Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 ZALEWSKI Mateusz (2005 #40234 LO 53)
ZKS Zielona Góra (LBU)
365
3

170
1






170
2 KOSMAL Dawid (2004 #32729 LO 4748)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
515
1

155
2






155
3 SKÓRKO Bartłomiej (2005 #36960 LO 3016)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
180
43
60
1
140
3-4






140
4 REDZIMSKI Miłosz (2006 #42104 LO 11)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
419
2

140
3-4






140
5 WNĘK Stanisław (2004 #36532 LO 5314)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
242
11

123
5






123
6 ŻELENGOWSKI Mateusz (2005 #35399 LO 6349)
KU AZS UZ Zielona Góra (LBU)
209
24

121
6






121
7 SPOREK Szymon (2004 #40063 LO 1991)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
276
7

119
7






119
8 KRZYWNIAK Filip (2004 #37360 LO 58)
ZKS Zielona Góra (LBU)
316
5

117
8






117
9 BIELECKI Patryk (2004 #40979 LO 4496)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
345
4

108
9






108
10 KULCZYCKI Alan (2006 #33602 LO 6688)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
193
38

106
10






106
11 OLBRYCHT Michał (2004 #39312 LO 1990)
UKS TKKF MOSIR Dukla (PKR)
290
6

104
11






104
12 KOŁODZIEJ Krystian (2004 #39675 LO 2509)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
225
18

102
12






102
13 MICHNA Dawid (2005 #37746 LO 6538)
UKS LIS Sierakowice (POM)
226
16

96
13






96
14 SAWCZAK Miłosz (2005 #36165 LO 4740)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
209
25

94
14






94
15 PLEWIK Miłosz (2004 #38328 LO 6549)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
232
13

92
15






92
16 SUŁKOWSKI Karol (2005 #42142 LO 4755)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
226
17

90
16






90
17 MAJCHRZAK Aleksander (2004 #35586 LO 7818)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
209
23

86
17






86
18 JADAM Dawid (2007 #42849 LO 403)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
115
116
60
1
82
18






82
19 WIŚNIEWSKI Szymon (2005 #37362 LO 13)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
236
12

80
19






80
20 KOSTECKI Filip (2004 #38622 LO 6255)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
157
60
57
2
78
20






78
21 ŁUKASZEWSKI Mikołaj (2006 #42048 LO 1790)
KS GOTYK Toruń (KPM)
98
148
57
2
76
21-24






76
22 KACHNIEWSKI Kajetan (2004 #42097 LO 7958)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
192
39
40
9-12
76
21-24






76
23 BOGACZ Wojciech (2004 #40584 LO 6429)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
260
8

76
21-24






76
24 NALEŻYTY Jan (2004 #37382 LO 4779)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
254
10

76
21-24






76
25 STASZCZYK Konrad (2004 #42948 LO 1798)
KS GOTYK Toruń (KPM)
193
36
60
1
74
25-32






74
26 ZGUCZYŃSKI Szymon (2006 #37893 LO 7202)
SMS Włodawa (LLS)
159
58
54
3
74
25-32






74
27 FRĄCZEK Bartosz (2005 #41353 LO 692)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
199
33
52
4
74
25-32






74
28 GULBA Juliusz (2005 #43104 LO 3587)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
112
120
33
13-16
74
25-32






74
29 TRZASKOWSKI Tomasz (2004 #40911 LO 6257)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
232
14

74
25-32






74
30 PIEKARCZYK Michał (2004 #40061 LO 858)
LKS Piotrowice (MŁP)
220
19

74
25-32






74
31 KOŁEK Maciej (2004 #35303 LO 848)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
210
21

74
25-32






74
32 WANDACHOWICZ Michał (2006 #37267 LO 2364)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
210
22

74
25-32






74
33 ADAMIAK Jan (2004 #37815 LO 2529)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
157
59
60
1
70
33-40






70
34 KOŚKIEWICZ Hubert (2005 #41435 LO 6077)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)
134
90
57
2
70
33-40






70
35 JANKOWSKI Igor (2004 #40291 LO 4266)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
195
35
54
3
70
33-40






70
36 GRUSZKA Damian (2005 #39505 LO 86)
ZKS Zielona Góra (LBU)
138
85
54
3
70
33-40






70
37 NAWARSKI Maksymilian (2004 #40912 LO 6258)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
189
40
33
13-16
70
33-40






70
38 RUTKOWSKI Mateusz (2004 #38442 LO 5258)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
260
9

70
33-40






70
39 PRZYBYŁ Michał (2004 #37408 LO 2899)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
215
20

70
33-40






70
40 ŁYSAKOWSKI Michał (2004 #42962 LO 43)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
199
32

70
33-40






70
41 PYŚK Damian (2006 #39458 LO 4641)
LKTS Luboń (WLP)
176
45
60
1
68
41-48






68
42 SŁOMKA Artur (2005 #43207 LO 4500)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
139
83
60
1
68
41-48






68
43 GAWLAS Michał (2005 #38954 LO 1441)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)
155
62
57
2
68
41-48






68
44 CYMERMAN Mateusz (2005 #40241 LO 2531)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
55
255
52
4
68
41-48






68
45 ALOT Maksymilian (2004 #37765 LO 5784)
MRKS Gdańsk (POM)
228
15

68
41-48






68
46 LINEK Adam (2004 #41866 LO 2386)
LZS Żywocice (OPO)
208
26

68
41-48






68
47 ŁUKASZEWICZ Michał (2004 #45439 LO 6132)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
204
27

68
41-48






68
48 BŁASZCZYK Marcel (2007 #40511 LO 4064)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
201
30

68
41-48






68
49 GŁAZOWSKI Kacper (2005 #37294 LO 3507)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
176
44
60
1
65
49-56






65
50 FRANC Igor (2005 #36385 LO 8674)
ZKS Zielona Góra (LBU)
163
54
60
1
65
49-56






65
51 TURECKI Kacper (2006 #39784 LO 3242)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
148
68
60
1
65
49-56






65
52 CHILICKI Dawid (2006 #44313 LO 5852)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

60
1
65
49-56






65
53 BRUD Szymon (2006 #44209 LO 7097)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
83
179
49
5-6
65
49-56






65
54 WCISŁO Konrad (2005 #39785 LO 3243)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
113
118
46
7
65
49-56






65
55 KLIMEK Piotr (2004 #37499 LO 6248)
LKTS ZENIT Międzybórz (DŚL)
201
29

65
49-56






65
56 ŁĘCKI Maciej (2004 #37741 LO 5771)
MRKS Gdańsk (POM)
200
31

65
49-56






65
57 WODNIAK Michał (2005 #41871 LO 2391)
LZS Żywocice (OPO)
168
47
60
1
63
57-64






63
58 GRYK Konrad (2006 #45089 LO 9092)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
166
53
60
1
63
57-64






63
59 ZAWIŚLAK Maksymilian (2005 #40211 LO 2633)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
145
72
60
1
63
57-64






63
60 NIEWIADOMSKI Kamil (2005 #43145 LO 6608)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
140
82
60
1
63
57-64






63
61 SMELA Sylwester (2004 #40158 LO 6054)
MTS Kwidzyn (POM)
159
57
57
2
63
57-64






63
62 KOPACKI Paweł (2004 #40280 LO 6431)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
108
125
57
2
63
57-64






63
63 SKWIERZ Jakub (2005 #41436 LO 694)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
154
64
54
3
63
57-64






63
64 KAPTUR Mateusz (2005 #49346 LO 1957)
STS ZGODA Janik (ŚWI)

54
3
63
57-64






63
65 MAJEWSKI Krzysztof (2004 #44174 LO 7130)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
94
155
60
1







60
66 GUMUŁA Tomasz (2005 #46107 LO 7011)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
94
156
60
1







60
67 ZAWADZKI Konrad (2004 #40730 LO 2103)
GKS Gorzovia (LBU)
196
34
57
2
60
E






60
68 CIESIELSKI Roch (2004 #43459 LO 4560)
UKS PROSNA Grabów (WLP)
167
48
57
2
60
E






60
69 GROMEK Artur (2007 #40924 LO 5855)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
98
147
57
2
60
E






60
70 SZCZUKA Kamil (2005 #44134 LO 6134)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
85
173
57
2
60
E






60
71 SZYMCZAK-POMIANOWSKI Kacper (2005 #43096 LO 1606)
LKS ODRA Głoska (DŚL)
49
269
57
2
60
E






60
72 KUROWSKI Jakub (2006 #42425 LO 4157)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)

57
2
60
E






60
73 DYBAŁA Kacper (2004 #41034 LO 3788)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
166
52
57
2







57
74 PYRA Konrad (2008 #45156 LO 3758)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
132
96
57
2







57
75 GUMUŁA Adam (2007 #46104 LO 7010)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
40
308
57
2







57
76 PAWŁOWSKI Rafał (2005 #40203 LO 2959)
LEWART AGS Lubartów (LLS)

57
2







57
77 KAMIŃSKI Krzysztof (2004 #39700 LO 5908)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
186
41
54
3
57
E






57
78 KOWALKOWSKI Maciej (2004 #40548 LO 4908)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
144
73
54
3
57
E






57
79 ADAMCZYK Mikołaj (2005 #42782 LO 3588)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
130
100
54
3
57
E






57
80 ROGOZIŃSKI Szymon (2005 #41109 LO 4158)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
49
272
54
3
57
E






57
81 GŁUSZKIEWICZ Jakub (2005 #40149 LO 6037)
MTS Kwidzyn (POM)
46
291
54
3
57
E






57
82 PLIS Jan (2005 #45968 LO 6550)
KS CKFIS Bełżyce (LLS)
146
70
52
4
55
E






55
83 BIELUNKIEWICZ Filip (2005 #43362 LO 7808)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
121
109
52
4
55
E






55
84 ANZEL Jakub (2005 #43760 LO 5245)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
113
118
52
4
55
E






55
85 DOMIN Maciej (2005 #41092 LO 2987)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
54
258
52
4
55
E






55
86 RACHWAŁ Antoni (2004 #39269 LO 3761)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
167
51
54
3







54
87 SERAFIŃSKI Franciszek (2005 #41462 LO 1064)
UKS SMECZ Konin (WLP)
141
79
54
3







54
88 ZAWACKI Jacek (2005 #42001 LO 6410)
LKS PIAST Łasin (KPM)
138
86
54
3







54
89 PERKOWSKI Kacper (2009 #46363 LO 9050)
UKS ATS Białystok (PDL)
106
130
54
3







54
90 SAKOWICZ Mateusz (2008 #44508 LO 2545)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

54
3







54
91 STODOLICA Mikołaj (2004 #42374 LO 9038)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
107
127
53
3-4







53
92 ULATOWSKI Wiktor (2007 #41480 LO 1153)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
99
145
53
3-4







53
93 MAŃKOWSKI Kamil (2004 #41652 LO 6970)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
142
75
50
5
53
E






53
94 KLAG Wiktor (2007 #40794 LO 4906)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
90
164
50
5
53
E






53
95 FORMELA Rafał (2007 #44598 LO 5770)
MRKS Gdańsk (POM)

50
5
53
E






53
96 KUKAWKA Miłosz (2004 #38146 LO 1546)
STS GAMAJA Rogoźno (WLP)
155
61
52
4







52
97 TROJANOWSKI Dawid (2004 #38940 LO 5674)
KS START Nowy Sącz (MŁP)
137
87
52
4







52
98 KRUTUL Stanisław (2007 #45301 LO 9049)
UKS ATS Białystok (PDL)
134
89
52
4







52
99 DANOWSKI Damian (2006 #39411 LO 81)
ZKS Zielona Góra (LBU)
99
143
52
4







52
100 BŁASZCZYK Brajan (2005 #37933 LO 4063)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
99
145
52
4







52
101 PRUSZKOWSKI Jakub (2004 #46865 LO 2053)
LZS Zakrzów (OPO)
83
177
52
4







52
102 PLUST Stanisław (2006 #44175 LO 7134)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
80
187
52
4







52
103 MICHNA Samuel (2009 #42168 LO 6539)
UKS LIS Sierakowice (POM)
76
194
52
4







52
104 ZAPAŁA Wiktor (2006 #48582 LO 7015)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)

52
4







52
105 DOKTOR Marcin (2004 #39676 LO 2507)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
138
84
49
5-6
52
E






52
106 KABUT Mateusz (2004 #38078 LO 4300)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
133
91
49
5-6
52
E






52
107 PIECOWSKI Miłosz (2006 #41497 LO 3390)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
35
337
49
5-6
52
E






52
108 KUCHARSKI Mateusz (2005 #39783 LO 3231)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
132
95
48
6
51
E






51
109 DĄBROWSKI Mateusz (2004 #41551 LO 3787)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
167
50
50
5







50
110 MROZEK Tomasz (2004 #36137 LO 789)
KS Dąbcze (WLP)
161
55
50
5







50
111 KWIATKOWSKI Wiktor (2004 #39862 LO 1781)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
151
66
50
5







50
112 TYTOŃ Tadeusz (2006 #44233 LO 2257)
UKS ORLĘTA Bilcza (ŚWI)
86
169
50
5







50
113 DYBKA Bartosz (2008 #43907 LO 3299)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
46
291
50
5







50
114 BUCHALSKI Antoni (2004 #43133 LO 2530)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
140
80
47
5-8
50
E






50
115 MITAS Jacek (2005 #42830 LO 5701)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
118
113
47
5-8
50
E






50
116 SOBIESZEK Bogumił (2005 #42675 LO 6264)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
100
140
47
5-8
50
E






50
117 MALINOWSKI Kacper (2004 #39339 LO 2699)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
184
42
49
5-6







49
118 PŁACHTA Kamil (2006 #42930 LO 5277)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
126
104
49
5-6







49
119 OSZMANIEC Paweł (2004 #42867 LO 765)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
104
133
49
5-6







49
120 MALINOWSKI Mikołaj (2004 #37511 LO 5401)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
90
162
49
5-6







49
121 PATEJCZUK Szymon (2006 #46498 LO 9099)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
202
49
5-6







49
122 SZESZKO Karol (2008 #45889 LO 6397)
UKS Białobrzegi (PDL)
64
225
49
5-6







49
123 ZGLIŃSKI Antoni (2004 #38850 LO 3681)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
141
77
46
7
49
E






49
124 BŁACHNIO Piotr (2004 #38472 LO 139)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
171
46
48
6







48
125 KOZIKOWSKI Filip (2004 #46689 LO 2118)
GKS Gorzovia (LBU)
145
71
48
6







48
126 SMELA Borys (2005 #42158 LO 7979)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
103
136
48
6







48
127 LATOCHA Kacper (2008 #44063 LO 3791)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
93
159
48
6







48
128 BOHN Krzysztof (2005 #43021 LO 6606)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
38
320
48
6







48
  POLAŃCZYK Jakub (2005 #44176 LO 7135)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)
38
320
48
6







48
130 FILICZAK Maciej (2005 #40276 LO 579)
KS Mysław (ŚLS)
126
105
45
7-8
48
E






48
131 DEREŃ Filip (2005 #43158 LO 2150)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)
107
128
45
7-8
48
E






48
132 STOBIERSKI Filip (2004 #41447 LO 7281)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
167
49
47
5-8







47
133 ŻURAWSKI Piotr (2006 #44795 LO 5311)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
142
76
47
5-8







47
134 ŻYGADŁO Franciszek (2008 #43097 LO 5313)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
130
99
47
5-8







47
135 ADASZYŃSKI Mateusz (2006 #45624 LO 5041)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
104
134
47
5-8







47
136 SZCZEPAŃSKI Mateusz (2004 #33057 LO 7679)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
85
171
47
5-8







47
137 STĄPOREK Krzysztof (2006 #43493 LO 5681)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
69
212
47
5-8







47
138 BAZIAK Hubert (2006 #42420 LO 4152)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)
63
229
47
5-8







47
139 KACIUBA Mikołaj (2007 #43870 LO 7401)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
45
295
47
5-8







47
140 MICHNO Krzysztof (2007 #45147 LO 3555)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
33
350
47
5-8







47
141 KACZAN Stanisław (2004 #39666 LO 3642)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
132
94
44
8
47
E






47
142 MIĘKINA Hubert (2005 #45734 LO 3235)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

44
8
47
E






47
143 NOWY Szymon (2004 #39268 LO 829)
LUKS Gryfice (ZPM)
143
74
46
7







46
144 DZIADAK Oliwier (2005 #43201 LO 4443)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
120
111
46
7







46
145 PEIKOWSKI Fabian (2005 #37764 LO 6977)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
93
158
46
7







46
146 MĄDRY Michał (2005 #41577 LO 1256)
UKS PIAST Ostrzeszów (WLP)
38
319
46
7







46
147 MURAWSKI Bartłomiej (2006 #42148 LO 8965)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

46
7







46
148 TKACZYK Bartosz (2004 #40993 LO 5279)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
140
81
45
7-8







45
149 NOWAK Paweł (2004 #38159 LO 849)
PRO-FAMILIA Wojaszówka (PKR)
128
101
45
7-8







45
150 CHOJNACKI Igor (2004 #43673 LO 3440)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
113
117
45
7-8







45
151 PERKOWSKI Maciej (2006 #43247 LO 9101)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
73
204
45
7-8







45
152 RUSIN Kacper (2006 #41415 LO 7437)
KTS Gliwice (ŚLS)
72
205
45
7-8







45
153 POSTLEP Filip (2005 #46616 LO 9051)
UKS ATS Białystok (PDL)
72
206
45
7-8







45
154 CIEMPIEL Marcel (2005 #40604 LO 6565)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
24
415
45
7-8







45
155 GOŁASZEWSKI Jakub (2004 #50094 LO 7569)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

45
7-8







45
156 LIPA Oskar (2008 #43858 LO 3792)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
106
129
44
8







44
157 KOSTYK Kamil (2006 #45705 LO 8692)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)
103
135
44
8







44
158 KMIEĆ Stanisław (2004 #39401 LO 7385)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
96
152
44
8







44
159 SĘKOWSKI Piotr (2008 #43437 LO 4329)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
57
246
44
8







44
160 LISEK Konrad (2006 #49127 LO 632)
KTS Kołobrzeg (ZPM)

44
8







44
161 OGON Rafał (2004 #45310 LO 3389)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
125
106
40
9-12
43
E






43
162 WRZEŚNIAK Tomasz (2005 #42183 LO 2945)
KS SPIN Częstochowa (ŚLS)
124
108
40
9-12
43
E






43
163 KUĆ Grzegorz (2004 #43429 LO 5981)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
120
110
40
9-12
43
E






43
164 PIENTKA Rafał (2005 #40618 LO 3392)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
110
122
40
9-12
43
E






43
165 WIZNER Jakub (2004 #41089 LO 3023)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
93
157
40
9-12
43
E






43
166 GIEREŁO Mikołaj (2005 #39207 LO 5677)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
81
180
40
9-12
43
E






43
167 WOJAS Bartłomiej (2004 #38759 LO 5987)
SIEMACHA Kraków (MŁP)
35
335
40
9-12
43
E






43
168 BURAKOWSKI Mateusz (2005 #46049 LO 4771)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
34
342
40
9-12
43
E






43
169 NOWAK Jakub (2007 #46032 LO 3865)
TKKF Dobczyce (MŁP)

40
9-12
43
E






43
  ZBYLUT Patryk (2005 #42252 LO 1506)
MOSIR Tuchów (MŁP)

40
9-12
43
E






43
171 KOPECKI Radosław (2004 #36232 LO 6045)
MTS Kwidzyn (POM)
159
56
42
9







42
172 KOWALSKI Mateusz (2007 #43908 LO 3302)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
85
174
42
9







42
173 CZARNOF Nikodem (2008 #45908 LO 6478)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)

42
9







42
174 KRZYŻANOWSKI Dominik (2005 #42748 LO 3311)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
130
98
41
10







41
175 LEMIESZKA Wojciech (2006 #42124 LO 5440)
Kuźnica Żelichowska (WLP)
116
115
41
9-10







41
176 MROCZKOWSKI Dawid (2004 #45635 LO 6048)
MTS Kwidzyn (POM)
111
121
41
10







41
177 CHABOWSKI Kamil (2006 #43901 LO 7809)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
95
154
41
9-10







41
178 JAGODZIŃSKI Mateusz (2006 #39582 LO 1566)
LUKS Chełmno (KPM)
81
181
41
9-10







41
179 BOROWIAK Filip (2006 #45704 LO 4633)
LKTS Luboń (WLP)
15
482
41
9-10







41
180 STEPUK Filip (2005 #44177 LO 7137)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

41
10







41
181 ŚWIĘCKI Dominik (2004 #46099 LO 6267)
UKS Gołdap Zdrój (WMZ)
149
67
40
9-12







40
182 TERESZKIEWICZ Grzegorz (2006 #46168 LO 9052)
UKS ATS Białystok (PDL)
134
88
40
9-12







40
183 GRABARSKI Wojciech (2004 #38627 LO 8075)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
133
92
40
9-12







40
184 PALUSZKIEWICZ Jakub (2004 #42012 LO 5051)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
124
107
40
9-12







40
185 ŁOZIŃSKI Miłosz (2006 #43675 LO 3442)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
108
126
40
9-12







40
186 ŻURAWSKI Krzysztof (2007 #44794 LO 5312)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
97
150
40
9-12







40
187 JENDRYASZEK Marek (2005 #43255 LO 3551)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
89
165
40
9-12







40
188 STASZCZYK Jakub (2008 #43747 LO 1151)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
81
183
40
9-12







40
189 WITKOWSKI Paweł (2008 #43677 LO 3445)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)
80
186
40
9-12







40
190 GRABOWICZ Olivier (2007 #42355 LO 5911)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
70
210
40
9-12







40
191 RYGLICKI Mikołaj (2004 #46712 LO 7408)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
68
214
40
9-12







40
192 GŁOWACKI Karol (2004 #45358 LO 2894)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)
67
221
40
9-12







40
193 SZURLEJ Kacper (2007 #41406 LO 4881)
BRZOSTOWIANKA Brzostek (PKR)
65
224
40
9-12







40
194 PAKUŁA Damian (2004 #46400 LO 2729)
MLUKS Brzeziny (ŁDZ)
59
238
40
9-12







40
195 MICHNIACKI Franciszek (2005 #45005 LO 2068)
MGLKS ODRA Oława (DŚL)
57
243
40
9-12







40
196 POLESZAK Kacper (2004 #48617 LO 4499)
HEKSA Niedrzwica Duża (LLS)
55
253
40
9-12







40
197 ADAMUS Kacper (2005 #48564 LO 8952)
UKS MOS Opole (OPO)
49
269
40
9-12







40
198 GRZYWNA Szymon (2005 #42884 LO 7204)
SMS Włodawa (LLS)
47
286
40
9-12







40
199 SMURZYŃSKI Mateusz (2008 #47669 LO 4271)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
24
390
40
9-12







40
200 KULIG Tomasz (2004 #46847 LO 8951)
UKS MOS Opole (OPO)
24
408
40
9-12







40
201 GRABAS Robert (2008 #43389 LO 2864)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
21
448
40
9-12







40
202 WOLSKI Bartosz (2004 #44025 LO 7885)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
8
533
40
9-12







40
203 ROZTOCKI Jakub (2006 #46599 LO 4518)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
8
549
40
9-12







40
204 FLAUMENHAFT Szymon (2009 #48346 LO 7099)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

40
9-12







40
  HUBKA Karol (2006 #45364 LO 3205)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

40
9-12







40
  KOMAROWSKI Stanisław (2005 #49022 LO 9093)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

40
9-12







40
  PISZCZATOWSKI Łukasz (2007 #44013 LO 4848)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)

40
9-12







40
  ROMANOWICZ Konrad (2004 #46499 LO 9102)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

40
9-12







40
  SKRZYPEK Tomasz (2005 #44751 LO 7451)
ATS Lublin (LLS)

40
9-12







40
210 KAMOLA Dawid (2004 #40156 LO 6044)
MTS Kwidzyn (POM)
131
97
39
11







39
211 PAPIEŻ Franciszek (2006 #46017 LO 7388)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)
86
170
39
11







39
212 KUREK Jakub (2005 #46515 LO 2353)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
35
339
39
11







39
213 GLURA Ignacy (2004 #42154 LO 9726)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
99
142
38
11-12







38
214 PUCZYŃSKI Jakub (2004 #38574 LO 4844)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
92
160
38
12







38
215 WOŁODŹKO Filip (2004 #43457 LO 1799)
KS GOTYK Toruń (KPM)
65
223
38
11-12







38
216 DIKMAJER Filip (2005 #46295 LO 2114)
GKS Gorzovia (LBU)
35
339
38
12







38
217 BOEHLKE Ignacy (2005 #46703 LO 6932)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

38
12







38
  KUBIAK Mikołaj (2006 #42341 LO 6282)
LUKS Kołaczkowo (KPM)

38
11-12







38
  NAPLOCHA Adrian (2005 #43418 LO 2829)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)

38
11-12







38
220 BOGDANOWICZ Mateusz (2005 #42147 LO 8973)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

36
13







36
  DWORAK Jędrzej (2006 #48369 LO 6933)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

36
13







36
  RUCIŃSKI Mikołaj (2005 #46746 LO 7681)
PMDK Miastko (POM)

36
13







36
223 GALA Dawid (2005 #44824 LO 2216)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
67
222
33
13-16
36
E






36
224 SKOCZ Mateusz (2004 #42783 LO 45)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
56
249
33
13-16
36
E






36
225 WIŚNIEWSKI Michał (2004 #38860 LO 303)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
56
252
33
13-16
36
E






36
226 PTAK Wiktor (2008 #43548 LO 589)
KS Mysław (ŚLS)
32
363
33
13-16
36
E






36
227 OGRODNIK Tomasz (2006 #44049 LO 4781)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
24
403
33
13-16
36
E






36
228 MRUGAŁA Bartłomiej (2005 #46723 LO 4912)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
21
439
33
13-16
36
E






36
229 KRÓL Kamil (2005 #45031 LO 3431)
KS STELLA Gniezno (WLP)
29
374
35
13-14







35
230 ZROL Kacper (2008 #45702 LO 4647)
LKTS Luboń (WLP)
18
454
35
13-14







35
231 CZUCZAK Daniel (2007 #46526 LO 7127)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

35
14







35
  KUSYK Alex (2007 #48284 LO 7386)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

35
14







35
  REMBALSKI Kajetan (2008 #46664 LO 7320)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)

35
14







35
234 NOSAL Mateusz (2004 #45675 LO 7109)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
109
123
33
13-16







33
235 KWIATKOWSKI Konrad (2004 #41639 LO 8697)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
95
153
33
13-16







33
236 BARTNICKI Jakub (2004 #39592 LO 856)
LKS Piotrowice (MŁP)
86
168
33
13-16







33
237 CHRZEŚCIAN Adrian (2004 #48080 LO 7091)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
75
196
33
13-16







33
238 LOŃSKI Michał (2004 #43343 LO 4099)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
59
236
33
13-16







33
239 GAŁECKI Patryk (2005 #44135 LO 6128)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
57
246
33
13-16







33
240 MATYJEK Karol (2004 #40042 LO 8077)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
55
254
33
13-16







33
241 WROTNIAK Karol (2007 #45447 LO 3362)
LKS JAR Kielnarowa (PKR)
54
259
33
13-16







33
242 PUCHALSKI Szymon (2007 #45511 LO 4071)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
51
267
33
13-16







33
243 DZWONEK Krystian (2006 #40674 LO 2625)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
41
302
33
13-16







33
244 OTTE Marcin (2005 #43591 LO 1076)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
40
308
33
13-16







33
245 BUTKO Lucjan (2004 #44877 LO 280)
LKS POGOŃ Lębork (POM)
37
323
33
15







33
  JAMKA Szymon (2006 #42923 LO 977)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
37
323
33
13-16







33
247 KOTKOWSKI Miłosz (2005 #44984 LO 4332)
LKS Koluszki (ŁDZ)
34
346
33
13-16







33
248 BUZUN Jakub (2004 #49000 LO 6126)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
33
350
33
13-16







33
  CZOSSEK Wiktor (2005 #47678 LO 4263)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
33
350
33
13-16







33
250 RYBACKI Aleksander (2005 #45297 LO 4692)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)
33
355
33
13-16







33
251 WÓJTOWICZ Bartosz (2007 #45421 LO 2962)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
28
377
33
13-16







33
252 KUŹMA Krystian (2006 #48972 LO 6790)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
24
390
33
13-16







33
253 KRECZMER Oliwier (2005 #44952 LO 1075)
UKS GOSDIM Turawa (OPO)
24
408
33
13-16







33
254 KOWALCZYK Marcin (2005 #48081 LO 5353)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)
23
423
33
13-16







33
255 GOLONKA Filip (2006 #42140 LO 4747)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
22
438
33
13-16







33
256 MIKULSKI Kacper (2005 #45769 LO 3498)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)
18
454
33
13-16







33
257 JANUSZEWSKI Bartosz (2005 #40555 LO 6280)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
13
498
33
13-16







33
  MAŁECKI Patryk (2006 #42343 LO 6286)
LUKS Kołaczkowo (KPM)
13
498
33
13-16







33
259 ŻABIŃSKI Piotr (2005 #45597 LO 699)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)
11
520
33
13-16







33
260 KALISZ Karol (2007 #41486 LO 1146)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
8
533
33
13-16







33
  SŁOWIK Marcin (2004 #41748 LO 3831)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
8
533
33
13-16







33
262 CZEKAŃSKI Paweł (2005 #44837 LO 2149)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

33
13-16







33
  DEMBIŃSKI Rafał (2005 #48263 LO 8404)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

33
13-16







33
  DRYGULSKI Antoni (2005 #49759 LO 5241)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

33
13-16







33
  IWAŃCZYK Hubert (2006 #47820 LO 7803)
UMKS Biłgoraj (LLS)

33
13-16







33
  KOZERSKI Michał (2007 #47733 LO 1880)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

33
13-16







33
  MALINOWSKI Mateusz (2004 #49832 LO 5856)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)

33
13-16







33
  NIEMCÓW Fabian (2005 #39880 LO 8963)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

33
15







33
  PAŹDZIORKO Igor (2007 #48336 LO 6578)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

33
13-16







33
  ŚMIAŁKOWSKI Krystian (2005 #45800 LO 7136)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

33
15







33
  SZANDAROWSKI Michał (2005 #43812 LO 4159)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)

33
13-16







33
  SZYMCZAK Wojciech (2009 #43269 LO 2303)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)

33
13-16







33
273 MARCINIAK Mateusz (2005 #45280 LO 1061)
UKS SMECZ Konin (WLP)
56
250
32
15-16







32
274 WERNICKI Maciej (2005 #44580 LO 1533)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
8
562
32
15-16







32
275 SĘKOWSKI Jan (2006 #41045 LO 4328)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
57
245
31
16







31
276 DAWIDOWICZ Oskar (2006 #39674 LO 1826)
JOFRAKUDA Świebodzin (LBU)
46
290
31
16







31
277 TYMEK Stanisław (2005 #49478 LO 3131)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

31
16







31
278 KAŹMIERCZAK Michał (2008 #43380 LO 816)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
42
300
30
17







30
279 CIELEPAŁA Dominik (2005 #40603 LO 6564)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
13
515
30
17







30
280 LASKIEWICZ Karol (2004 #49298 LO 1343)
MSZS Świdwin (ZPM)

30
17







30
  LEŚNIOWSKI Łukasz (2004 #48948 LO 2124)
GKS Gorzovia (LBU)

30
17







30
282 JUREK Mikołaj (2005 #43149 LO 10459)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
40
306
27
17-20
30
E






30
283 ROJEK Dominik (2005 #42358 LO 300)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
34
345
27
17-20
30
E






30
284 STANDO Jan (2005 #43624 LO 4643)
LKTS Luboń (WLP)
46
289
28
18







28
285 DUDZICZ Patryk (2006 #50067 LO 7383)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

28
18







28
  MAKUTYNOWICZ Jakub (2004 #49979 LO 6930)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

28
18







28
287 GRABARSKI Szymon (2004 #38626 LO 8074)
LUPUS KABATY Warszawa (MAZ)
116
114
27
17-20







27
288 PEPLIŃSKI Piotr (2004 #41973 LO 4843)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)
61
235
27
17-20







27
289 WIŚNIEWSKI Przemysław (2004 #38903 LO 3512)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
57
248
27
17-20







27
290 KUŁEK Dawid (2007 #43888 LO 3162)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
45
294
27
17-20







27
291 KULICZKOWSKI Piotr (2004 #44387 LO 4118)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)
40
308
27
17-20







27
292 ZAWADA Radosław (2005 #45974 LO 5821)
SL SALOS Dzierżoniów (DŚL)
37
325
27
17-20







27
293 ROMANOWSKI Paweł (2006 #45625 LO 5055)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
24
390
27
17-20







27
294 GRZESIUK Kajetan (2005 #38458 LO 2073)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)
24
415
27
17-20







27
295 WILLE Juliusz (2008 #46145 LO 4135)
KTS Sieradz (ŁDZ)
18
458
27
17-20







27
296 STEFANIAK Mateusz (2007 #44989 LO 6056)
MTS Kwidzyn (POM)
15
474
27
17-20







27
297 ADAMIAK Bartosz (2007 #44160 LO 2673)
GLKS BURZA Pawlikowice (ŁDZ)
11
518
27
17-20







27
298 PIETRZAK Jakub (2004 #48548 LO 6526)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
7
587
27
17-20







27
299 KRZEBIETKE Kacper (2005 #40466 LO 9182)
UKS REMUS Miechucino (POM)
7
596
27
17-20







27
300 CZECH Paweł (2007 #45145 LO 3550)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

27
17-20







27
  FRANK Dawid (2005 #46864 LO 2056)
LZS Zakrzów (OPO)

27
17-20







27
  MAJCHRZAK Michał (2004 #49980 LO 6931)
SL SALOS Szczecin (ZPM)

27
19







27
  MARCHLEWSKI Maksymilian (2005 #47279 LO 2898)
KS ENERGETYK Łódź (ŁDZ)

27
17-20







27
  PACIOREK Łukasz (2004 #49422 LO 2579)
KTS Wolbromek (DŚL)

27
17-20







27
  SEKULAR Kacper (2005 #50330 LO 8966)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

27
19







27
307 KWIATKOWSKI Kacper (2004 #42165 LO 4909)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
76
191
24
17-24
27
E






27
308 KUZIO Maciej (2005 #44867 LO 7354)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
62
231
24
17-24
27
E






27
309 BROSZKIEWICZ Karol (2007 #40830 LO 576)
KS Mysław (ŚLS)
48
277
24
17-24
27
E






27
310 GOLDA Marcin (2006 #41427 LO 4298)
MUKS JEDYNKA Pszów (ŚLS)
37
325
24
17-24
27
E






27
311 ANDRZEJAK Kacper (2005 #45833 LO 6715)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
33
356
24
17-24
27
E






27
312 STOCHEL Adam (2006 #45917 LO 5928)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
32
365
24
17-24
27
E






27
313 AFRYKAŃSKI Bartosz (2006 #42320 LO 1788)
KS GOTYK Toruń (KPM)
24
408
24
17-24
27
E






27
314 CESARZ Oskar (2005 #48066 LO 3591)
SKARBEK Tarnowskie G. (ŚLS)
21
440
24
17-24
27
E






27
315 MAJDAK Rafał (2006 #44710 LO 5923)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
18
454
24
17-24
27
E






27
316 PAŃCZYK Adrian (2005 #45254 LO 393)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
13
498
24
17-24
27
E






27
317 KOWALCZYK Michał (2007 #43977 LO 4907)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
9
522
24
17-24
27
E






27
318 PIESZCZEK Mikołaj (2004 #45835 LO 5926)
MKS KSOS Kraków (MŁP)

24
17-24
27
E






27
319 ZROL Mikołaj (2004 #44074 LO 4648)
LKTS Luboń (WLP)
67
220
26
19-20







26
320 KRÓL Patryk (2007 #46489 LO 3432)
KS STELLA Gniezno (WLP)
27
382
26
19-20







26
321 DENIS Kamil (2004 #47095 LO 3130)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)
32
364
25
20







25
322 ZAKRZEWSKI Bartosz (2004 #36912 LO 4489)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
99
141
24
17-24







24
323 GWIZDON Maksymilian (2007 #38087 LO 582)
KS Mysław (ŚLS)
99
144
24
17-24







24
324 JURCZUK Michał (2007 #44430 LO 9046)
UKS ATS Białystok (PDL)
88
166
24
17-24







24
325 DUBIENIECKI Jakub (2006 #43796 LO 6791)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
81
182
24
17-24







24
326 PIOTROWSKI Dawid (2004 #45525 LO 6973)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)
59
239
24
17-24







24
327 PRZEWŁOCKI Piotr (2006 #37129 LO 2810)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
56
251
24
17-24







24
328 KWIATKOWSKI Kamil (2005 #43993 LO 3052)
MKS TS Mielec (PKR)
55
256
24
17-24







24
329 LEBODA Mikołaj (2006 #44411 LO 3042)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
51
266
24
17-24







24
330 ADERJAHN Nikodem (2008 #43508 LO 5220)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
50
268
24
17-24







24
331 KALIŃSKI Karol (2005 #46070 LO 3046)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
46
288
24
17-24







24
332 KAPELA Jan (2005 #38799 LO 9521)
LKS STRAŻAK Mikołów (ŚLS)
44
296
24
17-24







24
333 STOLARCZYK Kryspin (2008 #45716 LO 5259)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
303
24
17-24







24
334 ZIĘTARA Hubert (2006 #40805 LO 3116)
AKS Mikołów (ŚLS)
39
314
24
17-24







24
335 MARCINKOWSKI Olaf (2005 #42000 LO 6690)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
37
328
24
17-24







24
336 DOMEK Kacper (2006 #41716 LO 5221)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
26
384
24
17-24







24
337 GÓRALSKI Jan (2007 #47679 LO 4265)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
24
390
24
17-24







24
  RYBACZUK Mateusz (2007 #48444 LO 6792)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)
24
390
24
17-24







24
339 BARTNIK Kacper (2006 #46066 LO 3045)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
14
490
24
17-24







24
340 SAŁĘGA Jakub (2005 #45329 LO 2512)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
8
562
24
17-24







24
341 BIAŁKA Marcin (2006 #44781 LO 4484)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)

24
17-24







24
  CHLUDZIŃSKI Dawid (2005 #37983 LO 8398)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

24
17-24







24
  CHRZANOWSKI Patryk (2008 #47920 LO 6127)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

24
17-24







24
  DONDERA Patryk (2005 #48888 LO 8401)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

24
17-24







24
  HAUTT Daniel (2005 #49044 LO 8405)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

24
17-24







24
  KŁUSEK Wiktor (2005 #50097 LO 7572)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

24
17-24







24
  KOSEK Szymon (2007 #48337 LO 6577)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)

24
17-24







24
  NAGEL Kacper (2006 #47976 LO 5847)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)

24
17-24







24
  NICIEJEWSKI Joachim (2006 #45806 LO 7133)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

24
21







24
  OLESIEJUK Rafał (2007 #47921 LO 6133)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)

24
17-24







24
  PIOTROWSKI Adam (2008 #48984 LO 5256)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)

24
17-24







24
  ŚWINIUCH Jakub (2008 #50238 LO 8478)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

24
17-24







24
  WASILEWSKI Paweł (2004 #50095 LO 7570)
KS AZS UWM Olsztyn (WMZ)

24
17-24







24
  WINCZURA Maksymilian (2005 #47617 LO 4466)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)

24
17-24







24
  WYPIJ Radosław (2005 #46570 LO 3680)
ENERGA KTS Toruń (KPM)

24
17-24







24
  ZIARKO Maciej (2008 #46625 LO 2704)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)

24
17-24







24
  ŻYCZYŃSKI Bartłomiej (2007 #41780 LO 2884)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
17-24







24
358 WEIKUM Kacper (2006 #39068 LO 10461)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
21
440
21
21-24
24
E






24
359 BIEDZIUK Eugeniusz (2005 #41744 LO 7126)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

22
22







22
360 MILNIKIEL Maksymilian (2004 #45950 LO 7405)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)
84
176
21
21-24







21
361 CYBULSKI Szymon (2004 #45454 LO 4090)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
75
195
21
21-24







21
362 RUSZEL Tymoteusz (2004 #36693 LO 7070)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
75
197
21
21-24







21
363 MATYSIK Maciej (2004 #40183 LO 7051)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
51
264
21
21-24







21
364 MAJ Kacper (2004 #45545 LO 8698)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
39
314
21
21-24







21
365 HAŁUBEK Krzysztof (2005 #43152 LO 2535)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
34
342
21
21-24







21
366 CEROŃ Jan (2006 #41657 LO 1652)
UKS Maków (ŁDZ)
34
346
21
21-24







21
367 PODSKARBI Jakub (2007 #46186 LO 6862)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
29
375
21
21-24







21
368 SZORNAK Robert (2006 #40845 LO 6609)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)
24
415
21
21-24







21
369 KIESZEK Sebastian (2007 #46505 LO 6523)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
20
451
21
21-24







21
370 STASIŃSKI Aleks (2005 #44917 LO 6147)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
16
466
21
21-24







21
371 OBST Dominik (2006 #40537 LO 7065)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
7
596
21
21-24







21
372 BLACHARCZYK Igor (2006 #42922 LO 974)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)

21
21-24







21
  GŁODOWSKI Wiktor (2005 #43738 LO 9183)
UKS REMUS Miechucino (POM)

21
21-24







21
  KASPRZAK Łukasz (2005 #50146 LO 7879)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)

21
21-24







21
  KLIMEK Gracjan (2006 #47297 LO 4561)
UKS PROSNA Grabów (WLP)

21
21-24







21
  MURASICKI Igor (2007 #48115 LO 6503)
IKRTS Józefów (MAZ)

21
21-24







21
  MUSIAŁ Mateusz (2005 #46903 LO 668)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)

21
21-24







21
  NICGORSKI Jakub (2005 #44599 LO 7337)
GKTS Gdańsk (POM)

21
21-24







21
  PAWLUKIEWICZ Bartosz (2007 #44967 LO 2077)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)

21
21-24







21
380 PAWŁOWSKI Dominik (2004 #49481 LO 3134)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

20
23







20
381 BOJKE Paweł (2005 #50021 LO 7124)
KOSZALINIANIN Koszalin (ZPM)

19
24







19
382 MAKUCH Piotr (2006 #49483 LO 3136)
UKS TECHNIK Smolnica (ZPM)

17
25







17
  ŻUKOWSKI Mateusz (2005 #47696 LO 7410)
KS GÓRNIK Polkowice (DŚL)

17
25







17
384 TRUCHEL Piotr (2004 #41638 LO 8699)
UKS IMPULS Kłodzko (DŚL)
73
200
16
26







16
385 BAJER Grzegorz (2007 #46033 LO 3863)
TKKF Dobczyce (MŁP)
48
277
13
25-32
16
E






16
386 DIETRICH Aleksander (2004 #47885 LO 5920)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
45
293
13
25-32
16
E






16
387 SZEWCZYK Hubert (2005 #44864 LO 5929)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
35
335
13
25-32
16
E






16
388 MASSALSKI Borys (2006 #44050 LO 4776)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
23
426
13
25-32
16
E






16
389 SOLIŁO Dominik (2007 #45996 LO 4209)
LKS TĘCZA Zendek (ŚLS)
14
487
13
25-32
16
E






16
390 MACIEJCZYK Paweł (2005 #45848 LO 2220)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
8
533
13
25-32
16
E






16
  WOJTASZCZYK Wojciech (2007 #46710 LO 398)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)
8
533
13
25-32
16
E






16
392 RZEPECKI Adam (2006 #41982 LO 5131)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
58
240
15
25-28







15
393 MAŁYSZKA Dominik (2004 #40182 LO 7050)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
48
273
15
25-28







15
394 GROCHOWSKI Mikołaj (2005 #43444 LO 1058)
UKS SMECZ Konin (WLP)
35
338
15
25-28







15
395 GOŁASA Marcel (2007 #47148 LO 2626)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
24
402
15
25-28







15
396 WOJEWODA Bartosz (2006 #42210 LO 7884)
LKS STOMIL Bełchatów (ŁDZ)
9
522
15
25-28







15
397 OLEJNIK Tomasz (2005 #42939 LO 6902)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
8
549
15
25-28







15
398 DYLAK Grzegorz (2004 #46831 LO 6607)
MAŁE TRÓJMIASTO Rumia (POM)

15
25-28







15
  HEINRICH Kamil (2006 #47536 LO 7319)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)

15
25-28







15
  KICIŃSKI Jakub (2005 #38694 LO 2076)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)

15
25-28







15
  RYCHARSKI Piotr (2004 #50064 LO 7335)
GKTS Gdańsk (POM)

15
25-28







15
  TYMOSZ Adrian (2005 #49722 LO 4972)
KS STELLA Gniezno (WLP)

15
25-28







15
  WALASZEK Mateusz (2005 #44152 LO 1261)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)

15
25-28







15
404 STACHOWIAK Maksym (2004 #40558 LO 4486)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)
91
161
13
25-32







13
405 ANTKIEWICZ Antoni (2004 #47283 LO 6684)
OLIMPIA-UNIA Grudziądz (KPM)
63
228
13
25-32







13
406 DREWNIK Dominik (2004 #42872 LO 2532)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)
57
242
13
25-32







13
407 WŁODARCZYK Hubert (2004 #38426 LO 6444)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
47
283
13
25-32







13
408 CHAMERA Szymon (2004 #36405 LO 3107)
AKS Mikołów (ŚLS)
39
314
13
25-32







13
409 JENDRULEK Paweł (2005 #40916 LO 5105)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
37
328
13
25-32







13
410 RUS Maksymilian (2005 #38798 LO 3829)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
34
348
13
25-32







13
411 JUSZYŃSKI Rafał (2005 #44808 LO 3068)
MKS RADOŚĆ Gorlice (MŁP)
30
369
13
25-32







13
412 STAWARA Krystian (2005 #46058 LO 1099)
UKS SOKÓŁ Żabno (MŁP)
26
384
13
25-32







13
413 JESSE Mateusz (2008 #43510 LO 5222)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
26
386
13
25-32







13
414 PÓŁTORAK Kacper (2006 #48979 LO 9863)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
24
390
13
25-32







13
415 SZCZYGIELSKI Piotr (2004 #40010 LO 7919)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
22
431
13
25-32







13
416 TOMASZEWSKI Kamil (2005 #45226 LO 2815)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
22
436
13
25-32







13
417 CZENDLIK Wojciech (2007 #45300 LO 5104)
LESZN. Leszna Górna (ŚLS)
16
462
13
25-32







13
  ZIELIŃSKI Marcin (2005 #43496 LO 5708)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
16
462
13
25-32







13
419 RUDNICKI Filip (2005 #42359 LO 7920)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
16
470
13
25-32







13
420 HEMID Shady (2005 #45879 LO 6148)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
14
494
13
25-32







13
421 OLĘDZKI Szymon (2008 #44014 LO 4846)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
13
498
13
25-32







13
  PIĘTKA Marcin (2005 #48214 LO 4847)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
13
498
13
25-32







13
  PIWOWARCZYK Piotr (2007 #49001 LO 8907)
KTS Wysokie Mazow. (PDL)
13
498
13
25-32







13
424 RUDNIK Maximilian (2005 #43889 LO 3164)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
8
549
13
27-28







13
425 BIAŁKA Krzysztof (2007 #44782 LO 4483)
TG SOKÓŁ Gniewkowo (KPM)

13
25-32







13
  DASIEWICZ Mateusz (2006 #42921 LO 975)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)

13
27-28







13
  FRANKOWSKI Filip (2007 #44083 LO 6262)
GLKS Nadarzyn (MAZ)

13
25-32







13
  GAWRON Wiktor (2008 #43388 LO 2862)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32







13
  GERKE Mikołaj (2005 #50240 LO 8480)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

13
25-32







13
  JILKE Wiktor (2007 #47947 LO 7527)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)

13
25-32







13
  KAŁUŻA Tomasz (2009 #46333 LO 2817)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

13
25-32







13
  KAROLKIEWICZ Bartłomiej (2006 #47143 LO 4694)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

13
25-32







13
  KĘSIK Gracjan (2006 #47144 LO 4691)
KS GWIAZDA Bydgoszcz (KPM)

13
25-32







13
  KOS Kamil (2007 #41772 LO 2868)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32







13
  KUCZEK Karol (2006 #46067 LO 3047)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)

13
25-32







13
  KUSZ Jakub (2005 #40393 LO 2871)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32







13
  MARKOWICZ Dawid (2005 #40394 LO 2872)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32







13
  MAZIARZ Grzegorz (2006 #49470 LO 3053)
MKS TS Mielec (PKR)

13
25-32







13
  MRUGAŁA Jan (2010 #47455 LO 8875)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

13
25-32







13
  PANFIL Miłosz (2005 #46182 LO 6972)
MLKS PIAST Kruszwica (KPM)

13
25-32







13
  PODWYSZYŃSKI Bartosz (2006 #50242 LO 8482)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)

13
25-32







13
  PUHACEWICZ Maciej (2005 #48264 LO 8399)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

13
25-32







13
  RIFUN Oskar (2005 #46948 LO 2878)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

13
25-32







13
  RÓŻAŃSKI Bertin (2006 #49014 LO 9103)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)

13
25-32







13
  SZOSTAK Michał (2005 #49177 LO 900)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

13
25-32







13
446 KROKOS Bartłomiej (2005 #47883 LO 5922)
MKS KSOS Kraków (MŁP)
22
428
9
33-40
12
E






12
447 GAŁUSZKA Paweł (2005 #44037 LO 2217)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
8
562
9
33-40
12
E






12
448 JACHYMIAK Krzysztof (2007 #45840 LO 4904)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)

9
33-40
12
E






12
  KWIECIŃSKI Jakub (2004 #47513 LO 3233)
UKS GRYF Gdów (MŁP)

9
33-40
12
E






12
450 SKWAREK Krystian (2004 #37538 LO 1266)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
146
69
11
29-32