOLWARSKI Wojciech
1964
Pruszków
MAZ (305)

65 43-50
 
 
 
 
93 25-26
 
78 33-34
 
 
236 236
75
70 81 KĘPKA Jacek
1968
Kwidzyn
POM (190)
363
55
65 43-50
 
 
 
77 33-36
 
90 27
 
 
 
232 301
68
71 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan
1965
Świerkówiec
KPM (306)
607
24
90 27
 
55 49-64
 
 
 
85 29-30
 
 
 
230 230
76
72 1312 GREGORCZYK Leszek
1968
Gdańsk
POM (453)
211
81
 
 
 
 
85 29-30
 
75 35-38
69 41-44
 
 
229 229
77
73 83 PTASZEK Grzegorz
1963
Mysłowice
ŚLS (247)
213
79
 
63 45-52
87 25-32
 
77 33-36
 
 
 
 
 
227 301
67
74 62 SŁOWIK Robert
1966
Boguszów-Gorce
DŚL (111)
435
43
 
136 13-16
 
89 27-28
 
 
 
 
 
 
225 312
64
75 608 MACHELSKI Michał
1962
Myszków
ŚLS (55)
172
89
65 43-50
91 25-28
67 41-48
 
 
 
 
 
 
 
223 223
78
76 916 WISZOWATY Kazimierz
1968
Toruń
KPM (440)
608
23
 
 
 
 
94 25
 
65 43-50
63 45-52
 
 
222 222
79
77 89 MALARCZYK Andrzej
1961
Kwidzyn
POM (194)
480
39
78 33-34
 
 
 
73 37-40
 
71 39-42
 
 
 
222 222
80
78 642 BARTYCHA Dariusz
1962
Biskupiec
WMZ (465)
317
59
 
 
 
 
 
108 21-22
112 17-24
 
 
 
220 220
81
79 671 CZARNECKI Dariusz
1962
Czarna Białostocka
PDL (158)
53
113
71 39-42
 
67 41-48
77 33-36
 
 
 
 
 
 
215 215
83
80 1337 STOSZKO Artur
1969
Wierzchosławice
MŁP (103)

65 43-50
69 41-44
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
207 207
84
81 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew
1962
Pawłowice
ŚLS (166)

71 39-42
76 35-36
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
202 202
87
82 1357 WRZOS Marek
1962
Stobno Siódme
WLP (319)

 
73 37-40
55 49-64
 
 
 
 
69 41-44
 
 
197 197
89
83 791 MALEK Maciej
1967
Lębork
POM (482)
293
66
 
 
 
 
 
 
112 17-24
84 30
 
 
196 196
90
84 596 KACZOREK Marek
1963
Wodzisław Śląski
ŚLS (463)
650
21
 
 
 
 
 
108 21-22
 
86 29
 
 
194 330
61
85 808 MILCZAREK Waldemar
1964
Płońsk
MAZ (215)
97
102
 
 
 
 
112 17-24
79 31-34
 
 
 
 
191 263
72
86 741 KĘPA Adam
1964
Duchnów
MAZ (243)
105
96
71 39-42
 
 
 
 
118 19
 
nkl.
 
 
189 189
91
87 90 MIREK Krzysztof
1961
Tymbark
MŁP (181)
87
107
 
 
67 41-48
112 17-24
 
 
 
 
 
 
179 238
74
88 598 WIDYŃSKI Janusz
1963
Wandzin
LLS (48)
593
27
81 31-32
 
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
154 154
93
89 539 ŚWIRK Robert
1969
Zaborze
MŁP (396)

 
 
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
152 152
95
90 1396 FILAK Dariusz
1968
Katowice
ŚLS (480)

 
 
 
 
 
 
75 35-38
69 41-44
 
 
144 203
86
91 86 JAŚKIEWICZ Jacek
1960
Radom
MAZ (435)
227
76
 
 
 
 
77 33-36
 
 
63 45-52
 
 
140 140
96
92 61 MELLER Kazimierz
1960
Płąchawy
KPM (169)
369
54
 
 
 
73 37-40
67 41-48
 
 
 
 
 
140 205
85
93 73 WODNIAK Ireneusz
1963
Krapkowice
OPO (99)
500
38
 
63 45-52
77 34
 
 
 
 
 
 
 
140 140
97
94 92 ŻMIJEWSKI Artur
1968
Sosnowiec
ŚLS (271)
88
106
 
84 30
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
139 215
82
95 280 LEWICKI Piotr
1969
Kraków
MŁP (339)
219
66
 
63 45-52
 
 
 
 
 
73 37-40
 
 
136 136
98
96 473 PALIWODA Zdzisław
1964
Olsztyn
WMZ (455)

 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
 
 
136 136
99
97 632 FILAR Krzysztof
1968
Zaręba
DŚL (265)
53
114
75 35-38
55 53-60
 
 
 
 
 
 
 
 
130 199
88
98 1377 REMIAN Janusz
1965
Tarnów
MŁP (397)

 
 
55 49-64
67 41-48
 
 
 
 
 
 
122 173
92
99 702 GŁÓD Ryszard
1962
Kazanów
MAZ (148)
132
91
 
 
 
 
 
 
 
112 17-24
 
 
112 112
101
100 287 WICHER Robert
1969
Żywocice
OPO (329)
47
102
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
102
101 634 PIASECKI Marek
1965
Opole
OPO (331)
53
114
 
91 25-28
 
 
 
 
 
 
 
 
91 91
103
102 607 KLOCEK Krzysztof
1966
Leżajsk
PKR (302)
217
78
88 28
 
 
 
 
 
 
 
 
 
88 88
104
103 1391 KOWALCZYK Stanisław
1966
Szuć
WMZ (462)

 
 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
87 87
106
104 935 ZŁAKOWSKI Wiesław
1962
Olsztyn
WMZ (419)
130
92
 
 
 
 
85 29-30
 
 
 
 
 
85 85
107
105 611 RYBACZEK Marek
1963
Lębork
POM (486)
605
25
 
 
 
 
 
 
 
81 31-32
 
 
81 81
108
106 710 GROCHOWSKI Leszek
1962
Jeziorany
WMZ (448)

 
 
 
 
81 31-32
 
 
 
 
 
81 81
109
107 1295 KRĘŻEL Andrzej
1969
Kazanów
MAZ (151)
265
68
81 31-32
 
 
 
 
 
 
 
 
 
81 81
110
108 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek
1969
Kwidzyn
POM (199)
94
104
 
 
 
 
 
 
78 33-34
 
 
 
78 78
111
109 1313 KUTYŁA Stanisław
1967
Gdynia
POM (477)
105
97
 
 
 
 
 
 
75 35-38
 
 
 
75 75
113
110 896 TOBIASZ Jan
1963
Korfantów
OPO (409)

 
 
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
73 73
115
111 279 JONDERKO Romuald
1969
Żywocice
OPO (328)
86
94
 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
116
112 786 LUTEREK Janusz
1962
Biskupiec
WMZ (355)

 
73 37-40
 
 
 
 
 
 
 
 
73 73
117
113 633 LECHOWICZ Józef
1961
Strzelce Opolskie
OPO (326)
53
114
 
69 41-44
 
 
 
 
 
 
 
 
69 69
118
114 1388 WIERZEJSKI Andrzej
1966
Płońsk
MAZ (439)

 
 
 
 
67 41-48
 
 
 
 
 
67 67
119
115 1361 REBKOWIEC Waldemar
1969
Łódź
ŁDZ (348)

 
63 45-52
 
 
 
 
 
 
 
 
63 63
121
116 1372 LAZAR Bronisław
1964
Wisła
ŚLS (373)

 
 
55 49-64
 
 
 
 
 
 
 
55 55
123
117 726 JEROME Jonah
1966
Warszawa
MAZ (487)
44
118
 
 
 
 
 
 
 
nkl.
 
 
0 0
124
118 754 KORGUL Jerzy
1965
Kwidzyn
POM (429)
211
80
 
 
 
 
nkl.
 
nkl.
 
 
 
0 0
125
119 1394 SAMUL Mirosław
1968
Białystok
PDL (473)

 
 
 
 
 
nkl.
 
 
 
 
0 0
126
120 925 WOLIŃSKI Zenon
1961
Mędrzechów
MŁP (134)

nkl.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
0 87
105

Mężczyźni - kategoria 60-64 lata

1 56 MOLĘDA Jan
1959
Radom
MAZ (280)
790
9
 
 
250 1
250 1
 
205 3-4
 
250 1
 
 
955 1205
6
2 93 MADEJ Bogusław
1955
Węgierska Górka
ŚLS (98)
1055
2
205 3-4
230 2
205 3-4
230 2
250 1
230 2
152 9-12
230 2
 
 
940 1918
1
3 71 LEWCZUK Mirosław
1959
Świętochłowice
ŚLS (132)
650
21
124 17-18
250 1
134 15
186 5-6
205 3-4
142 13
205 3-4
136 13-16
 
 
846 1587
3
4 740 KASTRAU Zenon
1959
Olsztyn
WMZ (441)
438
42
 
 
 
 
230 2
205 3-4
230 2
170 7-8
 
 
835 835
13
5 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek
1958
Olsztyn
WMZ (138)
675
19
205 3-4
186 5-6
186 5-6
205 3-4
186 5-6
186 5-6
170 7-8
170 7-8
 
 
782 1646
2
6 116 OKUNIEWICZ Tomasz
1958
Skop
WMZ (257)
820
7
186 5-6
170 7-8
186 5-6
205 3-4
134 15
186 5-6
205 3-4
152 9-12
 
 
782 1560
4
7 98 KAMIŃSKI Marek
1958
Sochocin
MAZ (214)
990
3
186 5-6
186 5-6
140 13-14
186 5-6
186 5-6
132 15-16
126 17
136 13-16
 
 
744 1414
5
8 604 MARUSZCZAK Jarosław
1959
Lublin
LLS (230)
635
22
250 1
 
 
 
 
250 1
 
205 3-4
 
 
705 935
11
9 102 DĘBSKI Jerzy
1956
Wrocław
DŚL (278)
740
12
170 7-8
205 3-4
170 7-8
 
 
132 15-16
 
152 9-12
 
 
697 1015
10
10 95 ZAGAJEWSKI Stanisław
1956
Świebodzice
DŚL (303)
855
6
230 2
152 9-12
152 9-12
 
 
 
 
126 17
 
 
660 660
22
11 101 ZBYLUT Władysław
1956
Koszalin
ZPM (246)
740
13
132 15-16
 
130 16
150 11
140 13-14
152 9-12
170 7-8
136 13-16
 
 
612 1126
8
12 97 PYZIK Marek
1958
Bilcza
ŚWI (92)
725
14
156 9-10
152 9-12
92 23-30
132 15-16
152 9-12
152 9-12
122 18
 
 
 
612 1074
9
13 94 JÓZALA Waldemar
1957
Wieluń
ŁDZ (367)
1060
1
 
 
205 3-4
 
 
 
250 1
152 9-12
 
 
607 777
14
14 105 TYLSKI Krzysztof
1958
Warszawa
MAZ (296)
583
25
146 12
134 15
92 23-30
140 13-14
130 16
152 9-12
152 9-12
91 25-28
 
 
590 1173
7
15 77 WÓJTOWICZ Wojciech
1959
Tarnów
MŁP (357)
239
73
 
124 17-18
 
156 9-10
 
 
108 21-22
186 5-6
 
 
574 744
17
16 109 GŁÓD Andrzej
1956
Czeladź
ŚLS (268)
698
16
 
130 16
230 2
 
 
 
 
205 3-4
 
 
565 770
15
17 941 KIEŁBIK Jerzy
1957
Nadarzyn
MAZ (362)
890
5
 
205 3-4
 
 
205 3-4
 
 
152 9-12
 
 
562 562
23
18 99 RYGIEL Wiesław
1958
Kraków
MŁP (154)
750
11
 
116 19-20
152 9-12
170 7-8
 
 
 
116 19-20
 
 
554 706
19
19 942 PĘDA Leszek
1957
Warszawa
MAZ (297)
452
34
140 13-14
108 21-22
 
 
152 9-12
152 9-12
 
91 25-28
 
 
552 751
16
20 103 WOLNY Marek
1955
Katowice
ŚLS (236)
690
18
 
152 9-12
112 19-22
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
540 676
20
21 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard
1958
Mełno
KPM (77)
503
31
 
 
 
146 12
170 7-8
 
116 19-20
108 21-22
 
 
540 666
21
22 1010 PIETRZNIAK Zbigniew
1956
Pruszcz Gdański
POM (451)
695
17
 
 
 
 
170 7-8
170 7-8
186 5-6
 
 
 
526 526
24
23 112 BRACH Zbigniew
1955
Szczecinek
ZPM (28)
416
37
 
97 23-26
112 19-22
112 19-22
152 9-12
124 17-18
91 25-28
83 29-32
 
 
500 854
12
24 100 TADEJEWSKI Henryk
1955
Ostróda
WMZ (147)
437
36
132 15-16
108 21-22
 
 
108 21-22
116 19-20
100 23-24
83 29-32
 
 
464 738
18
25 629 PYCHYŃSKI Sławomir
1959
Wieluń
ŁDZ (365)
86
109
 
170 7-8
140 13-14
 
 
 
136 13-16
 
 
 
446 446
29
26 76 NOWOTNY Ryszard
1959
Racibórz
ŚLS (351)
188
85
 
152 9-12
152 9-12
124 17-18
 
 
 
 
 
 
428 428
30
27 746 KMUK Bogusław
1955
Kazanów
MAZ (149)
328
42
170 7-8
124 17-18
 
 
 
 
 
116 19-20
 
 
410 410
31
28 1008 OSTROWSKI Zbigniew
1957
Plemięta
KPM (76)
522
28
 
 
 
 
124 17-18
138 14
136 13-16
 
 
 
398 398
32
29 1006 ORŁÓW Janusz
1957
Krasnopol
PDL (471)
83
59
 
 
 
 
 
116 19-20
152 9-12
122 18
 
 
390 390
35
30 979 HARMATA Leszek
1957
Rogóźno
KPM (196)
372
39
 
 
 
 
124 17-18
 
152 9-12
100 23-24
 
 
376 376
36
31 1030 SZYMAŃSKI Stanisław
1956
Gdańsk
POM (337)

 
 
124 17-18
 
152 9-12
 
 
91 25-28
 
 
367 450
28
32 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof
1956
Białystok
PDL (253)
534
27
124 17-18
 
 
 
 
 
136 13-16
100 23-24
 
 
360 451
27
33 107 SOKOŁOWSKI Janusz
1955
Czeladź
ŚLS (270)
775
10
 
 
170 7-8
 
 
 
 
186 5-6
 
 
356 508
25
34 948 GNIEWEK Andrzej
1957
Tarnów
MŁP (262)
133
50
 
 
 
170 7-8
 
170 7-8
 
 
 
 
340 492
26
35 692 FARMUZ Bernard
1955
Gołaszyn
WLP (390)

 
 
112 19-22
 
108 21-22
 
108 21-22
 
 
 
328 328
38
36 1028 SZANTYR Piotr
1957
Gdańsk
POM (338)
442
35
 
 
 
 
97 23-26
104 21-24
91 25-28
 
 
 
292 292
39
37 110 CHORZĘPA Jan
1955
Żmigród
DŚL (9)
591
24
 
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
 
292 392
33
38 1356 POREMBSKI Damian
1957
Radlin
ŚLS (316)

 
116 19-20
 
156 9-10
 
 
 
 
 
 
272 272
41
39 115 MIŚKOWIEC Jerzy
1958
Dobra
MŁP (6)
130
52
156 9-10
 
112 19-22
 
 
 
 
 
 
 
268 390
34
40 946 SKROCKI Dariusz
1957
Kwidzyn
POM (189)
658
20
 
 
124 17-18
 
nkl.
 
116 19-20
 
 
 
240 348
37
41 117 WOŹNIAK Ryszard
1957
Kryspinów
MŁP (415)
97
56
 
 
 
124 17-18
 
 
100 23-24
 
 
 
224 224
42
42 1301 KRAWIECKI Leszek
1958
Rogóźno
KPM (202)
93
57
 
 
 
 
116 19-20
 
91 25-28
 
 
 
207 207
44
43 1375 DYNIAK Ryszard
1958
Piotrków Trybunalski
ŁDZ (384)

 
 
92 23-30
 
 
 
 
108 21-22
 
 
200 291
40
44 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan
1959
Żukowo
POM (475)

 
 
 
 
 
 
186 5-6
 
 
 
186 186
45
45 1334 ŁOSICKI Jan
1957
Bilcza
ŚWI (89)

150 11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
150 150
46
46 952 SKRZYPCZYK Mirosław
1955
Olsztyn
WMZ (427)
512
30
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
 
 
140 140
47
47 957 KOWALCZYK Kazimierz
1956
Leszno
WLP (369)
475
32
 
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
48
48 944 ZDZIENICKI Tadeusz
1956
Białystok
PDL (222)
700
15
140 13-14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
140 140
49
49 959 BERNACKI Jan
1957
Nowy Staw
POM (478)

 
 
 
 
 
 
136 13-16
 
 
 
136 136
50
50 858 SEKYRA Andrzej
1955
Opole
OPO (161)

 
 
 
132 15-16
 
 
 
 
 
 
132 223
43
51 810 MOCARSKI Jan
1956
Łomża
PDL (468)

 
 
 
 
 
124 17-18
 
 
 
 
124 124
51
52 991 KOWALSKI Jan
1958
Rogóźno
KPM (203)
86
58
 
 
 
 
116 19-20
 
 
 
 
 
116 116
52
53 953 SZOJDA Jerzy
1955
Reda
POM (32)
413
38
 
 
 
 
97 23-26
 
 
 
 
 
97 97
54
54 1362 MALINOWSKI Tadeusz
1956
Poznań
WLP (356)

 
97 23-26
 
 
 
 
 
 
 
 
97 97
55
55 1042 WRÓBEL Bogusław
1955
Radom
MAZ (485)

 
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
91 91
57
56 1298 ORZEŁ Sławomir
1955
Piaski
KPM (479)
354
40
 
 
 
 
 
 
91 25-28
 
 
 
91 91
56
57 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz
1973
Lemany
WMZ (416)

 
 
 
 
87 27-30
 
 
 
 
 
87 87
58
58 1023 SKROBISZ Andrzej
1959
Gardeja
POM (198)
45
61
 
 
 
 
 
 
83 29-32
 
 
 
83 83
59
59 956 BUCHOLC Waldemar
1955
Klewki
WMZ (73)
349
41
 
 
 
 
nkl.
nkl.
 
 
 
 
0 0
60

Mężczyźni - kategoria 65-69 lat

1 119 ŻUKOWSKI Janusz
1953
Szczecin
ZPM (188)
865
7
170 7-8
140 13-14
 
250 1
152 9-12
250 1
230 2
230 2
 
 
960 1608
2
2 120 PRUSIŃSKI Henryk
1953
Olsztyn
WMZ (218)
945
4
250 1
 
250 1
205 3-4
250 1
186 5-6
156 9-10
186 5-6
 
 
955 1653
1
3 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy
1950
Siedlce
MAZ (220)
1000
2
170 7-8
205 3-4
205 3-4
 
230 2
205 3-4
250 1
250 1
 
 
935 1515
3
4 139 WALDOWSKI Wojciech
1953
Gliwice
ŚLS (127)
870
6
230 2
250 1
205 3-4
170 7-8
142 13
 
 
170 7-8
 
 
855 1319
5
5 118 STRZAŁKA Marian
1952
Gliwice
ŚLS (281)
1005
1
205 3-4
186 5-6
186 5-6
230 2
205 3-4
 
170 7-8
 
 
 
826 1352
4
6 123 WOLNY Michał
1952
Ruda Śląska
ŚLS (235)
995
3
140 13-14
230 2
152 9-12
 
205 3-4
 
205 3-4
 
 
 
792 1137
7
7 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof
1954
Grudziądz
KPM (74)
845
8
186 5-6
170 7-8
 
 
186 5-6
 
186 5-6
205 3-4
 
 
763 1119
8
8 1135 WOŹNIAK Marian
1950
Radom
MAZ (237)
702
14
205 3-4
186 5-6
140 13-14
 
 
 
 
205 3-4
 
 
736 736
15
9 137 CYWIŃSKI Roman
1953
Grudziądz
KPM (78)
820
10
152 9-12
124 17-18
 
170 7-8
186 5-6
186 5-6
186 5-6
 
 
 
728 1156
6
10 1050 SMÓŁKA Mirosław
1951
Olsztyn
WMZ (431)
559
23
 
 
 
 
170 7-8
158 9
170 7-8
186 5-6
 
 
684 836
13
11 1051 JODANIEWSKI Leszek
1951
Człuchów
POM (406)
675
15
 
 
 
205 3-4
138 14
170 7-8
156 9-10
 
 
 
669 669
17
12 122 WLEKLIŃSKI Marek
1951
Bydgoszcz
KPM (71)
630
18
 
124 17-18
186 5-6
152 9-12
 
154 10
140 13-14
 
 
 
632 908
11
13 128 RÓŻALSKI Henryk
1953
Sosnowiec
ŚLS (258)
890
5
 
205 3-4
230 2
186 5-6
 
 
 
 
 
 
621 871
12
14 1046 ŻOCHOWSKI Stefan
1953
Ciechanów
MAZ (274)
775
12
140 13-14
 
170 7-8
 
170 7-8
140 13-14
nkl.
 
 
 
620 620
20
15 125 ROZWADOWSKI Adam
1953
Zamość
LLS (173)
835
9
152 9-12
 
152 9-12
140 13-14
 
170 7-8
 
132 15-16
 
 
614 951
9
16 1047 OSTROWSKI Wiesław
1952
Okonin
KPM (75)
660
16
134 15
152 9-12
 
 
152 9-12
 
150 11
 
 
 
588 588
21
17 124 TOKARSKI Jerzy
1953
Bielsko-Biała
ŚLS (50)
561
22
116 19-20
152 9-12
 
116 19-20
 
148 11-12
146 12
140 13-14
 
 
586 934
10
18 1053 KRAWCZYK Bolesław
1952
Olsztyn
WMZ (421)
765
13
 
 
 
 
132 15-16
230 2
205 3-4
 
 
 
567 567
24
19 129 PIETRZYK Andrzej
1952
Skoczów
ŚLS (120)
463
30
124 17-18
116 19-20
92 23-30
152 9-12
 
 
 
170 7-8
 
 
562 786
14
20 130 PAWŁOWSKI Roman
1950
Kęty
MŁP (128)
382
34
108 21-22
140 13-14
92 23-30
97 23-26
116 19-20
148 11-12
 
 
 
 
512 701
16
21 131 PITALA Stanisław
1952
Mszana Dolna
MŁP (53)
467
29
130 16
 
112 19-22
130 16
 
 
 
132 15-16
 
 
504 504
26
22 106 NOSSOL Józef
1954
Walce
OPO (100)
430
33
116 19-20
152 9-12
112 19-22
124 17-18
 
 
 
 
 
 
504 628
19
23 1387 BAŁAUSZKO Ryszard
1953
Warszawa
MAZ (434)

 
 
 
 
152 9-12
205 3-4
 
146 12
 
 
503 503
27
24 1335 BAGIŃSKI Ryszard
1954
Bilcza
ŚWI (93)

97 23-26
116 19-20
112 19-22
 
132 15-16
 
 
124 17-18
 
 
484 581
22
25 135 SIÓDMOK Zbigniew
1950
Bojanów
ŚLS (125)
350
36
 
152 9-12
134 15
186 5-6
 
 
 
 
 
 
472 472
29
26 136 WRZÓD Jerzy
1951
Wodzisław Śląski
ŚLS (116)
230
38
 
170 7-8
140 13-14
152 9-12
 
 
 
 
 
 
462 462
30
27 1087 KIEDROWICZ Jerzy
1950
Suchy Las
WLP (389)

 
 
152 9-12
 
124 17-18
 
 
156 9-10
 
 
432 574
23
28 126 URBAŃSKI Adam
1950
Tymbark
MŁP (376)
520
26
 
 
152 9-12
124 17-18
 
 
 
156 9-10
 
 
432 432
31
29 133 MAGDOŃ Stanisław
1952
Dębica
PKR (354)
797
11
 
134 15
 
134 15
152 9-12
 
 
 
 
 
420 650
18
30 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard
1954
Olsztyn
WMZ (217)
660
17
152 9-12
 
92 23-30
152 9-12
 
 
 
 
 
 
396 534
25
31 954 KONSTANTY Adam
1954
Gołkowice Górne
MŁP (381)
110
54
 
 
 
140 13-14
 
 
124 17-18
124 17-18
 
 
388 388
32
32 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard
1953
Strzelce Opolskie
OPO (325)
112
43
 
108 21-22
130 16
116 19-20
 
 
 
 
 
 
354 354
33
33 138 MRÓZEK Jan
1951
Dobra
MŁP (7)
120
41
124 17-18
97 23-26
124 17-18
 
 
 
 
 
 
 
345 477
28
34 1012 PIWOWARSKI Krzysztof
1954
Warszawa
MAZ (400)
452
33
 
 
 
108 21-22
124 17-18
 
 
112 19-22
 
 
344 344
34
35 1036 TRELA Adam
1950
Kazanów
MAZ (150)
542
24
186 5-6
 
 
 
 
 
 
150 11
 
 
336 336
35
36 1328 WIECZOREK Jan
1953
Myszków
ŚLS (56)

108 21-22
97 23-26
92 23-30
 
 
 
 
 
 
 
297 297
37
37 1056 SADOWSKI Stanisław
1950
Legionowo
MAZ (298)
586
19
152 9-12
 
 
 
 
nkl.
 
140 13-14
 
 
292 292
39
38 1131 TALAR Andrzej
1951
Bolesławiec
DŚL (352)

 
 
124 17-18
97 23-26
 
 
 
 
 
 
221 221
40
39 1100 MADEJ Tomasz
1951
Węgierska Górka
ŚLS (380)

 
 
112 19-22
108 21-22
 
 
 
 
 
 
220 324
36
40 132 SIEDLACZEK Andrzej
1952
Ustroń
ŚLS (141)
310
37
 
 
92 23-30
97 23-26
 
 
 
 
 
 
189 293
38
41 1346 DZIENDZIEL Zdzisław
1952
Bielsko-Biała
ŚLS (182)

 
 
170 7-8
 
 
 
 
 
 
 
170 170
41
42 1115 PŁOTEK Krzysztof
1950
Bytów
POM (401)
485
28
 
 
 
 
 
 
140 13-14
 
 
 
140 140
42
43 1116 PŁOTEK Wiesław
1952
Bytów
POM (402)
563
20
 
 
 
 
 
 
132 15-16
 
 
 
132 132
43
44 1363 BANAŚ Tadeusz
1954
Wieluń
ŁDZ (366)

 
130 16
 
 
 
 
 
 
 
 
130 130
44
45 134 ZADOROŻNY Bogusław
1950
Międzylesie
DŚL (126)
500
27
 
108 21-22