Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Ogólnopolskie rankingi

# Zawodnik Rkg 0 EW 1. GPP EW 2. GPP EW 3. GPP IMW IMP P-ty
1 SZTWIERTNIA Ilona (2004 #38419 LO 230)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
508
1

155
2

170
1

140
3-4


465
2 WRÓBEL Wiktoria (2006 #35280 LO 240)
MRKS Gdańsk (POM)
278
10

108
9

155
2

170
1


433
3 WIELGOS Zuzanna (2005 #38307 LO 3209)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
213
27

170
1

106
10

155
2


431
4 BRZYSKA Anna (2005 #40106 LO 7098)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)
412
3

140
3-4

140
3-4

140
3-4


420
5 KUBIAK Anna (2004 #36958 LO 3002)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
423
2

123
5

123
5

123
5


369
6 WRZOSEK Wiktoria (2004 #34104 LO 433)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
321
6

119
7

108
9

121
6


348
7 HOŁDA Karolina (2007 #45377 LO 7811)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
126
120
50
5
140
3-4

70
33-40

117
8


327
8 WIŚNIEWSKA Aleksandra (2004 #37307 LO 441)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
268
11

86
17

117
8

119
7


322
9 PRZYBYŁ Liliana (2006 #43311 LO 438)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
201
33
53
3-4
104
11

140
3-4

70
33-40


314
10 HAJDUK Martyna (2004 #35297 LO 4460)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
341
5

106
10

94
14

108
9


308
11 DĄBRZAŁ Zuzanna (2006 #42042 LO 507)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
144
93
60
1
102
12

102
12

104
11


308
12 CIEŚLIK Faustyna (2005 #40806 LO 577)
KS Mysław (ŚLS)
188
42
60
1
70
33-40
60
1
121
6

106
10


297
13 PAWELEC Zuzanna (2006 #42929 LO 462)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
174
54
60
1
121
6

90
16

82
18


293
14 KAŁUŻNY Laura (2004 #38970 LO 2993)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
355
4

74
25-32

119
7

74
25-32


267
15 PIŁAT Agnieszka (2004 #39584 LO 480)
LUKS Chełmno (KPM)
301
8

117
8

76
21-24

74
25-32


267
16 FURMAN Julia (2005 #41985 LO 169)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
246
18

82
18

96
13

86
17


264
17 DURALAK Daria (2004 #42432 LO 8502)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
246
17

96
13

74
25-32

92
15


262
18 KRYSIŃSKA Paula (2005 #44601 LO 7262)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
189
41
60
1
74
25-32

82
18

102
12


258
19 LICBARSKA Adrianna (2004 #43081 LO 237)
MRKS Gdańsk (POM)
250
16

92
15

74
25-32

90
16


256
20 SKUBA Emilia (2005 #42326 LO 6434)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
201
32

68
41-48
54
3
104
11

70
33-40


242
21 CYRWUS Anna (2005 #40705 LO 406)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
220
25

76
21-24

70
33-40

94
14


240
22 PRĘDA Paulina (2004 #43157 LO 4330)
KS AZS AWFIS Gdańsk (POM)
236
22

94
14

68
41-48

76
21-24


238
23 CZUBAKOWSKA Julia (2004 #40516 LO 7956)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
266
13

74
25-32

92
15

70
33-40


236
24 TOMCZAK Weronika (2004 #36961 LO 3020)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
229
23

80
19

78
20

74
25-32


232
25 BOGDANOWICZ Natalia (2007 #44850 LO 193)
WARMIA Lidzbark Warm. (WMZ)
101
162
60
1

60
1
70
33-40
60
1
96
13


226
26 KRAKOWIAK Ewa (2005 #36512 LO 7336)
GKTS Gdańsk (POM)
211
28

70
33-40
60
1
80
19

76
21-24


226
27 GUZIK Aleksandra (2006 #43209 LO 3229)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
144
94
54
3
70
33-40
46
7
86
17

70
33-40


226
28 CZAJA Zuzanna (2005 #41119 LO 232)
MRKS Gdańsk (POM)
180
48
60
1
65
49-56
57
2
76
21-24
60
1
80
19


221
29 DRĄG Marta (2005 #39581 LO 473)
LUKS Chełmno (KPM)
174
53
57
2
74
25-32

68
41-48

78
20


220
30 LEMAŃSKA Klara (2006 #39380 LO 5225)
KRAJNA Sępólno Kraj. (KPM)
205
30

68
41-48
60
1
76
21-24

76
21-24


220
31 GAŁKA Zuzanna (2004 #38561 LO 1879)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
285
9

78
20

68
41-48

74
25-32


220
32 HOLAK Marta (2004 #37165 LO 7452)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
238
21

76
21-24

68
41-48
57
2
74
25-32


218
33 SERAFIN Wiktoria (2005 #43148 LO 8503)
IKTS BROŃ Radom (MAZ)
154
82
47
5-8
68
41-48
60
1
76
21-24

74
25-32


218
34 KOCOŃ Roksana (2004 #34191 LO 475)
LUKS Chełmno (KPM)
258
14

74
25-32

70
33-40

74
25-32


218
35 GĄSIOR Natalia (2004 #33134 LO 228)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
321
7

70
33-40
57
2
70
33-40
57
2
76
21-24


216
36 SYRDA Zuzanna (2006 #44288 LO 6435)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
135
104
46
7
74
25-32

74
25-32

68
41-48


216
37 PODYMA Karolina (2005 #43129 LO 7263)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
179
49
47
5-8
68
41-48
60
1
74
25-32
57
2
70
33-40


212
38 MAŁYSIAK Kamila (2004 #38392 LO 411)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
244
19

70
33-40
60
1
70
33-40
60
1
70
33-40


210
39 SATŁAWA Aleksandra (2004 #37308 LO 982)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
200
34
47
5-8
68
41-48
57
2
74
25-32
60
1
68
41-48


210
40 GASZ Weronika (2005 #39114 LO 488)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)
137
98
60
1
68
41-48
60
1
74
25-32
57
2
68
41-48


210
41 WĄTOR Oliwia (2006 #43233 LO 6716)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
185
45
50
5
74
25-32

65
49-56
54
3
70
33-40


209
42 SOCHA Jaśmina (2004 #42397 LO 6994)
UKS ORLIK Gdynia (POM)
204
31

76
21-24

65
49-56
57
2
68
41-48


209
43 SKIBA Emilia (2007 #43477 LO 3208)
POLITECHNIKA Rzeszów (PKR)
57
219
60
1
76
21-24

68
41-48
60
1
65
49-56


209
44 KRAMEK Adrianna (2005 #40392 LO 2869)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
173
56
54
3
70
33-40
54
3
74
25-32

65
49-56


209
45 BOREK Zuzanna (2006 #41023 LO 457)
KS SYGNAŁ Lublin (LLS)
162
71
54
3
65
49-56
49
5-6
74
25-32
60
1
68
41-48


207
46 PUSTELNIK Kamila (2004 #41090 LO 3014)
JKTS Jastrzębie-Zdrój (ŚLS)
206
29

74
25-32

65
49-56
49
5-6
65
49-56


204
47 WÓJCIK Julia (2004 #40202 LO 2961)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
199
38
52
4
65
49-56
60
1
70
33-40
57
2
68
41-48


203
48 TOŁSTYKO Kinga (2006 #45913 LO 6485)
UKS ZALEW Stepnica (ZPM)
190
40
50
5
68
41-48
60
1
63
57-64
60
1
70
33-40


201
49 JARECKA Malwina (2006 #38777 LO 2195)
VICTORIA Jelcz-Laskowice (DŚL)
151
86
53
3-4
56
E
54
3
70
33-40
52
4
74
25-32


200
50 FRONTCZAK Magda (2004 #41029 LO 5904)
MKS JEDYNKA Łódź (ŁDZ)
223
24

63
57-64
57
2
63
57-64
60
1
65
49-56


191
51 ZNOJEK Klaudia (2005 #44694 LO 7009)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
126
118
60
1

60
1
68
41-48
60
1
63
57-64


191
52 PRZYBYTKOWSKA Wiktoria (2007 #44204 LO 481)
LUKS Chełmno (KPM)
178
50
54
3
63
57-64
46
7
65
49-56
57
2
63
57-64


191
53 WÓJTOWICZ Karolina (2005 #40967 LO 2963)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
158
75
57
2
63
57-64
57
2
65
49-56
54
3
63
57-64


191
54 NIEDŹWIECKA Dominika (2004 #41448 LO 7280)
GMINA Strzelce Opol. (OPO)
218
26

63
57-64
54
3
63
57-64
60
1
63
57-64


189
55 PAWŁOWSKA Maja (2004 #41848 LO 6144)
UKS ALFA Gostynin (MAZ)
184
46
57
2
65
49-56
47
5-8
63
57-64
54
3
57
E


185
56 SKWAREK Julia (2006 #40098 LO 1262)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
177
52
60
1
70
33-40
60
1

54
3



184
57 IWANIUK Zofia (2005 #37960 LO 6130)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)
154
81
54
3
63
57-64
54
3
57
E
60
1
63
57-64


183
58 GOŁĄB Martyna (2005 #40107 LO 4458)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
164
69
57
2
60
E
60
1
65
49-56
54
3
57
E


182
59 SOCHALSKA Julia (2004 #40627 LO 1302)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
185
44
49
5-6
65
49-56
52
4
68
41-48
45
7-8
48
E


181
60 DIETRICH Julia (2004 #39808 LO 233)
MRKS Gdańsk (POM)
200
36
57
2
60
E
52
4
55
E
53
3-4
65
49-56


180
61 KORYZNA Klaudia (2004 #42749 LO 3300)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
199
37
60
1

60
1

60
1



180
62 ŚLIWKA Zofia (2007 #42107 LO 5679)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)
126
119
60
1

54
3

60
1
65
49-56


179
63 BARTKIEWICZ Julia (2007 #43875 LO 466)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
178
51
60
1
68
41-48
54
3

57
2



179
64 DOMITER Julia (2004 #37603 LO 4746)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
243
20

70
33-40
40
9-12
43
E
48
6
65
49-56


178
65 TKOCZ Julia (2005 #38760 LO 2813)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
136
100
57
2
60
E
52
4
55
E
40
9-12
63
57-64


178
66 MADEJ Zuzanna (2004 #45708 LO 5254)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
169
60
57
2
63
57-64
54
3
57
E
54
3
57
E


177
67 GĄSIOR Oliwia (2007 #39131 LO 2806)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
120
130
52
4
55
E
57
2
63
57-64
57
2



175
68 RAKOWSKA Magdalena (2005 #39226 LO 191)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
120
130
54
3

54
3
57
E
60
1
63
57-64


174
69 JURCZYK Julia (2005 #44044 LO 8382)
UKS Dalachów (OPO)
52
235
54
3

60
1
63
57-64
57
2



174
70 CIOSEK Magdalena (2005 #42562 LO 7002)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
117
135
57
2

57
2
60
E
57
2



174
71 OLSZOWA Dominika (2005 #44045 LO 8385)
UKS Dalachów (OPO)
46
254
60
1
65
49-56
57
2

52
4



174
72 GŁADYSZ Julia (2005 #41918 LO 526)
LKTS Luboń (WLP)
95
169
52
4
55
E
60
1
65
49-56
52
4



172
73 KORYZNA Roksana (2005 #43906 LO 3301)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
165
68
57
2

57
2

57
2



171
74 ŁAWNICZAK Agata (2005 #42156 LO 7976)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)
81
186
60
1
63
57-64
54
3

54
3



171
75 FIRSZT Alicja (2004 #40518 LO 7957)
NADWIŚLANIN Płock (MAZ)
171
59
47
5-8
50
E
57
2
60
E
57
2
60
E


170
76 KOPACKA Anna (2006 #44915 LO 6436)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
129
114
44
8
47
E
40
9-12
68
41-48
52
4
55
E


170
77 KORCZAK Natasza (2006 #43978 LO 409)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
117
136
57
2
63
57-64
50
5
63
57-64
44
8



170
78 PACHOLAK Martyna (2004 #44202 LO 477)
LUKS Chełmno (KPM)
158
74
46
7
49
E
52
4
55
E
60
1
65
49-56


169
79 MADEJ Zofia (2007 #45709 LO 5253)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
45
256
49
5-6

57
2
60
E
57
2
60
E


169
80 GAWORSKA Natalia (2007 #41986 LO 179)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
134
105
57
2
60
E
52
4
55
E
54
3



169
81 KILISZEK Kamila (2005 #40075 LO 6710)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
133
106
60
1
65
49-56
48
6
51
E
50
5
53
E


169
82 SŁUCHOCKA Natalia (2006 #44234 LO 9600)
REMIK Stary Folwark (PDL)
88
175
57
2

57
2

54
3



168
83 KURZELA Natalia (2004 #41468 LO 978)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
191
39
47
5-8
50
E
50
5
53
E
48
6
63
57-64


166
84 MATROS Izabela (2007 #45144 LO 446)
LZS VICTORIA Chróścice (OPO)

57
2
60
E
48
6
51
E
54
3



165
85 TLAGA Wiktoria (2004 #43579 LO 7007)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
184
47
54
3

52
4

54
3



160
86 WYCICHOWSKA Amelia (2007 #39487 LO 1800)
KS GOTYK Toruń (KPM)
104
159
48
6
51
E
48
6
51
E
54
3
57
E


159
87 MALARCZYK Martyna (2004 #46678 LO 6195)
UKS GRYF Gdów (MŁP)
148
87
52
4
55
E
52
4
55
E
46
7
49
E


159
88 BOBEK Weronika (2006 #43527 LO 3762)
VISONEX Wierzbięcin (ZPM)
146
91
52
4

52
4

54
3



158
89 GAPIK Paulina (2004 #43859 LO 1195)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
168
62
57
2
60
E
48
6

50
5



158
90 NOWAK Ramona (2004 #41035 LO 6542)
UKS LIS Sierakowice (POM)
168
63
50
5

48
6
51
E
53
3-4
56
E


157
91 MUCA Samanta (2004 #43531 LO 1780)
UKS CZARNI Pieszcz (ZPM)
186
43
48
6

57
2

52
4



157
92 SZULC Wiktoria (2005 #39065 LO 10458)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
130
111
54
3
57
E
47
5-8
50
E
47
5-8
50
E


157
93 PARKOŁA Oliwia (2008 #45422 LO 2111)
GKS Gorzovia (LBU)
48
244
52
4

54
3

50
5



156
94 MAŁEK Aleksandra (2004 #39644 LO 2470)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
157
76
54
3

52
4

50
5



156
95 SASS Dorota (2006 #39168 LO 211)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
155
80
47
5-8
65
49-56
47
5-8
50
E
40
9-12



155
96 RYŻEWSKA Urszula (2006 #46730 LO 8276)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)
85
180
50
5

52
4

52
4



154
97 GÓRALSKA Anna (2005 #42203 LO 4264)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
155
79
52
4

52
4

50
5



154
98 MARUSZAK Emilia (2006 #39462 LO 1792)
KS GOTYK Toruń (KPM)
62
213
44
8
47
E
54
3

52
4



153
99 LIPSKA Agata (2005 #40966 LO 2957)
LEWART AGS Lubartów (LLS)
168
64
40
9-12
43
E
41
10

49
5-6
68
41-48


152
100 JACHYMCZYK Julia (2004 #44894 LO 8381)
UKS Dalachów (OPO)
161
72
52
4

50
5

49
5-6



151
101 ZEMBOWICZ Antonina (2007 #42108 LO 5683)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)

52
4

52
4

47
5-8



151
102 SZCZEPANIK Julia (2004 #40083 LO 164)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
160
73
49
5-6
52
E
48
6

50
5



150
103 RAK Łucja (2004 #41063 LO 766)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
128
115
49
5-9

45
7-8

52
4
55
E


149
104 SMYKOWSKA Julia (2005 #44704 LO 5211)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
74
198
42
9

57
2

50
5



149
105 GOŁĘBIOWSKA Aleksandra (2007 #45637 LO 3252)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)
33
298
45
7-8
48
E
45
7-8
48
E
52
4



148
106 TRACZYK-KĘPA Beata (2004 #44868 LO 5779)
MRKS Gdańsk (POM)
95
168
52
4

41
10

50
5
53
E


146
107 KRUKAR Maja (2005 #38846 LO 6815)
KSTS Krosno (PKR)
42
263
52
4

42
9

52
4



146
108 SZCZEPANIK Weronika (2004 #41954 LO 9992)
niestow. woj. PKR (PKR)
152
84
49
5-6
52
E
44
8
47
E
44
8
47
E


146
109 MARTYNIAK Zuzanna (2004 #43861 LO 1196)
ULKS KUSY Łobudzice (ŁDZ)
167
65
50
5

50
5

46
7



146
110 ZAWADA Oliwia (2007 #41983 LO 5127)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
146
90
52
4

54
3

40
9-12



146
111 ADAMCZEWSKA Aleksandra (2007 #44235 LO 9598)
REMIK Stary Folwark (PDL)

48
6

48
6

49
5-6



145
112 KLIŚ Martyna (2006 #45617 LO 5045)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
49
241
48
6

52
4

45
7-8



145
113 HADRYŚ Matylda (2008 #45028 LO 1417)
SPORTOWIEC Częstochowa (ŚLS)

40
9-12

49
5-6

54
3



143
114 BRZEZIŃSKA Natalia (2008 #45707 LO 5247)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
49
241
45
7-8

49
5-6

48
6



142
115 DRAWS Ewa (2004 #42719 LO 6540)
UKS LIS Sierakowice (POM)
123
124
54
3

46
7

42
9



142
116 KOZAK Amelia (2005 #45324 LO 4461)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
63
211
45
7-8
48
E
41
10
44
E
46
7
49
E


141
117 TEODORCZUK Kinga (2005 #42797 LO 7917)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
136
100
40
9-12
43
E
47
5-8

47
5-8
50
E


140
118 LASMAN Karolina (2005 #50311 LO 8841)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)

50
5

45
7-8

45
7-8



140
119 KOŁOMAŃSKA Emilia (2004 #40074 LO 2319)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
136
99
40
9-12

54
3

45
7-8



139
120 DRACZYŃSKA Martyna (2006 #43468 LO 435)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
113
141
47
5-8

48
6

44
8



139
121 KASPRZAK Lena (2007 #43137 LO 6750)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
33
299
57
2

44
8

38
11-12



139
122 SZMIDT Wiktoria (2006 #41595 LO 1303)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
104
160
40
9-12

49
5-6

49
5-6



138
123 CZYRNIA Justyna (2005 #39171 LO 2805)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)
81
187
45
7-8

45
7-8
48
E
45
7-8



138
124 ZIÓŁEK Nadia (2005 #42145 LO 7323)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
115
139
41
10
44
E
50
5

44
8



138
125 NOWAK Angelika (2007 #45584 LO 1532)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
32
304
48
6

46
7

44
8



138
126 JACCZYK Monika (2004 #39296 LO 1653)
UKS Maków (ŁDZ)
130
108
54
3

40
9-12

44
8



138
127 USAREK Malwina (2006 #41790 LO 7442)
KTS Gliwice (ŚLS)
37
287
49
5-6

49
5-6

40
9-12



138
128 BŹDZIUCH Weronika (2004 #41831 LO 1299)
AUKS TREFL Zamość (LLS)
147
89
45
7-8
48
E
45
7-8

41
10
44
E


137
129 CZABAŃSKA Anna (2007 #41980 LO 5129)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
113
141
40
9-12

46
7

48
6



134
130 PIECKOWSKA Maria (2007 #48356 LO 5255)
DEKORGLASS Działdowo (WMZ)
40
266
41
9-10

49
5-6

44
8



134
131 MENSFELD Natalia (2004 #43981 LO 4753)
UKS PŁOMIEŃ Limanowa (MŁP)
200
35
48
6
51
E
44
8
47
E
33
13-16
36
E


134
132 SŁOMIŃSKA Marta (2005 #42144 LO 7321)
UKS SKOCZEK Sopot (POM)
110
149
44
8
47
E
54
3

33
13-16



134
133 HOŁODNIUK Paulina (2006 #43310 LO 1143)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
107
153
40
9-12

46
7

46
7



132
134 JUREWICZ Martyna (2005 #45458 LO 4092)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
40
266
46
7

45
7-8

40
9-12



131
135 GARBATA Sylwia (2004 #41062 LO 761)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
120
129
45
7-8

42
9

38
11-12
41
E


128
136 WIĘCŁAWSKA Kinga (2004 #41363 LO 673)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)
152
85
48
6

40
9-12

40
9-12



128
137 RAJKOWSKA Sylwia (2006 #43514 LO 3891)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
107
152
40
9-12

40
9-12

47
5-8



127
138 WOLLSCHLAEGER Liliana (2006 #43750 LO 7339)
GKTS Gdańsk (POM)
57
222
42
9

38
12

46
7



126
139 BUCHOWSKA Magda (2009 #46365 LO 251)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
266
40
9-12

46
7

40
9-12



126
140 KURMANOWSKA Julita (2006 #41981 LO 5128)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
124
123
21
21-24

52
4

52
4



125
141 GODLEWSKA Paulina (2006 #43088 LO 6039)
MTS Kwidzyn (POM)
24
328
35
13-14

42
9

48
6



125
142 RIWOŃ Wiktoria (2006 #42728 LO 439)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
66
206
33
13-16

41
10

50
5



124
143 ULATOWSKA Anna (2009 #41481 LO 1152)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
39
277
40
9-12

42
9

41
10



123
144 NOWAK Katarzyna (2007 #45499 LO 2487)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

41
9-10

41
9-10

41
9-10



123
145 LEWANDOWSKA Zuzanna (2004 #37802 LO 3433)
KS STELLA Gniezno (WLP)
169
61


57
2
65
49-56
57
2



122
146 BOCHENEK Kamila (2007 #48192 LO 2506)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
28
310
33
13-16

52
4

36
13



121
147 RABIEGA Natalia (2008 #45016 LO 1263)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)
106
157
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
148 CYTACKA Martyna (2004 #47221 LO 4091)
KTS MOKSIR Zawadzkie (OPO)
84
181
40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
149 FILIPEK Angelika (2007 #43609 LO 882)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

40
9-12

40
9-12

40
9-12



120
150 NIKIEL Amelia (2005 #45828 LO 512)
IKTS NOTEĆ Inowrocław (KPM)
51
238
33
13-16

38
11-12

48
6



119
151 KAMIŃSKA Martyna (2006 #46892 LO 7447)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
33
293
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
40
9-12



119
152 SZURGOT Anna (2005 #42440 LO 6979)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
66
205
48
6

33
15

38
11-12



119
153 WNUK Natalia (2006 #42925 LO 987)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
53
231
40
9-12
43
E
39
11
42
E
28
18
31
E


116
154 TRYBUŁA Weronika (2007 #45500 LO 2493)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)

41
9-10

27
17-20

46
7



114
155 BYTOF Magdalena (2005 #44745 LO 7201)
SMS Włodawa (LLS)
60
216
33
13-16

38
11-12

42
9



113
156 KROCZEK Marta (2004 #39139 LO 7431)
KTS Gliwice (ŚLS)
37
283
40
9-12

40
9-12

33
13-16



113
157 ZIMNICKA Marta (2007 #42964 LO 5783)
MRKS Gdańsk (POM)
33
299
39
11

31
16

41
10



111
158 DYMEK Mia (2007 #45989 LO 6888)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

35
13-14

41
9-10

35
13-14



111
159 MAKOS Nikola (2007 #44948 LO 4444)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)
27
317
40
9-12

40
9-12

31
16



111
160 KACZMARCZYK Julia (2007 #45902 LO 42)
TTS POLONIA Bytom (ŚLS)

24
17-24
27
E
40
9-12
43
E
40
9-12



110
161 MOMOT Kamila (2004 #41061 LO 764)
ROZTOCZE Szczebrzeszyn (LLS)
98
165
40
9-12

33
13-16

33
13-16
36
E


109
162 POŹNIAK Aleksandra (2006 #44906 LO 90)
ZKS Zielona Góra (LBU)
142
97
54
3



54
3



108
163 MAGDZIAREK Maria (2007 #45964 LO 7977)
MKS TS WARTA Oborniki (WLP)

35
13-14

35
13-14

38
11-12



108
164 CHYŁA Nikola (2005 #40387 LO 2859)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
45
257
33
13-16
36
E
27
17-20
30
E
38
12
41
E


107
165 FELSKOWSKA Martyna (2004 #38353 LO 9185)
UKS REMUS Miechucino (POM)
24
339
38
12

36
13

33
13-16



107
166 JARKOWSKA Alicja (2005 #39202 LO 6576)
OSTRÓDZIANKA Ostróda (WMZ)
111
147
54
3



52
4



106
167 WINKLARZ Malwina (2006 #48001 LO 5214)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)

27
17-20

33
13-16

46
7



106
168 RAJKOWSKA Katarzyna (2009 #45208 LO 3890)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)

33
13-16

33
13-16

40
9-12



106
169 GRUCHAŁA Laura (2005 #40877 LO 420)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

33
13-16

40
9-12

33
13-16



106
170 SAMIEC Maja (2006 #43578 LO 7005)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)
163
70
52
4

54
3





106
171 TULEJA Natalia (2004 #49436 LO 2740)
CKIS Skawina (MŁP)

33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
33
13-16



105
172 JASIECKA Zuzanna (2006 #43613 LO 3429)
KS STELLA Gniezno (WLP)
88
174
38
11-12

32
15-16
35
E
32
15-16



105
173 KURZAWSKA Maja (2006 #43455 LO 3650)
ENERGA KTS Toruń (KPM)
122
126
52
4
55
E
50
5





105
174 JEZIK Aleksandra (2005 #42177 LO 189)
KU AZS UJD Częstochowa (ŚLS)
119
133
49
5-6


3
E
49
5-6
52
E


104
175 WASILEWSKA Julia (2004 #46169 LO 259)
UKS ATS Białystok (PDL)
171
57
52
4



49
5-6
52
E


104
176 SIEWIERSKA Lena (2006 #47997 LO 5209)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
328
27
17-20

33
13-16

44
8



104
177 SKOWRONEK Anna (2005 #49178 LO 901)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

21
21-24

40
9-12
43
E
40
9-12



104
178 SUDOŁ Amanda (2004 #47738 LO 3832)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)
106
154
24
17-24

40
9-12

40
9-12



104
179 DOLOT Maria (2005 #37930 LO 5130)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
130
110
44
8

33
13-16

27
17-20



104
180 BRACHACZEK Nadine (2007 #44029 LO 3397)
KUŹNIA MARTEX Rybnik (ŚLS)
48
245
40
9-12
43
E
33
13-16
36
E
24
17-24



103
181 BOROWIK Dominika (2006 #43537 LO 3691)
UKS NAŁĘCZ Ostroróg (WLP)
32
303
32
15-16

35
13-14

35
13-14



102
182 BOJANOWSKA Magdalena (2006 #42893 LO 778)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
72
200
27
17-20

32
15-16

42
9



101
183 KOWALCZYK Maja (2004 #46504 LO 6524)
KS ELTA Łódź (ŁDZ)
66
206
33
13-16

33
13-16

35
13-15



101
184 SOWA Anżelika (2007 #43467 LO 779)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
97
167
33
13-16

38
12

30
17



101
185 PANEJKO Zuzanna (2004 #46195 LO 3091)
KTS Tarnobrzeg (PKR)
108
151
41
9-10

32
15-16

27
17-20



100
186 SZUBA Magdalena (2007 #47264 LO 2515)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)
17
358
33
13-16

27
17-20

39
11



99
187 KOWALCZYK Julia (2004 #41004 LO 6441)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
119
132
33
13-16

33
13-16

33
13-16



99
188 WŁODARCZYK Zofia (2006 #47474 LO 6326)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
21
346
33
13-16

33
13-16

33
13-16



99
189 SOKOŁOWSKA Maja (2008 #44907 LO 95)
ZKS Zielona Góra (LBU)



52
4

46
7



98
190 KACZMAREK Kamila (2005 #40389 LO 2867)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
92
172
24
17-24
27
E
38
12
41
E
27
17-20
30
E


98
191 NIEDŹWIADEK Oliwia (2005 #41659 LO 1657)
UKS Maków (ŁDZ)
75
197
27
17-20

44
8

27
17-20



98
192 NOWICKA Zuzanna (2006 #44904 LO 2830)
KTS NOTEĆ Czarnków (WLP)
38
280
50
5

48
6





98
193 ŚCIESZKA Karolina (2004 #43980 LO 413)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)
148
88
27
17-20
30
E
27
17-20

40
9-12



97
194 BRUZDA Julia (2005 #44860 LO 6437)
KS BRONOWIANKA Kraków (MŁP)
87
176
40
9-12
43
E
21
21-24
24
E
27
17-20
30
E


97
195 ŁACHUT Karolina (2005 #44060 LO 647)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
121
128


46
7

50
5



96
196 TOCZEK Martyna (2005 #45193 LO 648)
UKS CHAMPION Police (ZPM)
117
137


48
6

48
6



96
197 WITUCH Magdalena (2004 #42881 LO 1114)
KS OGNIWO Chełm (LLS)
13
372
24
17-24

33
13-16

38
11-12



95
198 CZAJKOWSKA Weronika (2008 #44777 LO 6034)
MTS Kwidzyn (POM)
72
200
27
17-20

30
17

38
11-12



95
199 WOLSKA Marta (2006 #46853 LO 3800)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
84
182
27
17-20

33
13-16

35
13-15



95
200 WIECZOREK Zuzanna (2006 #45468 LO 3798)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
36
289
33
13-16

27
18-20

35
13-15



95
201 POROŻYŃSKA Kornelia (2005 #43164 LO 5776)
MRKS Gdańsk (POM)
57
225
32
15-16

39
11

24
17-24



95
202 KOWALSKA Julia (2005 #46667 LO 7369)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
58
218
33
13-16

38
11-12

24
17-24



95
203 KULCZYCKA Wanessa (2010 #45740 LO 2116)
GKS Gorzovia (LBU)

46
7



48
6



94
204 PRZYBYSIAK Natalia (2004 #48956 LO 4783)
UKS RETURN Piaseczno (MAZ)
72
199
27
17-20

27
17-20

40
9-12



94
205 OZGA Klaudia (2005 #43392 LO 2875)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
78
194
38
11-12
41
E
27
17-20

23
21-22
26
E


94
206 BUCA Anna (2004 #42132 LO 2359)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
143
95
44
8

50
5





94
207 KOŁEK Oliwia (2007 #47009 LO 3789)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
52
234
33
13-16

33
13-16

27
17-20



93
208 STUDNICKA Anna (2006 #45850 LO 2223)
MKS SKAWA Wadowice (MŁP)
27
313
33
13-16
36
E
27
17-20
30
E
27
17-20



93
209 BAJER Emilia (2005 #46034 LO 3864)
TKKF Dobczyce (MŁP)
54
229
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
21
21-24



93
210 KONIECZNA Magdalena (2004 #40534 LO 4638)
LKTS Luboń (WLP)
121
127
38
11-12

27
17-20

27
17-20



92
211 SUŁAWA Katarzyna (2005 #42685 LO 3129)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
64
209
24
21

32
15-16

35
13-14



91
212 MIKITA Edyta (2004 #40602 LO 6569)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
64
210
33
13-16

24
17-24

33
13-16



90
213 SZURGOT Agata (2005 #42439 LO 6978)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)
57
220
35
13-14

22
22

33
13-16



90
214 PRZEMYK Kamila (2008 #46377 LO 1927)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

33
13-16

33
13-16

24
17-24



90
215 HAWRO Kinga (2008 #45671 LO 9710)
niestow. woj. PKR (PKR)

33
13-16

57
2





90
216 GUZ Dominika (2006 #43089 LO 6042)
MTS Kwidzyn (POM)
57
223
46
7

44
8





90
217 GRABAS Julia (2005 #40388 LO 2863)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)
112
144
45
7-8
48
E
39
11
42
E




90
218 CHWOJKO Jagoda (2004 #39391 LO 10746)
niestow. woj. PKR (PKR)
254
15

90
16






90
219 POLOCZEK Wiktoria (2004 #45781 LO 4725)
OKS Olesno (OPO)



40
9-12

49
5-6



89
220 KABS Agata (2004 #49900 LO 6645)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



50
5

39
11



89
221 KABS Paulina (2004 #49901 LO 6646)
PEŁCZ Górki Noteckie (LBU)



46
7

41
10



87
222 KUZIO Aleksandra (2007 #45927 LO 7353)
UKS ZARABIE Myślenice (MŁP)
33
293
27
17-20

27
17-20

33
13-16



87
223 KOLASA Iwona (2007 #42293 LO 7448)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)
27
313
33
13-16
36
E
33
13-16
36
E
15
25-28



87
224 KŁAK Dagmara (2007 #45670 LO 7102)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)

41
9-10

46
7





87
225 RAJKOWSKA Joanna (2004 #43513 LO 3889)
OLIMPIJCZYK Jeżewo (MAZ)
111
145
47
5-8

40
9-12





87
226 DRAWS Anna (2008 #42910 LO 6541)
UKS LIS Sierakowice (POM)
57
221
27
17-20

35
14

24
17-24



86
227 TOBOREK Maria (2008 #46686 LO 2818)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

40
9-12



45
7-8



85
228 SOBCZAK Natalia (2005 #42686 LO 984)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
84
183
27
17-20

26
19-20

32
15-16



85
229 GARGOL Amelia (2006 #45576 LO 4155)
Klub AZS PWSZ Nysa (OPO)

44
8

40
9-12





84
230 KACZAN Alicja (2006 #41482 LO 1145)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
39
277
33
13-16

15
25-28

35
13-14



83
231 RUJNER Lilianna (2006 #43636 LO 5207)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
33
293
41
10

42
9





83
232 KRAJEWSKA Aleksandra (2006 #39067 LO 10460)
SKS 40 Warszawa (MAZ)
106
156
40
9-12
43
E
40
9-12





83
233 SKAWIŃSKA Nikola (2007 #41485 LO 1150)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
81
187
15
25-28

35
13-14

32
15-16



82
234 OSIŃSKA Małgorzata (2006 #43902 LO 7821)
MKS EMDEK Bydgoszcz (KPM)
51
238
38
11-12

44
8





82
235 MAZUR Maja (2007 #45639 LO 4517)
FKS STAL Kraśnik (LLS)
9
386
24
17-24

24
17-24

33
13-16



81
236 SPENDEL Aleksandra (2007 #44897 LO 2812)
UKTS SOKÓŁ Orzesze (ŚLS)

33
13-16

24
17-24

24
17-24



81
237 PAWŁOWSKA Paulina (2007 #46882 LO 2701)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
40
266
41
9-10

40
9-12





81
238 DANEWICZ Dominika (2006 #50537 LO 9723)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)

40
9-12



40
9-12



80
  MIKULSKA Kinga (2008 #48446 LO 3497)
WŁÓKNIARZ Pabianice (ŁDZ)

40
9-12



40
9-12



80
240 PALUSZKIEWICZ Joanna (2004 #45620 LO 5052)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
155
78
40
9-12

40
9-12





80
241 ZAWADZKA Olga (2007 #42670 LO 216)
GLKS Nadarzyn (MAZ)
27
313
40
9-12

40
9-12





80
242 CZAJA Julia (2010 #45401 LO 5785)
MRKS Gdańsk (POM)
37
285
21
21-24

24
21

33
13-16



78
243 RUDZKA Oliwia (2005 #49179 LO 902)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

27
17-20

21
21-24
24
E
27
17-20



78
244 JĘDREK Julia (2005 #50295 LO 8717)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

24
17-24

21
21-24

32
15-16



77
245 BREŚ Aleksandra (2006 #41619 LO 6843)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
93
171
33
13-16

44
8





77
246 PAPIERNIK Nadia (2006 #42045 LO 4519)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
57
223
33
13-16
36
E
41
10





77
247 PIOTROWICZ Zofia (2006 #44073 LO 8695)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

23
21-22

21
21-24

32
15-16



76
248 KOPEĆ Angelika (2004 #42084 LO 4601)
ULKS Szynczyce (ŁDZ)
135
102
46
7

30
17





76
249 KAMROWSKA Marcelina (2005 #48676 LO 5202)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
328
33
13-16



42
9



75
250 BUDZISZ Weronika (2006 #45333 LO 3786)
ULKS Moszczenica (ŁDZ)
53
230
33
13-16

21
21-24

21
21-24



75
251 KAWECKA Maja (2007 #47993 LO 5203)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)



33
13-16

41
10



74
252 HUTNIK Nikola (2005 #44390 LO 3508)
TKS GRANIT Strzelin (DŚL)
26
321
27
17-20

26
19-20

21
21-24



74
253 PAPIERNIK Laura (2006 #42044 LO 1282)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)

33
13-16
36
E
38
11-12





74
254 CICHOSZ Klaudia (2004 #45623 LO 5044)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
103
161
40
9-12

33
13-16





73
255 MADEJ Faustyna (2005 #50297 LO 8719)
PUKS ARKA Łętownia (PKR)

24
17-24

21
21-24

27
17-20



72
  SKRZESZEWSKA Agata (2005 #40397 LO 2880)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
17-24

21
21-24

27
17-20



72
257 DUDEK Amelia (2005 #40606 LO 6566)
ULKS Dzierzkowice (LLS)

15
25-28

33
13-16

24
17-24



72
258 TRACZYK-KĘPA Kalina (2006 #44600 LO 5778)
MRKS Gdańsk (POM)
48
248
21
21-24

27
19

24
17-24



72
259 TRĄBKA Oliwia (2004 #47657 LO 7379)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)
65
208
24
17-24

24
17-24

24
17-24



72
260 BUCZEK Patrycja (2005 #49369 LO 2148)
KTS Krościenko Wyżne (PKR)

38
11-12

32
15-16





70
261 JARZYŃSKA Julia (2004 #43972 LO 6440)
TĘCZA Budki Piaseckie (MAZ)
105
158
21
21-24

21
21-24

27
17-20



69
262 ZAJĄC Hanna (2006 #43484 LO 5310)
KU AZS UE Wrocław (DŚL)
26
321
19
23-24

29
17-18

21
21-24



69
263 KAŹMIERCZAK Weronika (2005 #41941 LO 815)
SKF MKTS Opalenica (WLP)
157
77




60
1
68
41-48


68
264 ŚWINIARSKA Weronika (2006 #46171 LO 2491)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)
27
317


27
17-20

41
9-10



68
265 ROŻEK Katarzyna (2005 #48007 LO 3092)
KTS Tarnobrzeg (PKR)

33
13-16



35
14



68
266 WOLNIAK Wiktoria (2007 #50326 LO 8926)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

19
23-24

21
21-24

27
17-20



67
267 GAJ Milena (2008 #43608 LO 883)
UKS ROKICIE Szczytniki (MŁP)

40
9-12

27
17-20





67
268 KAMIŃSKA Amelia (2008 #44890 LO 5715)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
24
338
33
13-16

33
13-16





66
269 SURDYK Zuzanna (2006 #46465 LO 6746)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
41
265
26
19-20

38
11-12





64
270 ZAWIŚLAK Lena (2010 #47158 LO 2634)
LKS OMEGA Kleszczów (ŁDZ)
44
259
21
21-24

21
21-24

21
21-24



63
271 ORŁOWSKA Alicja (2010 #49745 LO 5144)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

21
21-24

21
21-24

21
21-24



63
272 MIKOŁAJEWSKA Daria (2005 #47541 LO 1531)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)
16
360
30
17

32
15-16





62
273 OSKIERA Aleksandra (2008 #43499 LO 5706)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)



21
21-24

40
9-12



61
274 WÓJCIK Ada (2005 #48912 LO 5356)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

15
25-28

13
25-32

33
13-16



61
275 WAWRZYNIAK Zuzanna (2006 #46464 LO 6755)
PIONIER Kleszczewo (WLP)
56
226
44
8

17
25





61
276 LASKOWSKA Katarzyna (2005 #44359 LO 6318)
ŁKS PROMNIK Łaskarzew (MAZ)
81
189
27
17-20

33
13-16





60
277 KOBYLIŃSKA Karolina (2005 #44412 LO 3043)
MLKS GMINY Leżajsk (PKR)
100
163
33
13-16

27
17-20





60
278 PACELT Anna (2007 #47620 LO 7398)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)

33
13-16

27
17-20





60
279 BARTOSZEK Julia (2008 #45509 LO 428)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
44
258
16
25-26

27
18-20

16
25-27



59
280 WŁODARCZYK Nicoll (2004 #41471 LO 986)
GLKS ORLĘTA Krosnowice (DŚL)
86
178
27
17-20
30
E
29
17-18





59
281 KOZAK Maja (2007 #44604 LO 4462)
MLKS NURT Przemyśl (PKR)
31
306

3
E
17
25
20
E
32
15-16
35
E


58
282 BIŃKIEWICZ Julia (2006 #47528 LO 5298)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
42
262
16
25-26

15
25-28

27
17-20



58
283 KOCIK Wiktoria (2009 #46990 LO 4066)
DWÓJKA Rawa Mazowiecka (ŁDZ)
52
233
27
17-20

15
25-28

16
25-27



58
284 STALA Sylwia (2006 #45120 LO 9373)
IKS JEZIORO Tarnobrzeg (PKR)
114
140




57
2



57
285 MOSKAŁA Julia (2007 #43206 LO 1924)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

24
17-24



33
13-16



57
286 FOLEK Klaudia (2004 #36301 LO 1916)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)
72
200
33
13-16



24
17-24



57
287 PIĘKOSZ Natalia (2005 #48120 LO 1087)
TG SOKÓŁ Brzesko (MŁP)

27
17-20

15
25-28

15
25-28



57
288 OSIŃSKA Oliwia (2007 #43876 LO 470)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
174
55
57
2







57
289 DZWONKOWSKA Marta (2005 #43554 LO 4839)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)

32
15-16



24
17-24



56
290 FURTAK Milena (2006 #45114 LO 3123)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
9
384
10
29-33

19
23-24

26
19-20



55
291 BAZYLEWSKA Zuzanna (2010 #46796 LO 786)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
9
384
15
25-28

19
23-24

21
21-24



55
292 ANDRUNIK Julia (2005 #42798 LO 7918)
MKS POGOŃ Siedlce (MAZ)
54
228
27
17-20

27
17-20





54
293 WILLE Laura (2008 #46146 LO 4136)
KTS Sieradz (ŁDZ)
18
356
27
17-20

27
18-20





54
294 MALINOWSKA Agata (2005 #43155 LO 2541)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)

27
17-20

27
17-20





54
295 GLIŃSKA Zuzanna (2004 #41887 LO 8019)
TOP-SPIN Szczecin (ZPM)
167
67
54
3







54
296 OLSZAŃSKA Patrycja (2004 #42785 LO 5848)
UKS JORDAN Zakliczyn (MŁP)
113
141
21
21-24

21
21-24

11
29-32



53
297 WITKOWSKA Wiktoria (2005 #43294 LO 7053)
UKS SŁOWIAN Mrowino (WLP)
62
212
32
15-16

21
21-24





53
298 MIRECKA Milena (2008 #43500 LO 5705)
BOGORIA Grodzisk Maz. (MAZ)





52
4



52
  SKORUPSKA Weronika (2006 #46546 LO 3305)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)





52
4



52
  ZARYCHTA Maria (2007 #46105 LO 7017)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)





52
4



52
301 GUZ Daria (2005 #43090 LO 6041)
MTS Kwidzyn (POM)
37
285


28
18

24
17-24



52
302 BUCZKOWSKA Wiktoria (2004 #46799 LO 8518)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)
127
116


11
29-32

39
11



50
303 DOLIŃSKA Anna (2005 #50291 LO 8689)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

23
21-22



27
17-20



50
304 KOZIEŁ Aleksandra (2006 #46540 LO 7001)
LUKS RADOŚĆ Porzecze (ŚWI)



50
5





50
  SOCZKO Wiktoria (2005 #49024 LO 9105)
UKS DOJLIDY Białystok (PDL)



50
5





50
  STRĄCZEK Kinga (2006 #44121 LO 8897)
UKS SP Korzeniów (PKR)
127
117


50
5





50
  WACHOWIAK Klaudia (2006 #40369 LO 8945)
SPÓŁDZIELCA Kobylin (WLP)
30
308


50
5





50
308 LITWIŃSKA Daria (2005 #45556 LO 4992)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
40
272
50
5







50
309 CZERNIAK Weronika (2005 #38830 LO 8962)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)

50
5







50
310 SKARŻYŃSKA Maria (2008 #43368 LO 2703)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
85
179
49
5-6







49
311 FRELICH Patrycja (2007 #44873 LO 4634)
LKTS Luboń (WLP)
68
203




48
6



48
  STAROŃ Kinga (2007 #43655 LO 9900)
UKS Niedźwiada Dolna (PKR)





48
6



48
313 MAJCHRZAK Małgorzata (2007 #49419 LO 2528)
KS SPÓJNIA Warszawa (MAZ)



21
21-24

27
17-20



48
314 KOŁODZIEJCZYK Emilia (2004 #42032 LO 5486)
ULKS RUCH Pniów (ŚLS)
48
248


24
17-24

24
17-24



48
  SALECKA Wiktoria (2008 #48391 LO 7373)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



24
17-24

24
17-24



48
  URBANOWICZ Klaudia (2009 #45255 LO 401)
KS VIRET CMC Zawiercie (ŚLS)



24
17-24

24
17-24



48
317 KRZEMPEK Wiktoria (2007 #46378 LO 1923)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)

24
17-24



24
17-24



48
318 SNOCHOWSKA Dominika (2004 #47331 LO 4994)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
153
83


48
6





48
  SOBCZAK Nikola (2007 #43171 LO 8961)
UKTS OLIMPIA Lubsko (LBU)



48
6





48
320 WAROWNA Maja (2008 #44578 LO 2329)
UKS DYNAMO Gózd (LLS)
37
284
24
17-24

24
17-24





48
321 JANOSZCZYK Julia (2007 #44888 LO 5714)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
35
292
24
17-24

24
17-24





48
322 NOWACKA Klaudia (2006 #45552 LO 5003)
KS FENIKS Jaworznia (ŚWI)
46
254
48
6







48
323 WAŻNA Magdalena (2007 #48616 LO 7390)
UKS SPARTAKUS Otyń (LBU)

48
6







48
324 KISZCZAK Emilia (2006 #44271 LO 6812)
KSTS Krosno (PKR)
32
305
24
17-24



23
21-22



47
325 KOZŁOWSKA Martyna (2005 #50292 LO 8690)
CKS HELIOS Czempiń (WLP)

26
19-20

21
21-24





47
326 KALKOWSKA Agata (2005 #49988 LO 6980)
BENIAM. Starogard Gd. (POM)

27
17-20

20
23





47
327 PROSTKO Elżbieta (2006 #42913 LO 5402)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)





46
7



46
328 ŻACZEK Kalina (2009 #47542 LO 1535)
UKS MINI-MAX Lubasz (WLP)

19
23-24

27
17-20





46
329 ROPEL Zuzanna (2004 #45400 LO 9186)
UKS REMUS Miechucino (POM)
13
372
21
21-24

25
20





46
330 SUDOMIRSKA Daria (2006 #41620 LO 6866)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
48
246
22
22

24
21





46
331 KOBER Laura (2004 #39145 LO 2361)
CHROBRY Międzyzdroje (ZPM)
167
66
46
7







46
332 WALKOWIAK Amelia (2005 #43847 LO 6913)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)
27
317
46
7







46
333 WIERCISZEWSKA Magda (2004 #48151 LO 8432)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)





45
7-8



45
  ZUBRYCKI Olga (2009 #49850 LO 6125)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





45
7-8



45
335 FIJAŁ Oliwia (2006 #44965 LO 2071)
UKS KOSYNIER Sobowidz (POM)

21
21-24



24
17-24



45
336 PINGOT Zuzanna (2008 #48985 LO 3443)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



45
7-8





45
  RUCIŃSKA Lena (2010 #49530 LO 3446)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



45
7-8





45
338 KRYNICKA Alicja (2009 #44843 LO 2698)
LUKS ABC ŻAK Pisanica (WMZ)
82
184
45
7-8







45
339 GODLEWSKA Karolina (2009 #48856 LO 9045)
UKS ATS Białystok (PDL)
40
266
45
7-8







45
340 GŁOWACKA Julia (2007 #48982 LO 9861)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)

45
7-8







45
341 SKORUPSKA Adrianna (2007 #46545 LO 3304)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)





44
8



44
342 DEPTUŁA Małgorzata (2006 #43353 LO 3337)
LUKS FALA Trzebiatów (ZPM)



44
8





44
  SAKOWICZ Julia (2006 #50538 LO 9724)
LUKS GOKSiT Suchowola (PDL)



44
8





44
344 SZYCHOWSKA Magdalena (2006 #44437 LO 3313)
MUKS BOCIAN Słońsk (LBU)
48
247




42
9



42
  WIKTOR Julia (2008 #47491 LO 697)
ATS BINGO Ropczyce (PKR)





42
9



42
  ZIARKO Gabriela (2004 #43918 LO 5403)
UKS KONIECZKI Ełk (WMZ)
98
166




42
9



42
347 STACHURA Magdalena (2005 #47442 LO 4434)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)



21
21-24

21
21-24



42
348 OWSIK Maja (2010 #49748 LO 5147)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)

21
21-24

21
21-24





42
349 MACIAŁEK Natalia (2008 #45673 LO 7106)
PKS KOLPING Jarosław (PKR)





41
10



41
350 MATUSZEWSKA Kinga (2005 #47485 LO 4841)
UKS OLIMPIA Gniew (POM)

17
25



24
17-24



41
351 WOJCIECHOWSKA Sara (2008 #44788 LO 1883)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)
25
327
19
23-24

22
22





41
352 SAMULSKA Natalia (2006 #43268 LO 4520)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
24
339
38
11-12
41
E






41
353 MAZUR Katarzyna (2004 #48150 LO 8431)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)
36
290




40
9-12



40
  ROMANOWSKA Magda (2008 #45616 LO 5054)
UKS SOKOLIK Niemodlin (OPO)
78
193




40
9-12



40
  STACHURSKA Nicola (2006 #51078 LO 10548)
SŁONECZNY S. Białystok (PDL)





40
9-12



40
356 WITKOWSKA Julia (2009 #49527 LO 3437)
WEL Lidzbark Welski (WMZ)



40
9-12





40
357 KOSTRZEWA Martyna (2004 #43887 LO 3161)
KS AJDE Oleśnica (DŚL)
109
150
40
9-12







40
358 POPOWSKA Izabela (2008 #48554 LO 8402)
MLUKS MOSIR Grajewo (PDL)

40
9-12







40
359 GĘCA Martyna (2004 #50008 LO 7089)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)

15
25-28

24
17-24





39
360 NETER Oliwia (2004 #41556 LO 3126)
SUDETY Międzylesie (DŚL)
81
185




38
12



38
361 SZUSTER Oliwia (2004 #39649 LO 2476)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)



38
11-12





38
362 ŁAPA Agata (2004 #40713 LO 8896)
UKS SP Korzeniów (PKR)
145
92


36
13





36
363 GORELA Natalia (2004 #51161 LO 10651)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)





35
13-14



35
  KIERSNOWSKA Natalia (2010 #49851 LO 6136)
TS ÓSEMKA Białystok (PDL)





35
13-14



35
365 GRABIEC Aleksandra (2005 #42591 LO 8895)
UKS SP Korzeniów (PKR)
131
107


35
14





35
  OŻGA Katarzyna (2005 #38559 LO 7615)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)



35
13-14





35
367 MROCZKA Alicja (2008 #47453 LO 4911)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)





33
13-16



33
  SOKÓŁ Melania (2005 #44734 LO 7296)
MOSM Tychy (ŚLS)
13
372




33
13-16



33
369 INDEKA Weronika (2007 #43375 LO 1444)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)



33
13-16





33
  WACHOWSKA Sara (2004 #39333 LO 1281)
BOSIR ULKS Barcin (KPM)
86
177


33
13-16





33
371 MICHNIK Marta (2008 #46510 LO 4445)
STS SDK PONG Wieluń (ŁDZ)



11
29-32

21
21-24



32
372 KUBERA Małgorzata (2008 #45900 LO 1148)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)
39
277
15
25-28



15
25-27



30
373 PILARSKA Weronika (2009 #47994 LO 5205)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
328


30
17





30
374 BOROWCZYK Magdalena (2005 #49136 LO 753)
KS Dąbcze (WLP)

28
18







28
375 LECH Maja (2009 #47457 LO 4910)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)





27
17-20



27
  OCHOCKA Róża (2006 #43835 LO 6901)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)





27
17-20



27
377 LIPSKA Małgorzata (2005 #43751 LO 5793)
MRKS Gdańsk (POM)
24
328
27
17-20







27
  SAWALA Adrianna (2006 #47996 LO 5208)
LUKS KUSY Laskowice (KPM)
24
328
27
17-20







27
379 HAWEŁKO Nadia (2008 #47313 LO 1571)
LUKS Chełmno (KPM)

27
17-20







27
380 OLCZYK Izabella (2004 #45110 LO 9990)
ŚNIEŻNIK Stronie Śl. (DŚL)
130
109




26
19-20



26
381 KORSZUN Oliwia (2007 #44523 LO 6849)
UKS ŻAK Gierałtowiec (DŚL)
9
386
10
29-33

15
25-28





25
382 ZACZKIEWICZ Iga (2007 #46793 LO 781)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)

10
29-33

15
25-28





25
383 KARCZMARZ Maria (2009 #49463 LO 2947)
LEWART AGS Lubartów (LLS)





24
17-24



24
  KUBIAK Katarzyna (2004 #41695 LO 5948)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)





24
17-24



24
  MICHALAK Amelia (2006 #48913 LO 5355)
KTS OPTIMA Lublin (LLS)





24
17-24



24
  MYŚLIWIEC Marta (2007 #48836 LO 7297)
MOSM Tychy (ŚLS)





24
17-24



24
  NAKONIECZNA Zofia (2007 #44778 LO 6050)
MTS Kwidzyn (POM)
37
282




24
17-24



24
  WOJTAK Agnieszka (2006 #42521 LO 6575)
ULKS Dzierzkowice (LLS)
51
237




24
17-24



24
389 KARKOSZKA Jagoda (2009 #45355 LO 1264)
GUKS PROSNA Wieruszów (ŁDZ)



11
29-32

13
28-29



24
390 BRONIKOWSKA Zuzanna (2007 #45190 LO 1436)
Czechowice-Dziedzice (ŚLS)



24
17-24





24
  RYMCZUK Nikola (2004 #39363 LO 2014)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
40
271


24
17-24





24
392 CHUDZICKA Emilia (2005 #45969 LO 5713)
LUKS FALA Piotrawin (LLS)
61
215
24
17-24







24
393 BRATEJKO Izabela (2005 #40384 LO 2857)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
17-24







24
  GOC Amelia (2005 #49580 LO 3824)
MEBLE ANDERS Żywiec (ŚLS)

24
17-24







24
  KOCZOT Agata (2005 #47821 LO 7804)
UMKS Biłgoraj (LLS)

24
17-24







24
  MARZEC Wiktoria (2005 #47822 LO 7805)
UMKS Biłgoraj (LLS)

24
17-24







24
  MŁYNARSKA Monika (2005 #40395 LO 2873)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)

24
17-24







24
398 BRZĘK Patrycja (2005 #46960 LO 2924)
MOKSIR Czchów (MŁP)
33
299




21
21-24



21
  KAWICKA Lena (2008 #43036 LO 7061)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)
13
369




21
21-24



21
  OLEKSYN Weronika (2007 #43044 LO 7067)
SKTS RATAJE 50 Poznań (WLP)





21
21-24



21
  PERZ Izabela (2008 #47441 LO 4428)
MAGNUM Koźmice Wielkie (MŁP)





21
21-24



21
  ZAJĄC Anna (2009 #46822 LO 1884)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)





21
21-24



21
403 BUTRYN Julia (2007 #41769 LO 2858)
GIM-TIM 5 Stalowa Wola (PKR)



21
21-24





21
404 DUDEK Daria (2006 #47773 LO 5946)
SKS JUNIOR Łucka (LLS)





17
25



17
405 RATAJCZAK Ewelina (2007 #47791 LO 6904)
UKS CZTERNASTKA Poznań (WLP)

17
25







17
406 GRZEJSZCZYK Adrianna (2006 #47529 LO 5299)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
26
321




16
25-27



16
  MROZIŃSKA Martyna (2007 #46862 LO 7180)
UKS TENISISTA Rudno (POM)





16
25-26



16
  OCHENKOWSKA Julia (2007 #46863 LO 7181)
UKS TENISISTA Rudno (POM)





16
25-26



16
409 BOROWSKA Julia (2008 #47379 LO 2484)
KS POLONIA Śmigiel (WLP)



16
26





16
410 KORZENIOWSKA Zuzanna (2006 #46297 LO 9925)
MKS NYSA Kłodzko (DŚL)
13
367




15
25-27



15
  KUNKA Aleksandra (2008 #50074 LO 7445)
UKS TORNADO Waksmund (MŁP)





15
25-28



15
  PASIERBSKA Izabela (2006 #46702 LO 8522)
WRATISLAVIA Wrocław (DŚL)





15
25-27



15
  PIETRUSZYŃSKA Natasza (2008 #49717 LO 4900)
KS GORCE Nowy Targ (MŁP)





15
25-28



15
414 BEZAK Zuzanna (2008 #43566 LO 2742)
CKIS Skawina (MŁP)
33
293


15
25-28





15
  KRUPA Magdalena (2007 #47048 LO 1654)
UKS Maków (ŁDZ)



15
25-28





15
  POŁEĆ Nikola (2006 #47530 LO 5300)
LKS Biała Rawska (ŁDZ)
26
321


15
25-28





15
  SKAWIŃSKA Liwia (2010 #44853 LO 1140)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)



15
25-28





15
418 ZAGUŁA Julia (2008 #46420 LO 780)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)
31
307
15
25-28







15
419 BUT Kalina (2007 #46467 LO 6748)
PIONIER Kleszczewo (WLP)



14
27





14
420 MORGA Łucja (2006 #46902 LO 667)
UMLKS Radomsko (ŁDZ)





13
28-29



13
  SAJDOK Amelia (2006 #50307 LO 8817)
RKS CUKROWNIK Chybie (ŚLS)





13
25-32



13
422 FORNAL Martyna (2004 #42882 LO 2006)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
24
337


13
25-32





13
  GORCZYCKA Adrianna (2004 #42883 LO 2007)
KSGCH KŁOS Chełm (LLS)
28
312


13
25-32





13
  KOWALSKA Katarzyna (2008 #47656 LO 7370)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



13
25-32





13
  PIOŚ Matylda (2007 #48959 LO 7372)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



13
25-32





13
  PYLAK Anna (2006 #44619 LO 3538)
SL KALINA SALOS Lublin (LLS)



13
25-32





13
  SERAFIN Antonina (2009 #48730 LO 7375)
UKS ŻACZEK Fajsławice (LLS)



13
25-32





13
428 CHRĄCHOL Marika (2010 #46643 LO 783)
MKS ROKITA Brzeg Dolny (DŚL)



11
29-32





11
  KSIĘŻAK Julia (2007 #49009 LO 1147)
MKS WOLAVIA Wołów (DŚL)



11
29-32





11
  ORLIK Amelia (2010 #49747 LO 5146)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)



11
29-32





11
  WITCZAK Dominika (2005 #49981 LO 6950)
GUKS SOKÓŁ Jerzmanowa (DŚL)



11
29-32





11
  ZAWADA Sabina (2011 #47303 LO 5148)
GUKS Gorzkowice (ŁDZ)
10
380


11
29-32





11
433 FILIŃSKA Martyna (2008 #49477 LO 3120)
SUDETY Międzylesie (DŚL)

10
29-33







10
  ŁUCZAK Lena (2008 #45907 LO 1881)
GOKIS Kąty Wrocławskie (DŚL)

10
29-33







10
435 TYBOROWSKI Filip (2004 #51160 LO 10650)
KU AZS PWSIP Łomża (PDL)





9
33-38



9
436 CYLWIK Jakub (2006 #46734 LO 9860)
PŁOMIEŃ Dobrzyniewo D. (PDL)
13
367
9
33







9