Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Zapraszamy na IV edycję Pingla Cup w Grodzisku Mazowieckim!

W dniach 26-27 maja w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się kolejna edycja Pingla Cup. W tym roku na uczestników już czwartej edycji tego turnieju czeka oprócz sportowej rywalizacji moc innych atrakcji. Po raz kolejny będzie szansa zagrania z zawodnikami Lotto Superligi.
07.05.2018
PZTS
Źródło:
W dniach 26-27 maja w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się kolejna edycja Pingla Cup. W tym roku na uczestników już czwartej edycji tego turnieju czeka oprócz sportowej rywalizacji moc innych atrakcji. Po raz kolejny będzie szansa zagrania z zawodnikami Lotto Superligi.


W tym roku organizatorzy przygotują również mecz pokazowy tenisa stołowego, a oprócz tego odbędą się warsztaty psychologiczne dla rodziców oraz pokazy techniczne dla zawodników i trenerów. Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki a dla najlepszych nagrody rzeczowe. Spotkania fazy finałowej będą się odbywać w warunkach w jakich występują na co dzień tenisiści Bogorii w Superlidze i Lidze Mistrzów w przygotowanych profesjonalnie polach gry z teraflexem.

 

Cieszy nas to, że z roku na rok stajemy się bardziej widoczni w Polsce. Ciężko pracujemy na to żeby wyróżnić się z pośród innych turniejów, czego efektem są dwa profesjonalne pola przygotowane na wzór meczy superligi, wartościowe nagrody dla zwycięzców czy wywiady które przeprowadzamy w trakcie naszych zawodów – powiedział jeden z organizatorów imprezy i trener klubu Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Paweł Szeliński. W tym roku dodaliśmy kolejną atrakcję sportową, zagramy dodatkową kategorię w grze podwójnej systemem chińskiej superligi, mamy nadzieję, że przypadnie do gustu uczestnikom – dodał.

 

Przy naszym turnieju pracuje wiele różnych osób – są to trenerzy, zawodnicy, pracownicy biura KS Bogoria. Każdy z nas ma inne zadania w klubie ale łączy nas jedno – pasja do tenisa stołowego. Dzięki temu organizując turniej Pingla Cup wszyscy stawiamy na jakość. W zeszłym roku zebraliśmy bardzo dużo pozytywnych opinii w środowisku – powiedział pracownik Bogorii Michał Kwaśniewski. Co więcej, naszym turniejem interesuje się coraz więcej osób i firm. W rezultacie nasza ciężka praca została nagrodzona i w tym roku naszymi partnerami są min. firma kurierska DPD oraz fundacja PZU. Oczywiście jest z nami też wielu partnerów i sponsorów którzy wspierają nas od dawna, dlatego wszystkim bez wyjątku bardzo dziękujemy za wsparcie. Dzięki Wam Pingla Cup jest tak wyjątkowy.

 

Żeby zgłosić się do turnieju należy zapisać się przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.bogoriagrodzisk.pl/pinglacup

 

 

Informacje dotyczące zapisów na turniej mogą Państwo znaleźć w komunikacie organizacyjnym dostępnym poniżej.

 

Materiały do pobrania:

1. Komunikat organizacyjny


Plakat imprezy