Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 42104 REDZIMSKI Miłosz 2006 11 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 480
2 2 32729 KOSMAL Dawid 2004 4748 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 465
3 3 40234 ZALEWSKI Mateusz 2005 53 ZKS Zielona Góra LBU 431
4 4 40979 BIELECKI Patryk 2004 4496 HEKSA Niedrzwica Duża LLS 371
5 6 37360 KRZYWNIAK Filip 2004 58 ZKS Zielona Góra LBU 342
6 7 36165 SAWCZAK Miłosz 2005 4740 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 336
7 8 38954 GAWLAS Michał 2005 1441 Czechowice-Dziedzice ŚLS 316
8 9 36532 WNĘK Stanisław 2004 5314 KU AZS UE Wrocław DŚL 316
9 10 35399 ŻELENGOWSKI Mateusz 2005 6349 KU AZS UZ Zielona Góra LBU 314
10 11 36960 SKÓRKO Bartłomiej 2005 3016 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 298
11 12 40063 SPOREK Szymon 2004 1991 UKS TKKF MOSIR Dukla PKR 295
12 14 35586 MAJCHRZAK Aleksander 2004 7818 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 288
13 15 37746 MICHNA Dawid 2005 6538 UKS LIS Sierakowice POM 286
14 16 39312 OLBRYCHT Michał 2004 1990 UKS TKKF MOSIR Dukla PKR 282
15 18 39675 KOŁODZIEJ Krystian 2004 2509 PUKS ARKA Łętownia PKR 258
16 19 37382 NALEŻYTY Jan 2004 4779 UKS RETURN Piaseczno MAZ 254
17 20 42142 SUŁKOWSKI Karol 2005 4755 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 240
18 21 38622 KOSTECKI Filip 2004 6255 GLKS Nadarzyn MAZ 238
19 22 38442 RUTKOWSKI Mateusz 2004 5258 DEKORGLASS Działdowo WMZ 236
20 23 38328 PLEWIK Miłosz 2004 6549 KS CKFIS Bełżyce LLS 231
21 24 40584 BOGACZ Wojciech 2004 6429 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 228
22 25 37362 WIŚNIEWSKI Szymon 2005 13 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 228
23 26 40291 JANKOWSKI Igor 2004 4266 OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 227
24 27 42962 ŁYSAKOWSKI Michał 2004 43 TTS POLONIA Bytom ŚLS 220
25 28 42948 STASZCZYK Konrad 2004 1798 KS GOTYK Toruń KPM 218
26 29 37408 PRZYBYŁ Michał 2004 2899 KS ENERGETYK Łódź ŁDZ 218
27 30 41353 FRĄCZEK Bartosz 2005 692 ATS BINGO Ropczyce PKR 218
28 31 37499 KLIMEK Piotr 2004 6248 LKTS ZENIT Międzybórz DŚL 215
29 32 37765 ALOT Maksymilian 2004 5784 MRKS Gdańsk POM 214
30 33 42830 MITAS Jacek 2005 5701 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 214
31 34 40241 CYMERMAN Mateusz 2005 2531 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 212
32 37 40061 PIEKARCZYK Michał 2004 858 LKS Piotrowice MŁP 210
R 38 43104 GULBA Juliusz 2005 3587 SKARBEK Tarnowskie G. ŚLS 209
R 39 41435 KOŚKIEWICZ Hubert 2005 6077 UKS Niedźwiada Dolna PKR 208
R 40 37294 GŁAZOWSKI Kacper 2005 3507 TKS GRANIT Strzelin DŚL 205
R 42 41866 LINEK Adam 2004 2386 LZS Żywocice OPO 203