Anna Węgrzyn (AZS UE Wrocław) i Samuel Kulczycki (Olimpia-Unia Grudziądz) sięgnęli po tytuły mistrzów Polski w singlu. W Mławie dobiegły końca mistrzostwa kraju juniorów. Anna Węgrzyn pokonała w finale swoją siostrę bliźniaczkę i zarazem koleżankę klubową – Katarzynę 4:2 (-8,9,7,-9,6,7). Brązowe medale wywalczyły: Maja Miklaszewska i Aleksandra Michalak (obie MRKS Gdańsk). Wśród juniorów najlepszy był Samuel Kulczycki, który w finale wygrał z Szymonem Kolasą (Ostródzianka Ostróda) 4:1 (9,8,-12,6,8). Na najniższym stopniu podium znaleźli się: Maciej Kubik (Olimpia-Unia Grudziądz) oraz Jan Zandecki (AZS AWFiS Gdańsk). W grze podwójnej juniorek triumf święciły siostry Węgrzyn. Wrocławskie akademiczki odprawiły w finale duet MRKS-u Gdańsk: Maja Miklaszewska/Aleksandra Michalak 3:2 (11,-3,-6,5,9). Brąz zdobyły: Dominika Gilewska (GLKS Nadarzyn)/Aleksandra Garb (Gorce Nowy Targ) oraz Julia Jackowska/Kamila Gryko (obie Dojlidy Białystok). Wśród juniorów po złoto sięgnął debel Olimpii-Unii: Samuel Kulczycki/Maciej Kubik. Grudziądzanie wygrali w finale z Janem Zandeckim i Szymonem Kolasą 3:2 (4,-9,-9,12,3). Brązowymi medalistami mistrzostw kraju zostali: Michał Małachowski (AZS AWFiS Gdańsk)/Łukasz Sokołowski (Ostródzianka) oraz Jakub Jankowski/Andrzej Kopecki (obaj ZKS Zielona Góra). Turniej miksta należał do Mai Miklaszewskiej i Szymona Kolasy, którzy pokonali w finale Aleksandrę Michalak i Macieja Kubika 3:2 (-5,6,-4,9,9). Brąz dla Anny Węgrzyn i Samuela Kulczyckiego oraz Katarzyny Węgrzyn i Jana Zandeckiego. Wcześniej poznaliśmy triumfatorów w drużynie. Grudziądzanie pewnie pokonali w finale ZKS Zielona Góra 3:1. Na najniższym stopniu podium turniej zakończyli zawodnicy Ostródzianki i AZS-u AWFiS Gdańsk. Wśród juniorek najlepsze okazały się wrocławskie akademiczki, które w finale pokonały MRKS Gdańsk 3:1. Brązowe medale dla Dojlid Białystok i Skarbka Tarnowskie Góry.