Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa
Partnerzy "Pingpongowy PGE Narodowy":
LOTTO
Poczta Polska

Kalendarz

Pełna lista najważniejszych imprez i wydarzeń ze świata tenisa stołowego
Data Wydarzenie Miejsce Kategoria  
Sierpień 2018
14-19.08. Seamaster ITTF World Tour Bulgarian Open Panagyurishte (BUL) WT
21-26.08. Seamaster ITTF World Tour Czech Open Ołomuniec (CZE) WT
25-26.08. XV Memoriał Jana Błaszczaka Kraków open
30.08-02.09. Mini Cup Drzonków 2018 Zielona Góra dzieci
Wrzesień 2018
01.09. II edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy Warszawa open
01-02.09. Międzynarodowy Turniej Weteranów Międzyzdroje inter. open
02.09. Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka) (kluby) superliga
02.09. Ekstraklasa kobiet (1. kolejka) (kluby) ekstraklasa
07.09. Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka) (kluby) superliga
07-09.09. Europe Youth Top 10 Vila Real (POR) ETTU
08.09. Ekstraklasa kobiet (2. kolejka) (kluby) ekstraklasa
08.09. I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka) (kluby) I liga
12-16.09. Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit Varazdin (CRO) WJC
15.09. I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka) (kluby) I liga
15-16.09. 1. Grand Prix Polski Weteranów Bilcza GPP
18-23.09. Indywidualne Mistrzostwa Europy Alicante (ESP) ME
19-23.09. Serbia Open, ITTF Junior Circuit Belgrad (SRB) WJC
21-23.09. 1. Grand Prix Polski Młodzików Krosno GPP
22.09. I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka) (kluby) I liga
28-30.09. 1. Grand Prix Polski Juniorów Zielona Góra GPP
28-30.09. Uncle Pop ITTF Women’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
29-30.09. 2. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk niepełnosprawni
30.09. Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka) (kluby) superliga
Październik 2018
05-07.10. 1. Grand Prix Polski Seniorów Białystok GPP
06-18.10. 3. Igrzyska olimpijskie młodzieży Buenos Aires (ARG) YOG
12-14.10. 1. Grand Prix Polski Kadetów Kraków GPP
13.10. Ekstraklasa kobiet (3. kolejka) (kluby) ekstraklasa
13-14.10. 2. Grand Prix Polski Weteranów Strzelce Opolskie GPP
14.10. Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka) (kluby) superliga
14.10. Od Skrzata do Mistrza Świata Jarosław dzieci
15-21.10. Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych Laško (SLO) niepełnosprawni
19-21.10. 1. Grand Prix Polski Żaków Zielona Góra GPP
19-21.10. Liebherr Men’s World Cup Paryż (FRA) ITTF
20.10. Ekstraklasa kobiet (4. kolejka) (kluby) ekstraklasa
20.10. I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka) (kluby) I liga
21.10. Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka) (kluby) superliga
23-27.10. ITTF Challenge, Belgium Open De Haan (BEL) challenge
23-31.10. ITTF World Cadet Challenge Tottori (JPN)
26.10. Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka) (kluby) superliga
27.10. Ekstraklasa kobiet (5. kolejka) (kluby) ekstraklasa
27.10. I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka) (kluby) I liga
27-28.10. 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk niepełnosprawni
29.10-04.11. Seamaster ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE) WT
Listopad 2018
02-04.11. Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit Bratysława (SVK) WJC
03.11. Ekstraklasa kobiet (6. kolejka) (kluby) ekstraklasa
03.11. I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka) (kluby) I liga
06-11.11. Seamaster ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT) WT
07-11.11. Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit Szombathely (HUN) WJC
10.11. Ekstraklasa kobiet (7. kolejka) (kluby) ekstraklasa
10-11.11. 3. Grand Prix Polski Weteranów Wisła GPP
10-11.11. Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Zielona Góra niepełnosprawni
13-18.11. ITTF Challenge, Belarus Open Mińsk (BLR) challenge
14-18.11. Portugal Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Loule (POR) WJC
16-18.11. 2. Grand Prix Polski Młodzików Gdańsk GPP
17.11. I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka) (kluby) I liga
20.11. Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy kobiet Polska-Ukraina Poznań EME
23-25.11. 2. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda GPP
25.11. Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka) (kluby) superliga
30.11. Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka) (kluby) superliga
Grudzień 2018
01.12. Ekstraklasa kobiet (8. kolejka) (kluby) ekstraklasa
01.12. I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka) (kluby) I liga
01-02.12. Finał ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego Łaziska Górne dzieci
01-02.12. Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Wisła niepełnosprawni
02-09.12. Mistrzostwa Świata Juniorów Bendigo (AUS)
04.12. Eliminacje Drużynowych Mistrzostw Europy mężczyzn Polska-Turcja Grodzisk Mazowiecki EME
07-09.12. 2. Grand Prix Polski Kadetów Jastrzębie-Zdrój GPP
08.12. Ekstraklasa kobiet (9. kolejka) (kluby) ekstraklasa
09.12. Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka) (kluby) superliga
13-16.12. Seamaster ITTF World Tour Grand Finals (miejsce do ustalenia) WT
14-16.12. 2. Grand Prix Polski Seniorów Zawiercie GPP
15-16.12. 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka GPP
15-16.12. Finał ogólnopolski Mini Olimpic Games Gorzów Śląski dzieci
22.12. I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka) (kluby) I liga
Styczeń 2019
06.01. Lotto Superliga mężczyzn (10. kolejka) (kluby) superliga
11-13.01. 2. Grand Prix Polski Żaków Wałbrzych GPP
12-13.01. 5. Grand Prix Polski Weteranów Ostróda GPP
13.01. Lotto Superliga mężczyzn (11. kolejka) (kluby) superliga
15-20.01. ITTF World Tour Hungarian Open Budapeszt (HUN) WT
25-27.01. 3. Grand Prix Polski Seniorów (zmiana terminu) (PZTS) GPP
Luty 2019
02-03.02. ITTF Europe Top 16 Cup Montreux (SUI) ETTU
09-10.02. 6. Grand Prix Polski Weteranów Łomża GPP
13-17.02. Portugal Open Lizbona (POR) challenge
13-17.02. Czech Junior & Cadet Open Hodonín (CZE) WJC
20-24.02. Swedish Junior & Cadet Open Örebro (SWE) WJC
22-24.02. 3. Grand Prix Polski Młodzików Kwidzyn GPP
Marzec 2019
01-03.03. 87. Indywidualne Mistrzostwa Polski Częstochowa MP
07-10.03. Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (U21) Gondomar (POR) ME
08-10.03. 3. Grand Prix Polski Juniorów Luboń GPP
09-10.03. 7. Grand Prix Polski Weteranów Kwidzyn GPP
15-17.03. 3. Grand Prix Polski Kadetów Białystok GPP
15-17.03. Turnieje półfinałowe Akademickich Mistrzostw Polski (do ustalenia) FISU, EUSA, AZS
20-24.03. Spanish Open Guadalajara (ESP) challenge
20-24.03. Italy Junior & Cadet Open Lignano (ITA) WJC
23-24.03. Turnieje półfinałowe Drużynowego Pucharu Polski (do ustalenia) DPP
28-31.03. 31. Indywidualne i Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Krosno MP
Kwiecień 2019
05-07.04. 3. Grand Prix Polski Żaków Sępólno Krajeńskie GPP
06-07.04. 8. Grand Prix Polski Weteranów Radom GPP
10-14.04. French Junior & Cadet Open Metz (FRA) WJC
11-14.04. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Brzeg Dolny MP
12-14.04. Turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Polski (do ustalenia) FISU, EUSA, AZS
12-14.04. II Międzynarodowe Mistrzostwa Warmii i Mazur Juniorów i Kadetów Ostróda inter. open
15-19.04. Belgium Junior & Cadet Open Spa (BEL) WJC
21-28.04. Indywidualne Mistrzostwa Świata Budapeszt (HUN)
25-28.04. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Mława MP
Maj 2019
01-05.05. Serbia Open Belgrad (SRB) challenge
01-05.05. Spanish Junior & Cadet Open Platja D’Aro (ESP) WJC
02-05.05. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów (w ramach OOM) Bilcza MP
08-12.05. Slovenia Open Otočec (SVN) challenge
11-12.05. 9. Grand Prix Polski Weteranów Kraków GPP
14-18.05. Croatia Open Zagrzeb (HRV) challenge
16-19.05. Slovak Junior & Cadet Open Bratysława (SVK) WJC
22-26.05. Polish Junior & Cadet Open Władysławowo WJC
Czerwiec 2019
07-09.06. Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów Jastrzębie-Zdrój MP
08-09.06. Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków Kraków MP
22-29.06. Igrzyska Europejskie Mińsk (BLR) IE
Lipiec 2019
01-06.07. Mistrzostwa Europy Weteranów Budapeszt (HUN) ME
03-14.07. 30. Letnia Uniwersjada Neapol (ITA) FISU, EUSA, AZS
12-21.07. Mistrzostwa Europy Juniorów i Kadetów Ostrawa (CZE) ME
Sierpień 2019
13-18.08. ITTF World Tour Bulgarian Open Panagyurishte (BUL) WT
20-25.08. ITTF World Tour Czech Open Ołomuniec (CZE) WT
Wrzesień 2019
03-08.09. Drużynowe Mistrzostwa Europy Nantes (FRA) ME
18-22.09. Croatian Junior & Cadet Open Varaždin (CRO) WJC
24-28.09. Serbia Junior & Cadet Open Belgrad (SRB) WJC
Październik 2019
01-06.10. ITTF World Tour Swedish Open Sztokholm (SWE) WT
02-06.10. Slovenia Junior & Cadet Open Otočec (SLO) WJC
08-13.10. ITTF World Tour Platinum German Open Brema (GER) WT
16-20.10. Polish Open Władysławowo challenge
18-20.10. ITTF Women’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
25-27.10. ITTF Men’s World Cup Chengdu (CHN) ITTF
30.10-03.11. Belarus Open Mińsk (BLR) challenge
Listopad 2019
06-10.11. Hungarian Junior & Cadet Open Szombathely (HUN) WJC
06-10.11. ITTF World Team Cup Tokio (JPN) ITTF
12-17.11. ITTF World Tour Platinum Austrian Open Linz (AUT) WT
18-22.11. Portugal Junior & Cadet Open Guimarães (POR) WJC
19-23.11. Turkish Open Antalya (TUR) challenge
24.11-01.12. Mistrzostwa Świata Juniorów (do ustalenia)
Grudzień 2019
12-15.12. ITTF World Tour Grand Finals (do ustalenia) WT
Wrzesień 2020
15-20.09. Indywidualne Mistrzostwa Europy Warszawa ME