Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
29.05.2019
[Para Polish Open] Pęk: Celem jest zwycięstwo „Jestem rozstawiona z numerem pierwszym, więc celem jest wygranie turnieju” – powiedziała Karolina Pęk przed World Tourem – ITTF Fa20 Para Polish Open we Władysławowie.

29.05.2019
[Para Polish Open] Czuper: Olimpijska obsada "wózkarzy" „Jestem podwójnie zmotywowany, bowiem wreszcie zagram w turnieju międzynarodowym w Polsce, a rywalami będą inni medaliści paraolimpiady” – powiedział grający na wózku tenisista stołowy Rafał Czuper przed „ITTF Fa20 Para Polish Open” we Władysławowie.

28.05.2019
W Kostrzynie mrożą szampana, a w Zamościu zapowiada się ekscytujące widowisko 1. czerwca poznamy dwa zespoły, które awansują do LOTTO Superligi. Bardzo blisko elity jest Warta Kostrzyn nad Odrą, która w pierwszym meczu pewnie pokonała BISTS Bielsko-Biała 8:2. Zdecydowanie więcej emocji będzie w Zamościu, gdzie miejscowa PWSZ podejmować będzie Poltarex Pogoń Lębork.

28.05.2019
Mińsk gotowy na Igrzyska Europejskie Mińsk jest gotowy na Igrzyska Europejskie - zapewnił Aliaksiej Bogdanowicz, przedstawiciel Komitetu Organizacyjnego imprezy, która odbędzie się w dniach 21-30 czerwca. "Dla naszego miasta to naprawdę niezwykle ważne wydarzenie" - dodał.

27.05.2019
KTS Gliwice awansował do 1. ligi KTS Gliwice zremisował z ZKS-em Nordis III Zielona Góra 5:5 i zapewnił sobie awans na zaplecze LOTTO Superligi! Przypomnijmy, że w pierwszym meczu gliwiczanie pokonali zielonogórzan 6:4.

27.05.2019
[Para Polish Open] Chojnowski: W ciągu 8 lat przegrałem raz „Po ośmiu latach znów zagram w Polsce i chciałbym zwyciężyć, tym bardziej, że w gronie niepełnosprawnych przegrałem tylko raz” – powiedział mistrz Polski w tenisie stołowym Patryk Chojnowski przed turniejem World Tour – ITTF Fa20 Para Polish Open we Władysławowie.

27.05.2019
[Para Polish Open] Medaliści paraolimpiady zagrają we Władysławowie Po 10 latach przerwy World Tour niepełnosprawnych w tenisie stołowym wraca do Polski. W dniach 30 maja – 1 czerwca w COS OPO „Cetniewo” we Władysławowie wystąpią m.in. medaliści paraolimpiady, mistrzostw świata i Europy: Patryk Chojnowski, Rafał Czuper i Karolina Pęk.

27.05.2019
Dyjas i Partyka z mistrzowskimi tytułami Natalia Partyka została Drużynowym Mistrzem Czech w barwach SKST Hodonin, a Jakub Dyjas sięgnął po złoty medal razem z TTF Liebherr Ochsenhausen.

27.05.2019
Wyniki Mistrzostw Polski Amatorów 2019 W dniach 18-19 maja br. w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów 2019, turniej objęty patronatem Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

26.05.2019
[POLISH OPEN] Redzimski i Kosmal na podium we Władysławowie Miłosz Redzimski (KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) i Dawid Kosmal (UKS Płomień Limanowa) zajęli drugie miejsce w grze podwójnej kadetów w ostatnim dniu World Touru Polish Open we Władysławowie. Łącznie polscy tenisiści stołowi siedmiokrotnie stawali na podium.

26.05.2019
21. Piknik Olimpijski za nami. Było duże zainteresowanie i wiele atrakcji Zabawa, rywalizacja, nauka o sporcie - w Warszawie po raz 21. odbył się Piknik Olimpijski. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem szczególnie dzieci, ale atrakcji przygotowano na tyle dużo, że nie było uciążliwych kolejek.

25.05.2019
LOTTO Superliga: Złota Dartom Bogoria! Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii zostali mistrzami Polski. W finałowym spotkaniu LOTTO Superligi podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego pokonali w Gdańsku Dekorglass Działdowo 3:0. To siódmy tytuł drużyny z Grodziska Mazowieckiego.

25.05.2019
[POLISH OPEN] Biało-czerwoni znów na podium we Władysławowie Dzień przed wyjazdem na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji do chińskiego Chengdu, polscy juniorzy stanęli na podium zawodów World Tour Polish Open we Władysławowie. Pingpongiści zajęli drugie miejsce, a pingpongistki - trzecie.

23.05.2019
[POLISH OPEN] K. Węgrzyn: Turniej zaliczam do udanych Katarzyna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) może pochwalić się najlepszym wynikiem w singlu wśród biało-czerwonych. Podczas Polish Junior & Cadet Open dotarła do finału i sięgnęła po srebro.

23.05.2019
[POLISH OPEN] Dryszel: Generalnie jesteśmy zadowoleni Katarzyna Węgrzyn w singlu oraz w deblu z bliźniaczką Anną, a także Maciej Kubik i Samuel Kulczycki w grze podwójnej zajęli drugie miejsca w turnieju Polish Junior & Cadet Open we Władysławowie.