Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Limity do startu w GPP i IMP

Lp. Rkg
poz.
Nr
zaw.
Zawodnik Rok
urodz.
Nr
LO
Klub Woj. P-ty
1 1 38419 SZTWIERTNIA Ilona 2004 230 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 465
2 2 35280 WRÓBEL Wiktoria 2006 240 MRKS Gdańsk POM 433
3 3 38307 WIELGOS Zuzanna 2005 3209 POLITECHNIKA Rzeszów PKR 431
4 4 40106 BRZYSKA Anna 2005 7098 PKS KOLPING Jarosław PKR 420
5 5 36958 KUBIAK Anna 2004 3002 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 369
6 6 34104 WRZOSEK Wiktoria 2004 433 DWÓJKA Rawa Mazowiecka ŁDZ 348
7 8 37307 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004 441 MKS ROKITA Brzeg Dolny DŚL 322
8 10 35297 HAJDUK Martyna 2004 4460 MLKS NURT Przemyśl PKR 308
9 12 40806 CIEŚLIK Faustyna 2005 577 KS Mysław ŚLS 297
10 14 38970 KAŁUŻNY Laura 2004 2993 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 267
11 15 39584 PIŁAT Agnieszka 2004 480 LUKS Chełmno KPM 267
12 16 41985 FURMAN Julia 2005 169 KU AZS UE Wrocław DŚL 264
13 17 42432 DURALAK Daria 2004 8502 IKTS BROŃ Radom MAZ 262
14 18 44601 KRYSIŃSKA Paula 2005 7262 ŚNIEŻNIK Stronie Śl. DŚL 258
15 19 43081 LICBARSKA Adrianna 2004 237 MRKS Gdańsk POM 256
16 20 42326 SKUBA Emilia 2005 6434 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 242
17 21 40705 CYRWUS Anna 2005 406 KS GORCE Nowy Targ MŁP 240
18 22 43157 PRĘDA Paulina 2004 4330 KS AZS AWFIS Gdańsk POM 238
19 23 40516 CZUBAKOWSKA Julia 2004 7956 NADWIŚLANIN Płock MAZ 236
20 24 36961 TOMCZAK Weronika 2004 3020 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 232
21 26 36512 KRAKOWIAK Ewa 2005 7336 GKTS Gdańsk POM 226
22 28 41119 CZAJA Zuzanna 2005 232 MRKS Gdańsk POM 221
23 29 39581 DRĄG Marta 2005 473 LUKS Chełmno KPM 220
24 31 38561 GAŁKA Zuzanna 2004 1879 GOKIS Kąty Wrocławskie DŚL 220
25 32 37165 HOLAK Marta 2004 7452 MKS JEDYNKA Łódź ŁDZ 218
26 33 43148 SERAFIN Wiktoria 2005 8503 IKTS BROŃ Radom MAZ 218
27 34 34191 KOCOŃ Roksana 2004 475 LUKS Chełmno KPM 218
28 35 33134 GĄSIOR Natalia 2004 228 KS BRONOWIANKA Kraków MŁP 216
29 37 43129 PODYMA Karolina 2005 7263 ŚNIEŻNIK Stronie Śl. DŚL 212
30 38 38392 MAŁYSIAK Kamila 2004 411 KS GORCE Nowy Targ MŁP 210
31 39 37308 SATŁAWA Aleksandra 2004 982 GLKS ORLĘTA Krosnowice DŚL 210
32 40 39114 GASZ Weronika 2005 488 UKS DOJLIDY Białystok PDL 210
R 42 42397 SOCHA Jaśmina 2004 6994 UKS ORLIK Gdynia POM 209
R 44 40392 KRAMEK Adrianna 2005 2869 GIM-TIM 5 Stalowa Wola PKR 209
R 46 41090 PUSTELNIK Kamila 2004 3014 JKTS Jastrzębie-Zdrój ŚLS 204
R 47 40202 WÓJCIK Julia 2004 2961 LEWART AGS Lubartów LLS 203