Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Konkurs na organizację zawodów w sezonie 2018/2019

Wydział Rozgrywek Polskiego Związku Tenisa Stołowego zaprasza do udziału w konkursie na organizację zawodów sportowych PZTS w sezonie 2018/2019.
Wypełnione karty organizacji zawodów należy przesłać do dnia 18 lipca 2018 roku (włącznie) na adres e-mail wr@pzts.pl.

Oferty można zgłaszać dla następujących zawodów:

Mistrzostwa Polski:

Indywidualne Mistrzostwa Polski, Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików, Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków, Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów;

Grand Prix Polski:

seniorów, juniorów, kadetów, młodzików, żaków, weteranów;

Turnieje dla dzieci:

finał ogólnopolski Mini Olympic Games (z propozycją terminu listopad albo grudzień 2018), finał ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (z propozycją terminu listopad albo grudzień 2018), Od Skrzata do Mistrza Świata (z propozycją terminu wrzesień albo październik 2018).

Terminy zawodów dostępne są w kalendarzu rozgrywek (terminy oznaczone jako wstępne zostaną potwierdzone w najbliższym czasie).

Do pobrania: karta organizacji zawodów, wzór umowy na organizację GPP.

Nastąpiła korekta następujących zawodów: 3. GPP Juniorów, 3. GPP Kadetów, MP Juniorów, MP Kadetów.

W finałach Mini Olympic Games i Drużynowego Turnieju Uczniowskiego oraz turnieju Od Skrzata do Mistrza Świata nie pobiera się wpisowego, a koszty są pokrywane przez ministerstwo (w sprawie szczegółów prosimy o kontakt po adresem jakub.otys@pzts.pl).