Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Gramy dla WOŚP!

Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego pragnie włączyć się do gry w WOŚP! 14. stycznia od godz. 10.00 w naszym obiekcie przy ul. Meissnera 3 w Gdańsku ruszy akcja ”Tenisiści Stołowi dla WOŚP”!
fot. PZTS
08.01.2018
PZTS
Źródło:
Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego pragnie włączyć się do gry w WOŚP! 14. stycznia od godz. 10.00 w naszym obiekcie przy ul. Meissnera 3 w Gdańsku ruszy akcja ”Tenisiści Stołowi dla WOŚP”!


Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego pragnie włączyć się do gry w WOŚP! 14. stycznia od godz. 10.00 w naszym obiekcie przy ul. Meissnera 3 w Gdańsku ruszy akcja ”Tenisiści Stołowi dla WOŚP”!
 
Po złożeniu datku do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, każdy będzie mógł zagrać w tenisa stołowego z wybranym zawodnikiem. To też świetna okazja do zdobycia autografu czy zrobienia wspólnego zdjęcia z wybranym mistrzem. Na zakończenie akcji planujemy rozegranie błyskawicznego turnieju. Do akcji włączyła się także zaprzyjaźniona Restauracja Tenisowa, w której gościnnych progach będziecie mogli napić się kawy lub herbaty albo zjeść porcję pożywnej zupy.
Swój udział w akcji zapowiedzieli:
 

- Natalia Partyka – czterokrotna Mistrzyni Igrzysk Paraolimpijskich, (Ateny, Pekin, Londyn, Rio De Janeiro), uczestniczka Igrzysk Olimpijskich i wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski,

- Patryk Chojnowski - Mistrz Igrzysk Paraolimpijskich z Londynu

- Katarzyna Grzybowska-Franc - uczestniczka Igrzysk Olimpijskich, dwukrotna Mistrzyni Polski 

- reprezentanci Polski: Patryk Zatówka, Bartosz Such, Paweł Chmiel, Grzegorz Adamiak.

- trenerzy Kadr Narodowych i wychowankowie OSSM Gdańsk   

 
W akcję włączyła się również Pani Lucyna Grubba, żona najwybitniejszego w historii polskiego tenisisty stołowego, która przekazała na licytację WOŚP koszulkę, w której Andrzej  Grubba wystąpił na IO w Atlancie oraz książkę pt. „ Andrzej Grubba ostatnia piłka” z autografem. 
Na licytację koszulki przekazali także z IO w Pekinie  Natalia Partyka i Patryk Chojnowski  z IO w Londynie.