Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 40234 ZALEWSKI Mateusz 2005 53 ZKS Zielona Góra LBU 170
2 2 32729 KOSMAL Dawid 2004 4748 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 155
3 3 36960 SKÓRKO Bartłomiej 2005 3016 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 140
4 4 42104 REDZIMSKI Miłosz 2006 11 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 140
5 5 36532 WNĘK Stanisław 2004 5314 KU AZS UE Wrocław DŚL 123
6 6 35399 ŻELENGOWSKI Mateusz 2005 6349 KU AZS UZ Zielona Góra LBU 121
7 7 40063 SPOREK Szymon 2004 1991 UKS TKKF MOSIR Dukla PKR 119
8 8 37360 KRZYWNIAK Filip 2004 58 ZKS Zielona Góra LBU 117
9 9 40979 BIELECKI Patryk 2004 4496 HEKSA Niedrzwica Duża LLS 108
10 10 33602 KULCZYCKI Alan 2006 6688 OLIMPIA-UNIA Grudziądz KPM 106
11 11 39312 OLBRYCHT Michał 2004 1990 UKS TKKF MOSIR Dukla PKR 104
12 12 39675 KOŁODZIEJ Krystian 2004 2509 PUKS ARKA Łętownia PKR 102
13 13 37746 MICHNA Dawid 2005 6538 UKS LIS Sierakowice POM 96
14 14 36165 SAWCZAK Miłosz 2005 4740 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 94
15 15 38328 PLEWIK Miłosz 2004 6549 KS CKFIS Bełżyce LLS 92
16 16 42142 SUŁKOWSKI Karol 2005 4755 UKS PŁOMIEŃ Limanowa MŁP 90
17 17 35586 MAJCHRZAK Aleksander 2004 7818 MKS EMDEK Bydgoszcz KPM 86
18 18 42849 JADAM Dawid 2007 403 PKS KOLPING Jarosław PKR 82
19 19 37362 WIŚNIEWSKI Szymon 2005 13 BOGORIA Grodzisk Maz. MAZ 80
20 20 38622 KOSTECKI Filip 2004 6255 GLKS Nadarzyn MAZ 78
21 21 42048 ŁUKASZEWSKI Mikołaj 2006 1790 KS GOTYK Toruń KPM 76
22 22 42097 KACHNIEWSKI Kajetan 2004 7958 NADWIŚLANIN Płock MAZ 76
23 23 40584 BOGACZ Wojciech 2004 6429 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 76
24 24 37382 NALEŻYTY Jan 2004 4779 UKS RETURN Piaseczno MAZ 76
25 25 42948 STASZCZYK Konrad 2004 1798 KS GOTYK Toruń KPM 74
26 26 37893 ZGUCZYŃSKI Szymon 2006 7202 SMS Włodawa LLS 74
27 27 41353 FRĄCZEK Bartosz 2005 692 ATS BINGO Ropczyce PKR 74
28 28 43104 GULBA Juliusz 2005 3587 SKARBEK Tarnowskie G. ŚLS 74
29 29 40911 TRZASKOWSKI Tomasz 2004 6257 GLKS Nadarzyn MAZ 74
30 30 40061 PIEKARCZYK Michał 2004 858 LKS Piotrowice MŁP 74
31 31 35303 KOŁEK Maciej 2004 848 PRO-FAMILIA Wojaszówka PKR 74
32 32 37267 WANDACHOWICZ Michał 2006 2364 CHROBRY Międzyzdroje ZPM 74
R 33 37815 ADAMIAK Jan 2004 2529 KS SPÓJNIA Warszawa MAZ 70
R 34 41435 KOŚKIEWICZ Hubert 2005 6077 UKS Niedźwiada Dolna PKR 70
R 35 40291 JANKOWSKI Igor 2004 4266 OSTRÓDZIANKA Ostróda WMZ 70
R 36 39505 GRUSZKA Damian 2005 86 ZKS Zielona Góra LBU 70