Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
03-04.04 | 32. Mistrzostwa Polski Księży | Piekary Śląskie | inne | |
05.04 | Ekstraklasa kobiet (13. kolejka) | (kluby) | EK | |
05.04 | Lotto Superliga mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | SM | |
05-07.04 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych | Zielona Góra | niepełnosprawni | Szczegóły |
06.04 | I liga kobiet i mężczyzn (16. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13-14.04 | 8. Grand Prix Polski Weteranów | Olkusz | GPP | Szczegóły |
13.04 | I liga kobiet i mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | I liga | |
13-14.04 | XIV Memoriał Henryka Rzepskiego | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | |
13-14.04 | 38. MP Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych | Włocławek | inne | |
19.04 | Ekstraklasa kobiet (14. kolejka) | (kluby) | EK | |
19.04 | Lotto Superliga mężczyzn (17. kolejka) | (kluby) | SM | |
19.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 1. mecz) | (kluby) | SM | |
20.04 | I liga kobiet i mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | I liga | |
20-21.04 | Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych | Gdańsk | niepełnosprawni | Szczegóły |
20-21.04 | VI Memoriał Władysława Kwietnia | Jastrzębie-Zdrój | dzieci | |
21.04 | Lotto Superliga mężczyzn (18. kolejka) | (kluby) | SM | |
21.04 | Lotto Superliga mężczyzn (ćwierćfinały – 2. mecz) | (kluby) | SM | |
21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 1) | Poznań | WZTS | |
21.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 6) | Kraków | WZTS | |
25-28.04 | Mistrzostwa Polski Juniorów | Zielona Góra | Mistrzostwa Polski | Szczegóły |
26-28.04 | Mistrzostwa Polski Amatorów | Toruń | inne | Szczegóły |
28.04 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 5) | Moszczenica | WZTS | |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
03-05.05 | Mistrzostwa Polski Młodzików | Sępólno Krajeńskie | Mistrzostwa Polski | Szczegóły |
04.05 | I liga kobiet i mężczyzn (kolejka D) | (kluby) | I liga | |
09-12.05 | Mistrzostwa Polski Kadetów | Szczawno-Zdrój | Mistrzostwa Polski | |
11-12.05 | 9. Grand Prix Polski Weteranów | Poznań | GPP | |
11-12.05 | Turnieje finałowe Drużynowego Pucharu Polski | (kluby) | DPP | |
11.05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 3) | Niedźwiada | WZTS | |
15-19.05 | Europejskie Kwalifikacje Olimpijskie | Sarajewo (BIH) | ITTF | |
17.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
18.05 | Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L – 1. mecz) | (kluby) | I liga | |
19.05 | Lotto Superliga mężczyzn (19. kolejka) | (kluby) | SM | |
19.05 | Ekstraklasa kobiet (półfinały – 2. mecz) | (kluby) | EK | |
19.05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 8) | Brzeg Dolny | WZTS | |
19.05 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 4) | Chotomów | WZTS | |
22-26.05 | Mistrzostwa Europy U-13 | Bukareszt (ROU) | Mistrzostwa Europy | |
22-25.05 | WTT Youth Contender | Władysławowo | WTT Youth | Szczegóły |
23-26.05 | 36. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski | Gliwice | Mistrzostwa Polski | |
28.05 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 1. mecz, zmiana terminu) | (kluby) | SM | |
30.05 | Ekstraklasa kobiet (finał – 1. mecz) | (kluby) | EK | |
31.05 | Lotto Superliga mężczyzn (półfinały – 2. mecz, zmiana terminu) | (kluby) | SM | |
Data | Nazwa | Miejsce | Kategoria | |
---|
01-02.06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków (zmiana terminu) | Rzeszów | Mistrzostwa Polski | |
01.06 | Ekstraklasa kobiet (finał – 2. mecz) | (kluby) | EK | |
06-08.06 | Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów (zmiana terminu) | Oleśnica (DŚL) | Mistrzostwa Polski | |
08.06 | Baraże ligowe (awans EK/SM, utrzymanie 1L, awans 1L – 2. mecz) | (kluby) | I liga | |
08.06 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 7) | Zawadzkie | WZTS | |
08-09.06 | X Turniej Pingla Cup | Grodzisk Mazowiecki | dzieci | |
09.06 | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (grupa 2) | Gdańsk | WZTS | |
09.06 | III Memoriał Anżeliki Sowy | Brzeg Dolny | dzieci | |
22.06 | Lotto Superliga mężczyzn (finał, zmiana terminu) | (kluby) | SM | |