Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Licencje weteranów

Lp. Nr zaw. Zawodnik Rok ur. Płeć KW Nr LO Miejscowość Wojew.
1 75 ADAMCZUK Andrzej 1967 M M50 264 Siekierczyn dolnośląskie
2 288 ADAMIAK Grzegorz 1971 M M40 68 Gdańsk pomorskie
3 1335 BAGIŃSKI Ryszard 1954 M M65 93 Bilcza świętokrzyskie
4 241 BALAK Marian 1970 M M40 43 Góra Kalwaria mazowieckie
5 70 BALAWAJDER Bogusław 1967 M M50 113 Wodzisław Śląski śląskie
6 80 BALAWAJDER Jacek 1968 M M50 315 Pszów śląskie
7 1387 BAŁAUSZKO Ryszard 1953 M M65 434 Warszawa mazowieckie
8 154 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941 M M75 11 Brzeg Dolny dolnośląskie
9 1363 BANAŚ Tadeusz 1954 M M65 366 Wieluń łódzkie
10 29 BARAN Robert 1972 M M40 279 Lubartów lubelskie
11 178 BARSKA Beata 1972 K K40 176 Blizne podkarpackie
12 642 BARTYCHA Dariusz 1962 M M50 465 Biskupiec warmińsko-mazurskie
13 643 BARUCH Dariusz 1965 M M50 157 Białystok podlaskie
14 176 BATOR Emil 1937 M M80 18 Rzeszów podkarpackie
15 298 BATÓG Tomasz 1975 M M40 403 Bogatynia dolnośląskie
16 247 BERKA Ryszard 1972 M M40 25 Nakło nad Notecią kujawsko-pomorskie
17 959 BERNACKI Jan 1957 M M60 478 Nowy Staw pomorskie
18 613 BERNATOWICZ Andrzej 1966 M M50 289 Pułtusk mazowieckie
19 1061 BIADUŃ Antoni 1944 M M75 313 Zabrze śląskie
20 38 BIEL Jakub 1977 M M40 152 Kraków małopolskie
21 9 BIELAK Katarzyna 1966 K K50 393 Radom mazowieckie
22 1380 BŁĄKAŁA Leszek 1971 M M40 407 Rzezawa małopolskie
23 33 BOCHENEK Mariusz 1969 M M50 153 Kraków małopolskie
24 150 BOGDOLL Hubert 1945 M M70 41 Polanica-Zdrój dolnośląskie
25 1299 BOLISZEWSKI Mariusz 1948 M M70 420 Stawiguda warmińsko-mazurskie
26 302 BOLSĘGA Henryk 1971 M M40 377 Słopnice małopolskie
27 10 BORKOWSKA Dorota 1968 K K50 35 Wrocław dolnośląskie
28 653 BORKOWSKI Marek 1960 M M50 300 Nowy Sącz małopolskie
29 112 BRACH Zbigniew 1955 M M60 28 Szczecinek zachodniopomorskie
30 1319 BRACHA Michał 1978 M M40 504 Kielce świętokrzyskie
31 1386 BREŃSKI Jacek 1970 M M40 430 Zielonka warmińsko-mazurskie
32 594 BREŃSKI Remigiusz 1968 M M50 106 Toruń kujawsko-pomorskie
33 25 BROMBOSZCZ Barbara 1951 K K65 40 Jaszkowa Dolna dolnośląskie
34 305 BRONAKOWSKI Michał 1974 M M40 432 Bargłów podlaskie
35 306 BRUZDA Rafał 1974 M M40 505 Wieliczka małopolskie
36 969 BRZĘCKI Piotr 1954 M M65 320 Mieroszów dolnośląskie
37 956 BUCHOLC Waldemar 1955 M M60 73 Klewki warmińsko-mazurskie
38 307 BUCZEK Rafał 1975 M M40 183 Szczecin zachodniopomorskie
39 159 BUKOWSKI Jan 1941 M M75 231 Bystra śląskie
40 171 BULA Karol 1936 M M80 286 Radzionków śląskie
41 1407 BULZAK Jan 1964 M M50 498 Świniarsko małopolskie
42 315 CEDRO Paweł 1974 M M40 91 Bilcza świętokrzyskie
43 1402 CERAZY Zbigniew 1970 M M40 493 Koskowice dolnośląskie
44 662 CHMIELEWSKI Tomasz 1964 M M50 62 Breń małopolskie
45 1383 CHOCHÓŁ Paweł 1979 M M40 417 Olkusz małopolskie
46 110 CHORZĘPA Jan 1955 M M60 9 Żmigród dolnośląskie
47 1138 CHRAPKOWSKI Grzegorz 1945 M M70 317 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
48 28 CHWOJKO Marcin 1975 M M40 221 Białystok podlaskie
49 36 CICHOCKI Aleksander 1976 M M40 201 Kwidzyn pomorskie
50 669 CUDNY Krzysztof 1967 M M50 392 Warszawa mazowieckie
51 137 CYWIŃSKI Roman 1953 M M65 78 Grudziądz kujawsko-pomorskie
52 671 CZARNECKI Dariusz 1962 M M50 158 Czarna Białostocka podlaskie
53 203 CZEKAJ Ewa 1961 K K50 291 Kielce świętokrzyskie
54 174 CZEKAJ Teofil 1937 M M80 225 Lublin lubelskie
55 148 CZYŻ Karol 1944 M M75 142 Ustroń śląskie
56 1409 DĄBROWSKI Damian 1979 M M40 500 Kraków małopolskie
57 165 DĄBROWSKI Edward 1940 M M75 398 Warszawa mazowieckie
58 102 DĘBSKI Jerzy 1956 M M60 278 Wrocław dolnośląskie
59 272 DOBROWOLSKI Maciej 1975 M M40 466 Łomża podlaskie
60 676 DOBRZYŃSKI Jarosław 1964 M M50 330 Płaska podlaskie
61 169 DOJKA Lech 1935 M M80 1 Gdynia pomorskie
62 679 DOROFEEV Victor 1966 M M50 395 Rosja -
63 1153 DRZEWIECKI Roman 1944 M M75 327 Strzelce Opolskie opolskie
64 1146 DULKOWSKI Franciszek 1946 M M70 79 Mełno kujawsko-pomorskie
65 1352 DUPLAGA Krzysztof 1977 M M40 282 Domaradz podkarpackie
66 65 DURKA Tadeusz 1960 M M50 321 Bielsko-Biała śląskie
67 1375 DYNIAK Ryszard 1958 M M60 384 Piotrków Trybunalski łódzkie
68 1346 DZIENDZIEL Zdzisław 1952 M M65 182 Bielsko-Biała śląskie
69 1143 DZIĘGIELEWSKI Zygmunt 1944 M M75 336 Gdańsk pomorskie
70 1069 DZIKIEWICZ Bogdan 1950 M M65 425 Olsztyn warmińsko-mazurskie
71 1350 DZIUB Arkadiusz 1973 M M40 240 Zawiercie śląskie
72 259 FALĘCKI Jacek 1974 M M40 437 Pułtusk mazowieckie
73 1221 FALKOWSKI Grzegorz 1938 M M80 15 Płock mazowieckie
74 692 FARMUZ Bernard 1955 M M60 390 Gołaszyn wielkopolskie
75 1333 FEDOREK Vojtech 1967 M M50 88 Bilcza świętokrzyskie
76 177 FIDALA Małgorzata 1969 K K50 33 Lębork pomorskie
77 1396 FILAK Dariusz 1968 M M50 480 Katowice śląskie
78 632 FILAR Krzysztof 1968 M M50 265 Zaręba dolnośląskie
79 1140 FINKOWSKI Marian 1947 M M70 287 Lublin lubelskie
80 249 FLAUMENHAFT Jacek 1976 M M40 378 Szówsko podkarpackie
81 1150 FLESZAR Zygmunt 1947 M M70 39 Ostróda warmińsko-mazurskie
82 262 FLOREK Sławomir 1977 M M40 60 Tarnów małopolskie
83 693 FOLWARSKI Wojciech 1964 M M50 305 Pruszków mazowieckie
84 66 FOMIN Yuriy 1961 M M50 3 Mysłowice śląskie
85 341 FRĄTCZAK Arkadiusz 1973 M M40 347 Łódź łódzkie
86 344 FURTAK Krzysztof 1970 M M40 263 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
87 32 GABSKI Marek 1973 M M40 206 Łasin kujawsko-pomorskie
88 2 GADOMSKA Iwona 1975 K K40 205 Łasin kujawsko-pomorskie
89 160 GĘSICKI Marian 1942 M M75 146 Działdowo warmińsko-mazurskie
90 1155 GILOWSKI Henryk 1947 M M70 368 Gorzów Śląski opolskie
91 78 GLANOWSKI Waldemar 1962 M M50 269 Klucze małopolskie
92 1164 GLINIECKI Sylwester 1941 M M75 422 Elbląg warmińsko-mazurskie
93 153 GLURA Henryk 1941 M M75 72 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
94 109 GŁÓD Andrzej 1956 M M60 268 Czeladź śląskie
95 702 GŁÓD Ryszard 1962 M M50 148 Kazanów mazowieckie
96 257 GŁÓWCZYK Sebastian 1978 M M40 446 Olsztyn warmińsko-mazurskie
97 1049 GŁUCHOWSKI Jerzy 1950 M M65 220 Siedlce mazowieckie
98 948 GNIEWEK Andrzej 1957 M M60 262 Tarnów małopolskie
99 206 GNIEWEK Walentyna 1959 K K60 261 Tarnów małopolskie
100 48 GOCH Krzysztof 1971 M M40 174 Zamość lubelskie
101 1401 GOLIŃSKI Leszek 1960 M M50 492 Lubin dolnośląskie
102 1222 GOSPODARCZYK Wiesław 1939 M M80 386 Warszawa mazowieckie
103 145 GÓRECKI Eugeniusz 1944 M M75 411 Gdańsk pomorskie
104 42 GÓRSKI Przemysław 1978 M M40 309 Gniew pomorskie
105 1075 GRACZKOWSKI Jerzy 1951 M M65 197 Kwidzyn pomorskie
106 1398 GRATKOWSKI Jacek 1971 M M40 489 Kraków małopolskie
107 1312 GREGORCZYK Leszek 1968 M M50 453 Gdańsk pomorskie
108 229 GREGORCZYK Teresa 1956 K K60 405 Warszawa mazowieckie
109 1303 GROCHOLEWSKI Mieczysław 1958 M M60 195 Kwidzyn pomorskie
110 710 GROCHOWSKI Leszek 1962 M M50 448 Jeziorany warmińsko-mazurskie
111 1264 GROMADZKI Zbigniew 1936 M M80 31 Gdynia pomorskie
112 96 GRUSZKIEWICZ Ryszard 1954 M M65 217 Olsztyn warmińsko-mazurskie
113 235 GRZEJDA Grażyna 1951 K K65 233 Warszawa mazowieckie
114 251 GRZELAK Ryszard 1972 M M40 350 Elbląg warmińsko-mazurskie
115 626 GUMIŃSKI Grzegorz 1964 M M50 442 Morąg warmińsko-mazurskie
116 49 GWIZDON Artur 1976 M M40 388 Będzin śląskie
117 143 HAJDUSIANEK Stanisław 1946 M M70 117 Bielsko-Biała śląskie
118 189 HAŁAS Iwona 1969 K K50 266 Bogatynia dolnośląskie
119 1404 HANKUS Artur 1971 M M40 495 Raszówka dolnośląskie
120 979 HARMATA Leszek 1957 M M60 196 Rogóźno kujawsko-pomorskie
121 714 HATAŁA Bohdan 1961 M M50 211 Iława warmińsko-mazurskie
122 367 HAZIK Jakub 1971 M M40 156 Brzesko małopolskie
123 167 HNYDA Adam 1938 M M80 49 Świerklaniec śląskie
124 127 HOJNACKI Jerzy 1949 M M70 118 Bielsko-Biała śląskie
125 1048 HOŁDA Marian 1949 M M70 37 Oleśnica dolnośląskie
126 162 HRECZUCH Jan 1941 M M75 13 Wrocław dolnośląskie
127 1403 JADACH Tomasz 1974 M M40 494 Legnica dolnośląskie
128 51 JAKUBIEC Krzysztof 1976 M M40 394 Szczyrk śląskie
129 1225 JANISZEWSKI Stanisław 1939 M M80 481 Warszawa mazowieckie
130 375 JANOWICZ Piotr 1973 M M40 452 Olsztyn warmińsko-mazurskie
131 376 JANUSZEWSKI Sławomir 1975 M M40 408 Chojnice pomorskie
132 951 JASTRZĘBOWSKI Franciszek 1958 M M60 138 Olsztyn warmińsko-mazurskie
133 86 JAŚKIEWICZ Jacek 1960 M M50 435 Radom mazowieckie
134 726 JEROME Jonah 1966 M M50 487 Warszawa mazowieckie
135 615 JĘDRZEJEWSKI Bohdan 1965 M M50 306 Świerkówiec kujawsko-pomorskie
136 1304 JĘDRZEJEWSKI Marek 1969 M M50 199 Kwidzyn pomorskie
137 1051 JODANIEWSKI Leszek 1951 M M65 406 Człuchów pomorskie
138 279 JONDERKO Romuald 1969 M M50 328 Żywocice opolskie
139 94 JÓZALA Waldemar 1957 M M60 367 Wieluń łódzkie
140 72 JURGOŃSKI Tomasz 1960 M M50 167 Zielona Góra lubuskie
141 386 KACZMAREK Mariusz 1973 M M40 160 Wrocław dolnośląskie
142 596 KACZOREK Marek 1963 M M50 463 Wodzisław Śląski śląskie
143 87 KALISZEWSKI Jacek 1965 M M50 209 Gubiny kujawsko-pomorskie
144 6 KAMAN Halina 1961 K K50 204 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
145 39 KAMIŃSKI Krzysztof 1972 M M40 213 Płońsk mazowieckie
146 98 KAMIŃSKI Marek 1958 M M60 214 Sochocin mazowieckie
147 146 KAPTUR Wojciech 1947 M M70 114 Wodzisław Śląski śląskie
148 1211 KARCZMARCZYK Mirosław 1940 M M75 30 Gdynia pomorskie
149 52 KASPERSKI Adam 1974 M M40 379 Chorzów śląskie
150 7 KASPRZAK Regina 1964 K K50 310 Jelenia Góra dolnośląskie
151 740 KASTRAU Zenon 1959 M M60 441 Olsztyn warmińsko-mazurskie
152 8 KAZBERUK Elżbieta 1968 K K50 34 Wrocław dolnośląskie
153 741 KĘPA Adam 1964 M M50 243 Duchnów mazowieckie
154 1355 KĘPA Hubert 1978 M M40 308 Biskupice lubelskie
155 81 KĘPKA Jacek 1968 M M50 190 Kwidzyn pomorskie
156 1087 KIEDROWICZ Jerzy 1950 M M65 389 Suchy Las wielkopolskie
157 941 KIEŁBIK Jerzy 1957 M M60 362 Nadarzyn mazowieckie
158 258 KIEROŃSKI Adam 1969 M M50 59 Tarnów małopolskie
159 21 KIERSZNICKA Halina 1956 K K60 259 Szczecin zachodniopomorskie
160 1385 KILISZEK Mariusz 1963 M M50 428 Kwidzyn pomorskie
161 399 KITA Wojciech 1973 M M40 187 Szczecin zachodniopomorskie
162 627 KLASSA Michał 1967 M M50 364 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
163 593 KLECZKOWSKI Adam 1967 M M50 232 Lublin lubelskie
164 607 KLOCEK Krzysztof 1966 M M50 302 Leżajsk podkarpackie
165 245 KLOCEK Krzysztof 1971 M M40 275 Łętownia podkarpackie
166 746 KMUK Bogusław 1955 M M60 149 Kazanów mazowieckie
167 147 KONIUCH Jan 1948 M M70 17 Rzeszów podkarpackie
168 954 KONSTANTY Adam 1954 M M65 381 Gołkowice Górne małopolskie
169 210 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 K K60 38 Psary dolnośląskie
170 754 KORGUL Jerzy 1965 M M50 429 Kwidzyn pomorskie
171 756 KOSEWSKI Witold 1961 M M50 144 Dąbrówno warmińsko-mazurskie
172 957 KOWALCZYK Kazimierz 1956 M M60 369 Leszno wielkopolskie
173 1374 KOWALCZYK Piotr 1979 M M40 383 Piotrków Trybunalski łódzkie
174 1391 KOWALCZYK Stanisław 1966 M M50 462 Szuć warmińsko-mazurskie
175 991 KOWALSKI Jan 1958 M M60 203 Rogóźno kujawsko-pomorskie
176 406 KOZIARSKI Jacek 1976 M M40 255 Skierniewice łódzkie
177 1320 KOZIEŁ Dariusz 1974 M M40 375 Kielce świętokrzyskie
178 84 KOZIEŁ Krzysztof 1963 M M50 267 Sadowie śląskie
179 1332 KOZIKOWSKI Adam 1975 M M40 84 Tczew pomorskie
180 1376 KOZŁOWSKI Andrzej 1947 M M70 385 Suchodół mazowieckie
181 1147 KRAJEWSKI Tadeusz 1944 M M75 46 Ostróda warmińsko-mazurskie
182 114 KRAWCZYK Andrzej 1956 M M60 483 Szczecinek zachodniopomorskie
183 1053 KRAWCZYK Bolesław 1952 M M65 421 Olsztyn warmińsko-mazurskie
184 1301 KRAWIECKI Leszek 1958 M M60 202 Rogóźno kujawsko-pomorskie
185 1295 KRĘŻEL Andrzej 1969 M M50 151 Kazanów mazowieckie
186 1 KRZYSZTOFORSKA Katarzyna 1969 K K50 248 Świętochłowice śląskie
187 1378 KRZYWAK Stanisław 1947 M M70 404 Wierzchosławice małopolskie
188 411 KUCHARSKI Janusz 1971 M M40 272 Tuliszów śląskie
189 1092 KUKUROWSKI Stanisław 1947 M M70 490 Świebodzin lubuskie
190 1411 KULCZYCKI Ryszard 1941 M M75 502 Gorzów Wielkopolski lubuskie
191 1370 KULWICKI Daniel 1978 M M40 371 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
192 140 KURZAK Bronisław 1947 M M70 86 Bilcza świętokrzyskie
193 1302 KURZEJA Artur 1977 M M40 193 Kwidzyn pomorskie
194 1347 KURZEJA Sebastian 1979 M M40 192 Kwidzyn pomorskie
195 1313 KUTYŁA Stanisław 1967 M M50 477 Gdynia pomorskie
196 413 KUZIEMKOWSKI Zbigniew 1969 M M50 323 Łączyno pomorskie
197 1395 KWIDZIŃSKI Bogdan 1959 M M60 475 Żukowo pomorskie
198 173 KWODAWSKI Marian 1938 M M80 137 Gliwice śląskie
199 248 LACH Marcin 1977 M M40 108 Grudziądz kujawsko-pomorskie
200 1405 LASZUK Czesław 1966 M M50 496 Legnica dolnośląskie
201 1372 LAZAR Bronisław 1964 M M50 373 Wisła śląskie
202 633 LECHOWICZ Józef 1961 M M50 326 Strzelce Opolskie opolskie
203 1154 LESZCZYŃSKI Lech 1945 M M70 456 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
204 252 LESZCZYŃSKI Zbigniew 1977 M M40 2 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
205 71 LEWCZUK Mirosław 1959 M M60 132 Świętochłowice śląskie
206 280 LEWICKI Piotr 1969 M M50 339 Kraków małopolskie
207 1354 LIPCZYŃSKI Jerzy 1959 M M60 295 Płock mazowieckie
208 423 LIPOWSKI Daniel 1970 M M40 208 Rogóźno kujawsko-pomorskie
209 426 LUBNAU Artur 1974 M M40 444 Jamielnik warmińsko-mazurskie
210 786 LUTEREK Janusz 1962 M M50 355 Biskupiec warmińsko-mazurskie
211 1175 ŁABĘDŹ Tadeusz 1946 M M70 64 Olesno małopolskie
212 427 ŁABĘDŹ Tomasz 1975 M M40 63 Olesno małopolskie
213 20 ŁAPIŃSKA Magdalena 1955 K K60 22 Kraków małopolskie
214 428 ŁATYŃSKI Wojciech 1969 M M50 293 Chełm lubelskie
215 1334 ŁOSICKI Jan 1957 M M60 89 Bilcza świętokrzyskie
216 431 ŁUKASIEWICZ Jacek 1970 M M40 184 Szczecin zachodniopomorskie
217 609 ŁYŻWIŃSKI Jacek 1966 M M50 90 Bilcza świętokrzyskie
218 608 MACHELSKI Michał 1962 M M50 55 Myszków śląskie
219 93 MADEJ Bogusław 1955 M M60 98 Węgierska Górka śląskie
220 1100 MADEJ Tomasz 1951 M M65 380 Węgierska Górka śląskie
221 133 MAGDOŃ Stanisław 1952 M M65 354 Dębica podkarpackie
222 1339 MAJOCHA Jarosław 1970 M M40 121 Bielsko-Biała śląskie
223 88 MAKOWSKI Tomasz 1964 M M50 85 Bystrzyca Kłodzka dolnośląskie
224 89 MALARCZYK Andrzej 1961 M M50 194 Kwidzyn pomorskie
225 156 MALARZ Janusz 1941 M M75 94 Tarnobrzeg podkarpackie
226 791 MALEK Maciej 1967 M M50 482 Lębork pomorskie
227 1362 MALINOWSKI Tadeusz 1956 M M60 356 Poznań wielkopolskie
228 1103 MARCZEWSKI Kazimierz 1948 M M70 353 Bolesławiec dolnośląskie
229 227 MARUSZCZAK Anna 1955 K K60 229 Lublin lubelskie
230 604 MARUSZCZAK Jarosław 1959 M M60 230 Lublin lubelskie
231 612 MASZKIEWICZ Maciej 1962 M M50 36 Wrocław dolnośląskie
232 1236 MATRACKI Zygmunt 1941 M M75 334 Gdańsk pomorskie
233 61 MELLER Kazimierz 1960 M M50 169 Płąchawy kujawsko-pomorskie
234 240 MICHALSKI Paweł 1970 M M40 414 Warszawa mazowieckie
235 1297 MICHALSKI Piotr 1978 M M40 212 Sochocin mazowieckie
236 16 MICHLIK Aleksandra 1968 K K50 175 Zielona Góra lubuskie
237 1393 MICHNOWSKI Krzysztof 1965 M M50 469 Nasielsk mazowieckie
238 214 MIKULSKA Beata 1960 K K50 290 Kielce świętokrzyskie
239 808 MILCZAREK Waldemar 1964 M M50 215 Płońsk mazowieckie
240 90 MIREK Krzysztof 1961 M M50 181 Tymbark małopolskie
241 115 MIŚKOWIEC Jerzy 1958 M M60 6 Dobra małopolskie
242 175 MIZERSKI Wiktor 1938 M M80 95 Ziębice dolnośląskie
243 939 MŁOTKOWSKI Krzysztof 1954 M M65 74 Grudziądz kujawsko-pomorskie
244 810 MOCARSKI Jan 1956 M M60 468 Łomża podlaskie
245 267 MOLENDA Adam 1970 M M40 438 Warszawa mazowieckie
246 56 MOLĘDA Jan 1959 M M60 280 Radom mazowieckie
247 616 MOROZ Artur 1963 M M50 162 Radom mazowieckie
248 813 MOTYKA Tadeusz 1961 M M50 61 Dąbrowa Tarnowska małopolskie
249 1406 MOŻEJKO Piotr 1967 M M50 497 Legnica dolnośląskie
250 1329 MRKVICKA Radek 1974 M M40 67 Czechy -
251 138 MRÓZEK Jan 1951 M M65 7 Dobra małopolskie
252 172 MRYC Henryk 1937 M M80 58 Rząska małopolskie
253 195 MYRCHEL-RUTKOWSKA Anita 1975 K K40 443 Olsztyn warmińsko-mazurskie
254 40 MYSZEWSKI Adrian 1975 M M40 244 Mysłowice śląskie
255 452 NADROWSKI Robert 1975 M M40 234 Iława warmińsko-mazurskie
256 74 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M M50 245 Kościelisko małopolskie
257 196 NIEDŹWIECKA Alicja 1970 K K40 457 Orneta warmińsko-mazurskie
258 106 NOSSOL Józef 1954 M M65 100 Walce opolskie
259 17 NOWACKA Dorota 1966 K K50 228 Kraków małopolskie
260 1265 NOWAK Edward 1936 M M80 333 Gdańsk pomorskie
261 1182 NOWAK Jan 1948 M M70 503 Międzyrzecz lubuskie
262 1239 NOWAK Jan 1940 M M75 370 Radomierz wielkopolskie
263 4 NOWAKIEWICZ Danuta 1961 K K50 284 Katowice śląskie
264 58 NOWAKOWSKI Witold 1962 M M50 349 Ustroń śląskie
265 1392 NOWICKI Maciej 1973 M M40 464 Białystok podlaskie
266 76 NOWOTNY Ryszard 1959 M M60 351 Racibórz śląskie
267 265 OKRUCH Jarosław 1970 M M40 436 Wołomin mazowieckie
268 116 OKUNIEWICZ Tomasz 1958 M M60 257 Skop warmińsko-mazurskie
269 141 OLBIŃSKI Janusz 1948 M M70 250 Łódź łódzkie
270 465 OLECHNIK Dariusz 1973 M M40 20 Bogatynia dolnośląskie
271 1058 OMIELAŃCZUK Ryszard 1953 M M65 325 Strzelce Opolskie opolskie
272 108 OPIOŁA Tomasz 1954 M M65 124 Bobrowniki Wielkie małopolskie
273 1006 ORŁÓW Janusz 1957 M M60 471 Krasnopol podlaskie
274 155 ORZECHOWSKI Zdzisław 1940 M M75 180 Łowicz łódzkie
275 1298 ORZEŁ Sławomir 1955 M M60 479 Piaski kujawsko-pomorskie
276 1145 OSICKI Jerzy 1948 M M70 312 Polkowice dolnośląskie
277 11 OSIŃSKA Anna 1963 K K50 172 Siedlce mazowieckie
278 1351 OSTROWSKI Rafał 1978 M M40 256 Lublin lubelskie
279 1047 OSTROWSKI Wiesław 1952 M M65 75 Okonin kujawsko-pomorskie
280 1008 OSTROWSKI Zbigniew 1957 M M60 76 Plemięta kujawsko-pomorskie
281 59 PAGA Paweł 1968 M M50 207 Łasin kujawsko-pomorskie
282 473 PALIWODA Zdzisław 1964 M M50 455 Olsztyn warmińsko-mazurskie
283 13 PALUCH Dorota 1961 K K50 122 Jastrzębie-Zdrój śląskie
284 1338 PALUCH Janusz 1963 M M50 109 Bielsko-Biała śląskie
285 64 PASIECZNY Jan 1967 M M50 382 Kraków małopolskie
286 149 PASZEK Władysław 1946 M M70 143 Ustroń śląskie
287 474 PASZKIEWICZ Wiesław 1974 M M40 21 Bogatynia dolnośląskie
288 1187 PAWLAK Leon 1944 M M75 14 Ośnica mazowieckie
289 1331 PAWŁOWSKI Paweł 1974 M M40 83 Bielsko-Biała śląskie
290 130 PAWŁOWSKI Roman 1950 M M65 128 Kęty małopolskie
291 942 PĘDA Leszek 1957 M M60 297 Warszawa mazowieckie
292 634 PIASECKI Marek 1965 M M50 331 Opole opolskie
293 595 PIECHNIK Roman 1964 M M50 163 Lublin lubelskie
294 18 PIECZARKOWSKA Elżbieta 1957 K K60 27 Kraków małopolskie
295 1353 PIETRASZ Tomasz 1978 M M40 283 Domaradz podkarpackie
296 1242 PIETRASZKIEWICZ Wincenty 1942 M M75 391 Poznań wielkopolskie
297 144 PIETRZAK Henryk 1947 M M70 119 Skoczów śląskie
298 53 PIETRZAK Krzysztof 1972 M M40 8 Dobra małopolskie
299 1010 PIETRZNIAK Zbigniew 1956 M M60 451 Pruszcz Gdański pomorskie
300 129 PIETRZYK Andrzej 1952 M M65 120 Skoczów śląskie
301 239 PIŃSKI Krzysztof 1969 M M50 170 Nowa Wieś Lęborska pomorskie
302 1209 PIŃSKI Mariusz 1942 M M75 335 Gdańsk pomorskie
303 482 PIOTROWSKI Andrzej 1972 M M40 488 Warszawa mazowieckie
304 255 PIOTROWSKI Krzysztof 1969 M M50 96 Toruń kujawsko-pomorskie
305 69 PIOTROWSKI Tadeusz 1963 M M50 238 Zawiercie śląskie
306 1148 PIOTROWSKI Tadeusz 1945 M M70 254 Białystok podlaskie
307 131 PITALA Stanisław 1952 M M65 53 Mszana Dolna małopolskie
308 1012 PIWOWARSKI Krzysztof 1954 M M65 400 Warszawa mazowieckie
309 1115 PŁOTEK Krzysztof 1950 M M65 401 Bytów pomorskie
310 1116 PŁOTEK Wiesław 1952 M M65 402 Bytów pomorskie
311 1267 PODHORODECKI Franciszek 1936 M M80 459 Elbląg warmińsko-mazurskie
312 166 POMOHACZI Franciszek 1943 M M75 12 Wrocław dolnośląskie
313 1356 POREMBSKI Damian 1957 M M60 316 Radlin śląskie
314 489 PORĘBA Sylwester 1972 M M40 332 Boguszów-Gorce dolnośląskie
315 600 POTRYKUS Wojciech 1959 M M50 449 Lębork pomorskie
316 1118 POZNALSKI Antoni 1945 M M70 467 Łomża podlaskie
317 1340 PRCÚCH Martin 1977 M M40 129 Słowacja -
318 284 PROKOP Jacek 1971 M M40 16 Rzeszów podkarpackie
319 68 PROKURAT Zbigniew 1968 M M50 171 Siedlce mazowieckie
320 1360 PRUDEL Leszek 1976 M M40 344 Rybnik śląskie
321 120 PRUSIŃSKI Henryk 1953 M M65 218 Olsztyn warmińsko-mazurskie
322 275 PRZESMYCKI Przemysław 1976 M M40 345 Łódź łódzkie
323 142 PRZYGODA Jerzy 1947 M M70 314 Kobyla Góra wielkopolskie
324 83 PTASZEK Grzegorz 1963 M M50 247 Mysłowice śląskie
325 1342 PUDA Piotr 1969 M M50 131 Czechowice-Dziedzice śląskie
326 601 PUSHKAROV Kostyantyn 1968 M M50 66 Biecz małopolskie
327 1141 PUU Aarne 1948 M M70 10 Kraków małopolskie
328 629 PYCHYŃSKI Sławomir 1959 M M60 365 Wieluń łódzkie
329 97 PYZIK Marek 1958 M M60 92 Bilcza świętokrzyskie
330 67 RACHAŃSKI Artur 1968 M M50 399 Tomaszów Lubelski lubelskie
331 1371 RACZEK Marcin 1978 M M40 372 Łękawica śląskie
332 50 RAMENDA Krzysztof 1970 M M40 57 Czechowice-Dziedzice śląskie
333 1191 RATYŃSKI Krzysztof 1946 M M70 424 Olsztyn warmińsko-mazurskie
334 606 RATYŃSKI Wojciech 1961 M M50 301 Warszawa mazowieckie
335 1361 REBKOWIEC Waldemar 1969 M M50 348 Łódź łódzkie
336 495 RECHENEK Andrzej 1972 M M40 450 Gdańsk pomorskie
337 268 REGULSKI Mariusz 1969 M M50 252 Warszawa mazowieckie
338 1377 REMIAN Janusz 1965 M M50 397 Tarnów małopolskie
339 1139 RENKEL Edmund 1947 M M70 277 Grudziądz kujawsko-pomorskie
340 168 RETERSKI Michał 1938 M M80 24 Ustroń śląskie
341 27 REUCKI Adam 1972 M M40 107 Białystok podlaskie
342 274 RODZIEWICZ Marek 1972 M M40 472 Dobrzyniewo podlaskie
343 1400 ROGALSKI Marek 1965 M M50 491 Raszówka dolnośląskie
344 63 ROSIAK Jacek 1968 M M50 110 Boguszów-Gorce dolnośląskie
345 3 ROSIK Iwona 1971 K K40 186 Szczecin zachodniopomorskie
346 1296 ROSIŃSKI Mariusz 1976 M M40 216 Malużyn mazowieckie
347 243 ROSIŃSKI Stanisław 1971 M M40 26 Piastów mazowieckie
348 1016 ROZIŃSKI Aleksander 1949 M M70 159 Gubin lubuskie
349 125 ROZWADOWSKI Adam 1953 M M65 173 Zamość lubelskie
350 128 RÓŻALSKI Henryk 1953 M M65 258 Sosnowiec śląskie
351 499 RÓŻYŃSKI Robert 1971 M M40 69 Borówno kujawsko-pomorskie
352 945 RUSIŁOWICZ Krzysztof 1956 M M60 253 Białystok podlaskie
353 1194 RUTKOWSKI Józef 1940 M M75 476 Grudziądz kujawsko-pomorskie
354 611 RYBACZEK Marek 1963 M M50 486 Lębork pomorskie
355 1317 RYBAK Agnieszka 1968 K K50 242 Jarzębia Łąka mazowieckie
356 79 RYBAK Kazimierz 1961 M M50 288 Rybnik śląskie
357 99 RYGIEL Wiesław 1958 M M60 154 Kraków małopolskie
358 1056 SADOWSKI Stanisław 1950 M M65 298 Legionowo mazowieckie
359 158 SAJDAK Marek 1943 M M75 260 Gliwice śląskie
360 1394 SAMUL Mirosław 1968 M M50 473 Białystok podlaskie
361 1318 SANDECKA Iwona 1959 K K60 249 Warszawa mazowieckie
362 1344 SAWCZAK Jerzy 1939 M M80 164 Głogów dolnośląskie
363 1311 SAWECKA Małgorzata 1976 K K40 292 Warszawa mazowieckie
364 253 SAWOCH Artur 1972 M M40 185 Gorzów Wielkopolski lubuskie
365 152 SCHREIBER Jerzy 1948 M M70 360 Żywiec śląskie
366 858 SEKYRA Andrzej 1955 M M60 161 Opole opolskie
367 132 SIEDLACZEK Andrzej 1952 M M65 141 Ustroń śląskie
368 23 SIEWERT Halina 1957 K K60 133 Siemianowice Śląskie śląskie
369 135 SIÓDMOK Zbigniew 1950 M M65 125 Bojanów śląskie
370 1384 SKOTNICZNY Rafał 1979 M M40 418 Olkusz małopolskie
371 597 SKOWROŃSKI Dariusz 1964 M M50 307 Warszawa mazowieckie
372 1023 SKROBISZ Andrzej 1959 M M60 198 Gardeja pomorskie
373 946 SKROCKI Dariusz 1957 M M60 189 Kwidzyn pomorskie
374 260 SKRZEKUT Roman 1973 M M40 433 Bryzgiel podlaskie
375 952 SKRZYPCZYK Mirosław 1955 M M60 427 Olsztyn warmińsko-mazurskie
376 236 SKRZYPICKA Alicja 1948 K K70 311 Lubin dolnośląskie
377 512 SKUBISZEWSKI Witold 1975 M M40 454 Gdańsk pomorskie
378 62 SŁOWIK Robert 1966 M M50 111 Boguszów-Gorce dolnośląskie
379 1050 SMÓŁKA Mirosław 1951 M M65 431 Olsztyn warmińsko-mazurskie
380 621 SOBCZAK Krzysztof 1961 M M50 52 Limanowa małopolskie
381 34 SOBKÓW Zbigniew 1969 M M50 340 Strzelin dolnośląskie
382 1025 SOBOCIŃSKI Ryszard 1958 M M60 77 Mełno kujawsko-pomorskie
383 107 SOKOŁOWSKI Janusz 1955 M M60 270 Czeladź śląskie
384 1389 SOLIWODA Mariusz 1970 M M40 460 Płocochowo mazowieckie
385 871 SOSNOWSKI Grzegorz 1960 M M50 165 Kielce świętokrzyskie
386 1207 STASIEŁOWICZ Romuald 1942 M M75 276 Drezdenko lubuskie
387 523 STĘPIEŃ Krzysztof 1970 M M40 426 Strzeniówka mazowieckie
388 605 STOKLAS Hubert 1965 M M50 23 Sulejówek mazowieckie
389 60 STOKŁOSA Jacek 1967 M M50 97 Świnna śląskie
390 1305 STOPIŃSKI Paweł 1976 M M40 136 Skierniewice łódzkie
391 1337 STOSZKO Artur 1969 M M50 103 Wierzchosławice małopolskie
392 1336 STOSZKO Marek 1974 M M40 102 Wierzchosławice małopolskie
393 286 STRÓŻYK Łukasz 1976 M M40 45 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
394 30 STRZAŁKA Marek 1969 M M50 101 Kraków małopolskie
395 118 STRZAŁKA Marian 1952 M M65 281 Gliwice śląskie
396 1358 STRZEJA Andrzej 1971 M M40 324 Strzelce Opolskie opolskie
397 256 STRZELCZAK Robert 1971 M M40 44 Ostrów Wielkopolski wielkopolskie
398 1341 STRZELECKI Daniel 1978 M M40 130 Bolesławiec dolnośląskie
399 1345 SUCHODOLSKI Zbigniew 1962 M M50 166 Pawłowice śląskie
400 278 SUM Grzegorz 1974 M M40 177 Brzozów podkarpackie
401 1343 SUTKOWSKI Zygmunt 1936 M M80 145 Wrocław dolnośląskie
402 1028 SZANTYR Piotr 1957 M M60 338 Gdańsk pomorskie
403 14 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960 K K50 227 Kraków małopolskie
404 1408 SZATKOWSKI Jerzy 1947 M M70 499 Kraków małopolskie
405 1359 SZATKOWSKI Ryszard 1963 M M50 341 Szczecinek zachodniopomorskie
406 1254 SZCZUPAK Stanisław 1935 M M80 359 Świerklaniec śląskie
407 170 SZNAJDERSKI Adam 1936 M M80 51 Wrocław dolnośląskie
408 953 SZOJDA Jerzy 1955 M M60 32 Reda pomorskie
409 47 SZOŁTYSEK Artur 1971 M M40 241 Żory śląskie
410 1283 SZULC Zdzisław 1938 M M80 210 Rogóźno kujawsko-pomorskie
411 1390 SZULECKA Renata 1977 K K40 461 Pułtusk mazowieckie
412 41 SZURGOT Piotr 1971 M M40 179 Starogard Gdański pomorskie
413 161 SZWAB Antoni 1942 M M75 115 Wodzisław Śląski śląskie
414 1030 SZYMAŃSKI Stanisław 1956 M M60 337 Gdańsk pomorskie
415 536 SZYMIK Robert 1976 M M40 342 Rybnik śląskie
416 44 ŚLAZYK Paweł 1971 M M40 155 Kraków małopolskie
417 5 ŚLUSARCZYK Izabella 1968 K K50 219 Chorzów śląskie
418 1316 ŚMIGIELSKI Zbigniew 1948 M M70 104 Polonia Hanower -
419 43 ŚWIDER Dariusz 1974 M M40 200 Kwidzyn pomorskie
420 1327 ŚWIERCZYŃSKI Daniel 1979 M M40 47 Brzeziny łódzkie
421 539 ŚWIRK Robert 1969 M M50 396 Zaborze małopolskie
422 1373 TABOR Krzysztof 1974 M M40 374 Jodłownik małopolskie
423 100 TADEJEWSKI Henryk 1955 M M60 147 Ostróda warmińsko-mazurskie
424 1131 TALAR Andrzej 1951 M M65 352 Bolesławiec dolnośląskie
425 541 TATARCZUCH Marek 1974 M M40 65 Żabno małopolskie
426 54 TEBECIO Wojciech 1974 M M40 178 Skarszewy pomorskie
427 1198 TELUK Tadeusz 1946 M M70 81 Milówka śląskie
428 896 TOBIASZ Jan 1963 M M50 409 Korfantów opolskie
429 124 TOKARSKI Jerzy 1953 M M65 50 Bielsko-Biała śląskie
430 1144 TOMASZEWSKI Eugeniusz 1946 M M70 226 Leśna Podlaska lubelskie
431 1381 TOMSIA Sławomir 1979 M M40 413 Olkusz małopolskie
432 1036 TRELA Adam 1950 M M65 150 Kazanów mazowieckie
433 899 TROSZCZYŃSKI Arkadiusz 1965 M M50 458 Warszawa mazowieckie
434 1310 TRUDNOWSKI Janusz 1949 M M70 423 Elbląg warmińsko-mazurskie
435 552 TUL Zbigniew 1975 M M40 191 Brachlewo pomorskie
436 105 TYLSKI Krzysztof 1958 M M60 296 Warszawa mazowieckie
437 261 UNRUH Marek 1971 M M40 474 Olsztyn warmińsko-mazurskie
438 126 URBAŃSKI Adam 1950 M M65 376 Tymbark małopolskie
439 19 VOHRYZKA Krystyna 1957 K K60 139 Ustroń śląskie
440 1397 WAGNER Mieczysław 1963 M M50 484 Szczecinek zachodniopomorskie
441 139 WALDOWSKI Wojciech 1953 M M65 127 Gliwice śląskie
442 250 WARDZYŃSKI Marian 1973 M M40 80 Biała Podlaska lubelskie
443 31 WAWRYŁO Sławomir 1970 M M40 54 Myszków śląskie
444 560 WAWRZYNIAK Andrzej 1969 M M50 322 Janków Przygodzki wielkopolskie
445 263 WAWRZYNIAK Przemysław 1978 M M40 410 Olsztyn warmińsko-mazurskie
446 1203 WĄSEK Józef 1945 M M70 412 Rzeszów podkarpackie
447 287 WICHER Robert 1969 M M50 329 Żywocice opolskie
448 598 WIDYŃSKI Janusz 1963 M M50 48 Wandzin lubelskie
449 592 WIECZERZAK Jacek 1966 M M50 70 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
450 1328 WIECZOREK Jan 1953 M M65 56 Myszków śląskie
451 914 WIELGUS Stefan 1961 M M50 251 Radom mazowieckie
452 1054 WIERZBOWSKI Jerzy 1951 M M65 87 Bilcza świętokrzyskie
453 1388 WIERZEJSKI Andrzej 1966 M M50 439 Płońsk mazowieckie
454 82 WILK Andrzej 1966 M M50 273 Stobierna podkarpackie
455 916 WISZOWATY Kazimierz 1968 M M50 440 Toruń kujawsko-pomorskie
456 1348 WIŚNIOWSKI Waldemar 1971 M M40 223 Bilcza świętokrzyskie
457 122 WLEKLIŃSKI Marek 1951 M M65 71 Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
458 73 WODNIAK Ireneusz 1963 M M50 99 Krapkowice opolskie
459 570 WOJCIECHOWSKI Robert 1971 M M40 4 Szczecin zachodniopomorskie
460 571 WOJDA Leszek 1973 M M40 447 Olsztyn warmińsko-mazurskie
461 238 WOJEWÓDKA Michał 1974 M M40 168 Grudziądz kujawsko-pomorskie
462 246 WOJEWÓDZKI Tomasz 1970 M M40 42 Warszawa mazowieckie
463 1134 WOJNARSKI Janusz 1949 M M70 285 Gostynin mazowieckie
464 618 WOJSZ Waldemar 1961 M M50 105 Olsztyn warmińsko-mazurskie
465 574 WOJTASZCZYK Tomasz 1974 M M40 239 Zawiercie śląskie
466 925 WOLIŃSKI Zenon 1961 M M50 134 Mędrzechów małopolskie
467 24 WOLNY Grażyna 1951 K K65 135 Szczecin zachodniopomorskie
468 103 WOLNY Marek 1955 M M60 236 Katowice śląskie
469 123 WOLNY Michał 1952 M M65 235 Ruda Śląska śląskie
470 163 WOREK Jan 1940 M M75 19 Rzeszów podkarpackie
471 1135 WOŹNIAK Marian 1950 M M65 237 Radom mazowieckie
472 117 WOŹNIAK Ryszard 1957 M M60 415 Kryspinów małopolskie
473 619 WÓJCIK Sylwester 1965 M M50 387 Warszawa mazowieckie
474 77 WÓJTOWICZ Wojciech 1959 M M60 357 Tarnów małopolskie
475 1323 WROŃSKI Piotr 1978 M M40 346 Rzgów łódzkie
476 1042 WRÓBEL Bogusław 1955 M M60 485 Radom mazowieckie
477 26 WRÓBEL Krystyna 1950 K K65 140 Jeleśnia śląskie
478 1382 WRÓBLEWSKI Kazimierz 1958 M M60 416 Lemany warmińsko-mazurskie
479 1357 WRZOS Marek 1962 M M50 319 Stobno Siódme wielkopolskie
480 136 WRZÓD Jerzy 1951 M M65 116 Wodzisław Śląski śląskie
481 91 WYMIATAŁ Robert 1961 M M50 5 Police zachodniopomorskie
482 1208 WYRZYKOWSKI Marian 1939 M M80 304 Świnoujście zachodniopomorskie
483 134 ZADOROŻNY Bogusław 1950 M M65 126 Międzylesie dolnośląskie
484 95 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M M60 303 Świebodzice dolnośląskie
485 45 ZAKRZEWSKI Rafał 1974 M M40 112 Wałbrzych dolnośląskie
486 242 ZALEWSKI Krzysztof 1975 M M40 318 Warszawa mazowieckie
487 46 ZAWADZKI Roman 1973 M M40 363 Lubań dolnośląskie
488 15 ZBOROWSKA Alina 1964 K K50 123 Jastrzębie-Zdrój śląskie
489 101 ZBYLUT Władysław 1956 M M60 246 Koszalin zachodniopomorskie
490 179 ZDUNEK Małgorzata 1971 K K40 445 Warszawa mazowieckie
491 944 ZDZIENICKI Tadeusz 1956 M M60 222 Białystok podlaskie
492 1294 ZHALUDOK Nuriya 1971 K K40 29 Inowrocław kujawsko-pomorskie
493 12 ZIELIŃSKA Grażyna 1963 K K50 358 Kraków małopolskie
494 1410 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M M40 501 Kraków małopolskie
495 57 ZIELIŃSKI Artur 1966 M M50 299 Warszawa mazowieckie
496 935 ZŁAKOWSKI Wiesław 1962 M M50 419 Olsztyn warmińsko-mazurskie
497 37 ZWOLIŃSKI Mariusz 1978 M M40 343 Rybnik śląskie
498 1349 ZYCH Dominik 1966 M M50 224 Bilcza świętokrzyskie
499 92 ŻMIJEWSKI Artur 1968 M M50 271 Sosnowiec śląskie
500 1046 ŻOCHOWSKI Stefan 1953 M M65 274 Ciechanów mazowieckie
501 55 ŻOŁĄDKOWSKI Jarosław 1967 M M40 361 Białystok podlaskie
502 119 ŻUKOWSKI Janusz 1953 M M65 188 Szczecin zachodniopomorskie
503 938 ŻYLIŃSKI Kazimierz 1963 M M50 470 Burdeniszki podlaskie
504 1330 ŻYREK Piotr 1966 M M50 82 Bielsko-Biała śląskie
505 121 ŻYWOTEK Sylwester 1949 M M70 294 Łódź łódzkie