Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Bulgaria Open: Rozkład jazdy na czwartek

Natalia Partyka w singlu oraz trzy polskie pary deblowe wystąpią dziś w Panagiuriszte podczas Asarel Bulgaria Open. Będą transmisje!
fot. ITTF World
16.08.2018
Źródło:
Natalia Partyka w singlu oraz trzy polskie pary deblowe wystąpią dziś w Panagiuriszte podczas Asarel Bulgaria Open. Będą transmisje!


Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Partyka zostały rozstawione z "szóstką". Polki zmierzą się z Valerią Shchebratykh i Mariią Tailakovą. Rosjanki w eliminacjach pokonały Ankitę Das i Divyę Deshpande 3:2, a następnie Białorusinki: Katsiarynę Baravoką i Darię Trigolos 3:0.

Transmisja ze spotkania Partyka/Grzybowska-Franc - Shchebratykh/Tailakova o godz. 9:00 na www.bit.ly/2BeRyZE

40. minut później do stołu wyjdzie kolejny polski debel. Natalia Bajor i Magdalena Sikorska zmierzą się z rozstawionymi z nr 2 Japonkami: Hiną Hayata i Miu Hirano.

Wcześniej Polki odprawiły Gannę Farladanską z Ukrainy i Słowenkę - Anę Tofant 3:1, a następnie Sarah De Nutte z Luksemurga i Alex Galic ze Słowenii 3:1.

Mecz rozpocznie się o godz. 9:40. Transmisja na www.bit.ly/2BfKhIY

Trzecim polskim duetem, który jutro rozpocznie zmagania w turnieju gry podwójnej jest ten męski z Markiem Badowskim i Patrykiem Zatówka. Biało-czerowni rozstawieni są z "siódemką" i podejmować będą Chińczyków: Peifenga Zheng i Linfenga Zhu. Transmisja na www.bit.ly/2BeRyZE o godz. 10:20. 

Z kolei w turnieju głównym singlistek wystąpi Natalia Partyka. Polka trafiła na rozstawioną z nr 10 Honokę Hashimoto. Japonka to obecnie 27. rakieta świata.

Partyka zagra o godz. 15:20. Transmisja na www.bit.ly/2BeRyZE