Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
21.05.2019
MRKS z Pucharem Polski! Tenisistki stołowe MRKS-u zdobyły w Gdańsku Puchar Polski. W finale gospodynie imprezy pokonały KU AZS UE Wrocław 4:3. Trzecie miejsce, po triumfie 4:2 z pierwszoligową Optimą Polska Dojlidy Białystok, zajęły zawodniczki Bronowianki Kraków.

21.05.2019
Zapraszamy na Piknik Olimpijski! Nadchodzące II Igrzyska Europejskie Mińsk 2019 oraz organizowane po raz pierwszy w historii Igrzyska Sportów Plażowych San Diego 2019 (9-15 października br.) będą jednymi z kilku motywów przewodnich 21. Pikniku Olimpijskiego, który, tradycyjnie już zagości w warszawskim Parku Kępa Potocka. Tym razem impreza odbędzie się 25 maja.

20.05.2019
[POLISH OPEN] Kubik: Skupiamy się na pracy, nie na oczekiwaniach "Skupiamy się na pracy, nie na oczekiwaniach wynikowych" - powiedział Marcin Kubik, trener i ojciec Macieja, mistrza Europy kadetów w singlu i deblu w tenisie stołowym, który od środy grać będzie w juniorskim World Tourze Polish Open we Władysławowie.

20.05.2019
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych 2019 zakończone! W dniach 17 - 19 maja 2019 w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich Start przy ul. Olimpijskiej 1 w Wiśle rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych. Po 3 dniach zaciętych pojedynków, poznaliśmy nowych Mistrzów i Mistrzynie Polski.

20.05.2019
Pomorze stolicą polskiego tenisa stołowego Finał LOTTO Superligi, turnieje Polish Open z cyklu ITTF dla kadetów i juniorów oraz niepełnosprawnych i finał Pucharu Polski kobiet – od 21 maja do 1 czerwca Pomorze będzie stolicą polskiego tenisa stołowego.

20.05.2019
Jarosławski SMS i SP nr 2 z Grodziska Mazowieckiego mistrzami Polski szkół podstawowych Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Jarosławia i SP nr 2 z Grodziska Mazowieckiego najlepszymi szkołami podstawowymi w tenisie stołowym w Polsce. W turnieju w Rawie Mazowieckiej udział wzięły 24 zespoły żeńskie oraz 23 zespoły męskie.

20.05.2019
Puchar Polski dla 3S Polonii Bytom Tenisiści stołowi 3S Polonii Bytom pokonując w finale Energę KTS Toruń 4:1 zdobyli drużynowy Puchar Polski.

19.05.2019
[POLISH OPEN] Chmiel: Wszystko zaczyna się w Cetniewie "Turniej w Cetniewie uważany jest za jeden z lepszych w sezonie, tutaj wszystko się zaczyna" – uważa Paweł Chmiel, który w karierze zdobył m.in. brązowe medale drużynowych mistrzostw Europy (2007 rok) i mistrzostw Polski w singlu (2006).

18.05.2019
[POLISH OPEN] Kulczycki: Czas na seniorskie sukcesy "Wygrałem juniorski World Tour w Czechach i stać mnie na powtórzenie osiągnięcia w Cetniewie. W seniorach też mogę zacząć uzyskiwać dobre wyniki" - powiedział Samuel Kulczycki, zajmujący czwarte miejsce na świecie wśród juniorów.

16.05.2019
Croatia Open: Polski debel w ćwierćfinale w Zagrzebiu Marek Badowski i Patryk Zatówka awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej w turnieju ITTF Challenge w Zagrzebiu. W singlu natomiast odpadli wszyscy biało-czerwoni.

16.05.2019
Błaszczyk: Kulczycki mógłby już zagrać w seniorskich mistrzostwach "Samuel Kulczycki nie ma jeszcze 17 lat, ale mógłby już zagrać w seniorskich mistrzostwach świata lub Europy” – powiedział 11-krotny mistrz Polski w tenisie stołowym Lucjan Błaszczyk, który pomaga Kulczyckiemu w przygotowaniach do World Touru juniorów we Władysławowie.

15.05.2019
Croatia Open: Pięcioro Polaków gra dalej w Zagrzebiu Julia Ślązak i Marek Badowski awansowali z eliminacji i wystąpią w turnieju ITTF Challenge w Zagrzebiu. W singlu rozstawiona została Natalia Bajor, a w deblu - Badowski i Patryk Zatówka. W zawodach U-21 grają Ślązak i Maciej Kubik.

15.05.2019
Redzimski: Miłosz trenuje ponad 20 godzin tygodniowo "Już w 1. klasie podstawówki Miłosz trenował ok. 20 godzin w tygodniu, a teraz jeszcze więcej" – powiedział trener Tomasz Redzimski o 12-letnim synu Miłoszu, który bez straty seta wygrał MP kadetów w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt najlepsza była Wiktoria Wróbel.

15.05.2019
Kucharski: Redzimski i Wróbel w europejskiej czołówce "Miłosz Redzimski i Wiktoria Wróbel wyprzedzają o kilka długości krajowych rywali i są w europejskiej czołówce" - uważa legendarny tenisista stołowy Leszek Kucharski, który od niedawna pełni funkcję koordynatora-skauta w PZTS.

15.05.2019
Zamość gospodarzem finałowego turnieju o Puchar Polski W najbliższą niedzielę, 19 maja, w Zamościu finałowy turniej Pucharu Polski. O trofeum, w swoich najmocniejszych składach, zagrają ekipy z Bytomia, Torunia, Suchedniowa i Zamościa.