Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Rozgrywki indywidualne » 2017/2018

SENIORZY
1. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 27-29.10.2017)
2. Grand Prix Polski
(Wałbrzych, 15-17.12.2017)
3. Grand Prix Polski
(Łomża, 26-28.01.2018)
Mistrzostwa Polski
(Raszków, 02-04.03.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


MŁODZIEŻOWCY
30. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski
(Jarosław, 16-18.02.2018)
Podgląd pliku


JUNIORZY
  1. Grand Prix Polski
(Brzeg Dolny, 20-22.10.2017)
2. Grand Prix Polski
(Ostróda, 8-10.12.2017)
3. Grand Prix Polski
(Łomża, 23-25.02.2018)
Mistrzostwa Polski
(Krosno, 26-29.04.2018)
Juniorki turniej eliminacyjny
Podgląd pliku
turniej eliminacyjny
Podgląd pliku
Podgląd pliku Podgląd pliku
turniej główny
Podgląd pliku
turniej główny
Podgląd pliku
Juniorzy turniej eliminacyjny
Podgląd pliku
turniej eliminacyjny
Podgląd pliku
turniej główny
Podgląd pliku
turniej główny
Podgląd pliku


KADECI
1. Grand Prix Polski
(Krosno, 22-29.09.2017)
2. Grand Prix Polski
(Wałbrzych, 24-26.11.2017)
3. Grand Prix Polski
(Drzonków, 23-25.03.2018)
Mistrzostwa Polski (OOM)
(Luboń, 3-6.05.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


MŁODZICY
1. Grand Prix Polski
(Kraków, 29-01.10.2017)
2. Grand Prix Polski
(Bilcza, 10-12.11.2017)
3. Grand Prix Polski
(Białystok, 16-18.02.2018)
Mistrzostwa Polski
(Drzonków, 19-22.04.2018)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


  1. Grand Prix Polski
(Lidzbark Warmiński, 03-05.11.2017)
2. Grand Prix Polski
(Łaziska Górne, 02-04.02.2018)
3. Grand Prix Polski
(Mława, 06-08.04.2018)
Indywidualne Mistrzostwa Polski
(09-10.06.2018)
Żaczki turniej eliminacyjny
Podgląd pliku
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku
turniej główny
Podgląd pliku
Żacy turniej eliminacyjny
Podgląd pliku
turniej główny
Podgląd pliku


  Turniej Finałowy Mini Olympic Games
(Warszawa, 16-17.12.2017)
Dziewczęta gra pojedyncza
Podgląd pliku
Chłopcy gra pojedyncza
Podgląd pliku


  Finał Ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego
(Warszawa, 02-03.12.2017)
Żaczki (grupa młodsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku
Żacy (grupa młodsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku
Młodziczki (grupa starsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku
Młodzicy (grupa starsza) turniej drużynowy
Podgląd pliku


NIEPEŁNOSPRAWNI (ROK 2017)
1. Grand Prix Polski
()
2. Grand Prix Polski
()
3. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 14-15.10)
IMP
(Gdańsk, 02-03.12)
DMP
()
PP
()
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


NIEPEŁNOSPRAWNI (ROK 2018)
1. Grand Prix Polski
(Wisła, 14-15.04)
2. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 29-30.09)
3. Grand Prix Polski
(Gdańsk, 27-28.10)
IMP
(Zielona Góra, 10-11.11)
DMP
(Wisła, 09-10.06)
PP
()
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku


WETERANI
1. Grand Prix Polski
(Przeworsk, 16-17.09)
2. Grand Prix Polski
(Krapkowice, 21-22.10)
3. Grand Prix Polski
(Białystok, 11-12.11)
4. Grand Prix Polski
(Węgierska Górka, 09-10.12)
5. Grand Prix Polski
(Ostróda, 20-21.01)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku
6. Grand Prix Polski
(Kwidzyn, 17-18.02)
7. Grand Prix Polski
(Sandomierz, 24-25.03)
8. Grand Prix Polski
(Radom, 14-15.04)
9. Grand Prix Polski
(Wałbrzych, 12-13.05)
Indywidualne Mistrzostwa Polski
(Iława, 01-03.06)
Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku Podgląd pliku