Polski Związek Tenisa Stołowego Polski Związek Tenisa Stołowego
Partnerzy:
Ministerstwo Sportu i Turystyki
Polskie Sieci Elektroenergetyczne
TIBHAR
Energa

Aktualności

Bieżące informacje na temat ogólnopolskich rozgrywek ligowych i indywidualnych oraz turniejów międzynarodowych z udziałem reprezentantów Polski
23.01.2019
Nęcek: Li Qian wróciła po kontuzji, zagrała dobry pojedynek Po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją w meczu ekstraklasy tenisistek stołowych wystąpiła liderka Enea Siarki Tarnobrzeg Li Qian. "Rozegrała bardzo dobry pojedynek" - powiedział trener kadry narodowej i Enea Siarki, Zbigniew Nęcek.

22.01.2019
Trwa nabór do Rządowego Programu KLUB Kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB – edycja 2019. W tym roku na ten cel Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło kwotę 40 mln zł. Wnioski można składać do 15 marca 2019 r.

18.01.2019
Hungarian Open: Półfinałowe porażki Samary i Wonga Rumunka Elizabeta Samara (KTS Enea Siarka Tarnobrzeg) i reprezentujący Hongkong Wong Chun Ting (Dekorglass Działdowo) odpadli w półfinałach gry podwójnej turnieju World Tour, który odbywa się w Budapeszcie.

18.01.2019
Szymański: Historyczny medal w moim zasięgu "Przy sprzyjających okolicznościach jestem w stanie zdobyć medal" - powiedział ćwierćfinalista ubiegłorocznych mistrzostw świata w ping-pongu Filip Szymański. W kolejnej edycji londyńskich zawodów, w dniach 26-27 stycznia, weźmie udział pięciu Polaków.

17.01.2019
Jubileuszowe 30. Andro Kids Open w sierpniu 16. sierpnia w hali sportowej przy Arenie-Sportpark W niemieckim Dusseldorfie odbędzie się
kolejny, jubileuszowy 30. Andro Kids Open. Turniej potrwa 3 dni.

17.01.2019
IO Tokio: Akredytacje dziennikarskie Polski Komitet Olimpijski uprzejmie informuje, że – zgodnie z wytycznymi MKOl - po zasięgnięciu opinii przedstawiciela Klubu Dziennikarzy Sportowych dokonał podziału postawionych mu do dyspozycji miejsc akredytacyjnych dla dziennikarzy i fotoreporterów na Igrzyska XXXII Olimpiady TOKIO 2020.

16.01.2019
Biało-czerwoni żegnają Budapeszt Hungarian Open już bez Polaków. W środę z turniejem pożegnali się wszyscy nasi reprezentanci.

16.01.2019
Sejm: Pierwsze czytanie ustawy o nagrodach specjalnych W Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy o zmianie ustawy o Radzie Ministrów, który daje premierowi w szczególnych przypadkach możliwość przyznawania nagród specjalnych osobom fizycznym.

16.01.2019
Rekordowe granie w Piasecznie W styczniowym turnieju Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym wzięło udział 169 zawodników. Organizatorzy nie ukrywają zadowolenia z tak dużej frekwencji i na kolejne zawody zapowiadają niespodziankę.

16.01.2019
IO w Tokio: Sprzedaż biletów na igrzyska rozpocznie się już w kwietniu Sprzedaż biletów na letnie igrzyska w Tokio 2020 rozpocznie się wcześniej niż planowano - w kwietniu - poinformował dziennik "The Japan News" powołując się na informacje zebrane od komitetu organizacyjnego największej sportowej imprezy globu.

16.01.2019
Hungarian Open: Rozkład jazdy na środę Przed nami 2. dzień rywalizacji w Budapeszcie. W środę zobaczymy gry singlowe biało-czerwonych oraz pojedynki deblowe.

15.01.2019
Pierwszy dzień Hungarian Open za nami! Polacy ze zmiennym szczęściem Za nami pierwszy dzień rywalizacji podczas World Touru w Budapeszcie. Swoje pojedynki wygrali m.in. mistrzowie Polski: Jakub Dyjas i Natalia Bajor.

15.01.2019
Jakub Świerczok odwiedził Centrum Szkolenia w Gdańsku Napastnik Ludogorec Razgrad oraz reprezentacji Polski - Jakub Świerczok odwiedził nasze gdańskie Centrum Szkolenia im. Andrzeja Grubby. Piłkarz zapowiada, że jeszcze nie raz potrenuje przy Meissnera 3.

15.01.2019
Hungarian Open: Rozkład jazdy na wtorek W stolicy Węgier rozpoczyna się Hungarian Open. Grają Polacy!

15.01.2019
Istotne zmiany w punktacji Systemu Współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży Dzięki rozmowom Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego z władzami Instytutu Sportu w punktacji Systemu Współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży wprowadzono istotne zmiany. Fakt ten przyczyni się do zwiększania szans klubów i okręgowych związków tenisa stołowego na pozyskanie dofinansowań ich działalności.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>