Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
22.04.2019
MŚ w Budapeszcie: 2 dzień [rozkład jazdy] Przed nami drugi dzień rywalizacji w Budapeszcie. Sprawdźcie plan gier oraz transmisji!

21.04.2019
Mistrzostwa świata w Budapeszcie: Dobry początek Polaków w Budapeszcie Polscy tenisiści stołowi w większości udanie rozpoczęli udział w mistrzostwach świata w Budapeszcie. W pierwszym dniu eliminacji biało-czerwoni wygrali osiem z dziewięciu meczów. Do 1/32 finału awansowały oba polskie miksty.

21.04.2019
Mistrzostwa świata w Budapeszcie: Premierowa wygrana Zatówki Patryk Zatówka pokonał pingpongistę Wybrzeża Kości Słoniowej - Emmanuela Yanna Kouadjo 4:1 w swoim pierwszym meczu mistrzostw świata w Budapeszcie.

21.04.2019
Mistrzostwa świata w Budapeszcie: Chojnowski ogrywa Tio Patryk Chojnowski (Unia AZS AWFiS Gdańsk) odniósł zwycięstwo w swoim pierwszym meczu grupowym mistrzostw świata w Budapeszcie. Polak pokonał Amerykanina Nicholasa Tio 4:2.

21.04.2019
Mistrzostwa świata w Budapeszcie: Zwycięstwo Bajor i Badowskiego na początek Nasz mikst Natalia Bajor/Marek Badowski wygrał w 1. rundzie preliminary turnieju gry mieszanej mistrzostw świata w Budapeszcie. Polacy pokonali Szwajcarów: Celine Reust i Larsa Poscha 3:0.

21.04.2019
Przegląd Sportowy: Dobre losowanie Polaków Nasi rozstawieni zawodnicy poznali potencjalnych przeciwników w kolejnych rundach singla i debla kobiet oraz debla mężczyzn.

20.04.2019
Mistrzostwa świata w Budapeszcie: 1 dzień [Rozkład Jazdy] W niedzielę rozpoczynamy długo wyczekiwane mistrzostwa świata w Budapeszcie. Pierwsi Polacy podejdą do stołu o godz. 10:30. Będą to Marek Badowski i Natalia Bajor.

20.04.2019
Przegląd Sportowy: Polacy murowanymi faworytami! Znamy pierwszych rywali biało-czerwonych w mistrzostwach świata w Budapeszcie.

20.04.2019
Zapraszamy do węgierskiego stołu! Siódemka Polaków wystąpi w rozpoczynających się w niedzielę w Budapeszcie MŚ w singlu, deblu i mikście.

20.04.2019
Mistrzostwa świata: Dorobek medalowy Polaków Dwanaście medali - pięć srebrnych i siedem brązowych - zdobyli reprezentanci Polski w mistrzostwach świata w tenisie stołowym, których początki sięgają 1926 roku. Kolejna edycja turnieju odbędzie się w dniach 21-28 kwietnia w Budapeszcie.

20.04.2019
Przegląd Sportowy: Ćwiczą gry podwójne Reprezentacja Polski w tenisie stołowym kończy przygotowania do rozpoczynających się w niedzielę w Budapeszcie indywidualnych mistrzostw świata.

19.04.2019
Czas na mistrzostwa świata! O medale i punkty do rankingu olimpijskiego Medale i punkty do rankingu olimpijskiego będą stawką rozpoczynających się w świąteczną niedzielę mistrzostw świata w tenisie stołowym. W Budapeszcie wystąpi siedmioro Polaków.

19.04.2019
Patryk Jendrzejewski p.o. trenera Kadry Narodowej Juniorów Decyzją Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego, Patryk Jendrzejewski został powołany na p.o. trenera KN Juniorów od 1.04.

18.04.2019
Belgium Junior & Cadet Open: Polki z brązowymi medalami Polki zakończyły turniej drużynowy Belgium Junior & Cadet Open z brązowymi medalami! Biało-czerwone uległy w półfinale Tajwankom, po bardzo zaciętym meczu, 2:3.

18.04.2019
Belgium Junior & Cadet Open: Polki w półfinale! Polskie juniorki awansowały do półfinału Belgium Junior & Cadet Open. Biało-czerwone pokonały w Spa drużynę gospodyń - Belgię 3:1. O finał zagrają z Tajwanem.