Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Energa
Poczta Polska
TIBHAR
Ministerstwo Sportu i Turystyki

Znamy medalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików w Krośnie

Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski w turniejach gry pojedynczej, Anna Cyrwus i Kamila Małysiak oraz Filip Krzywniak i Mateusz Zalewski w turniejach gry podwójnej - oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.
fot. POZTS
07.05.2017
Agata Biesaga
Źródło: własne
Zuzanna Wielgos i Miłosz Redzimski w turniejach gry pojedynczej, Anna Cyrwus i Kamila Małysiak oraz Filip Krzywniak i Mateusz Zalewski w turniejach gry podwójnej - oto nowi Indywidualni Mistrzowie Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, rozgrywanych na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie.


Medaliści IiDMP Młodzików

  Konkurencja Złote medale Srebrne medale Brązowe medale
Indywidualne i Drużynowe
Mistrzostwa Polski Młodzików
Krosno
4 - 7 maja 2017 r.
Gra pojedyncza
kobiet
Zuzanna Wielgos
(LZS Kąkolówka)
Anna Kubiak
(JKTS Jastrzębie-Zdrój)
Aleksandra Wiśniewska
(MKS ROKITA Brzeg Dolny)
Wiktoria Wróbel
(LTSR Buczek)
Gra pojedyncza
mężczyzn
Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
Stanisław Wnęk
(TKS GRANIT Strzelin)
Karol Sułkowski
(UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
Mateusz Rutkowski
(KS DEKORGLASS Działdowo)
Gra podwójna
kobiet
Anna Cyrwus
(KS GORCE Nowy Targ)
Kamila Małysiak
(KS GORCE Nowy Targ)
Zuzanna Wielgos
(LZS Kąkolówka)
Natalia Gęsior
(AKS Mikołów)
Anna Brzyska
(PKS KOLPING Jarosław)
Jagoda Chwojko
(PKS KOLPING Jarosław)
Wiktoria Wrzosek
(MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka)
Martyna Hajduk
(MLKS NURT Przemyśl)
Gra podwójna
mężczyzn 
Filip Krzywniak
(ZKS Drzonków)
Mateusz Zalewski
(ZKS Drzonków)
Dawid Kosmal
(UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
Miłosz Sawczak
(UKS PŁOMIEŃ Limanowa)
Szymon Sporek
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
Michał Olbrycht
(UKS TKKF MOSiR Dukla)
Miłosz Redzimski
(KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki)
Alan Kulczycki
(GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski)
Turniej drużynowy
kobiet
LTSR Buczek
(w składzie:
Wiktoria Wróbel,
Zuzanna Niciak,
Marta Holak)
JKTS I Jastrzębie-Zdrój
(Anna Kubiak,
Laura Kałużny
)
KS GORCE Nowy Targ
(Kamila Małysiak,
Anna Cyrwus)
GKTS Gdańsk
(Julia Dietrich,
Ewa Krakowiak,
Paulina Pręda
)
Turniej drużynowy
mężczyzn
UKS PŁOMIEŃ Limanowa
(w składzie:
Dawid Kosmal,
Miłosz Sawczak,
Karol Sułkowski)

ZKS Drzonków
(Filip Krzywniak,
Mateusz Zalewski,
Szymon Sergiel
)
UKS TKKF MOSiR Dukla
(Szymon Sporek,
Michał Olbrycht,
Szymon Maciejewski
)
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
(Miłosz Redzimski,
Szymon Wiśniewski,
Adam Banasik
)

Wyniki / klasyfikacje końcowe

1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - turniej drużynowy młodziczek
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - turniej drużynowy młodzików
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra pojedyncza młodziczek
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra pojedyncza młodzików
5. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra podwójna młodziczek
6. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - gra podwójna młodzików

Informacje o turnieju

1. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - komunikat organizacyjny
2. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - lista uprawnionych do startu
3. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - lista uprawionych do startu
4. Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików - program minutowy

Partner sprzętowy

Galeria